Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση από την Αυστραλία- Leyteris77

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by vpappas
    Καλό ταξίδι και καλή αρχή! Περιμένουμε τα νέα σου, εύχομαι να πραγματοποιηθούν τα όνειρα σας στην Αυστραλία.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα έχεις φανταστεί .
    Καλό ταξίδι

    Comment


      #17
      Καλό ταξίδι!!!!

      Αν και καινούριος εδώ μέσα, νιώθω ότι γνωρίζω πολλούς από εσάς....αφού διαβάζω εδώ & αρκετό καιρό τα ποστ, πριν γίνω & εγώ μέλος....

      Εύχομαι καλό ταξίδι & καλή δύναμη για το καινούριο ξεκίνημα σας Λευτέρη!!!!

      Μακάρι όσοι περισσότεροι μπορέσουμε να ακολουθήσουμε το παράδειγμά σας και να ενωθούμε με εσάς στην καινούρια πατρίδα....
      Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

      Comment


        #18
        Originally posted by leyteris77 View Post
        Παιδιά χίλια ευχαριστώ σε όλους σας έναν προς έναν. Άμα βρίσκουμε τα ζόρια θα ανατρέχουμε στις ευχές σας να παίρνουμε κουράγιο!
        ευχομαι να μην χρειαστει να παιρνετε κουραγιο απο τις ευχες μας, αλλα εμεις να παιρνουμε δυναμη απο την καλη σας την πορεια στην νεα πατριδα...να εισαστε καλα παιδια...!!

        Comment


          #19
          Καλό ταξίδι και καλή ΤΥΧΗ!!!...

          Comment


            #20
            ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ!!

            Comment


              #21
              Originally posted by bibiki View Post
              ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ!!
              Σας ευχαριστω lift & bibiki!!! Να είστε καλά και εύχομαι και στα δικά σας!!
              Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

              Comment


                #22
                Λευτέρη όλα να πάνε καλά για σένα και την οικογενειά σου! Είναι πολύ ενθαρρυντικό και για εμάς να βλέπουμε ότι κάποιος καταφέρνει να (ξε)φύγει από εδώ! καλή εγκατάσταση και είμαι σίγουρη ότι η απόφασή σας θα δικαιωθεί! Καλό ταξίδι!

                Comment


                  #23
                  Originally posted by alexan72 View Post
                  Λευτέρη όλα να πάνε καλά για σένα και την οικογενειά σου! Είναι πολύ ενθαρρυντικό και για εμάς να βλέπουμε ότι κάποιος καταφέρνει να (ξε)φύγει από εδώ! καλή εγκατάσταση και είμαι σίγουρη ότι η απόφασή σας θα δικαιωθεί! Καλό ταξίδι!
                  Να είσαι καλά! Η κατάσταση εδώ δεν αφήνει περιθώρια αμφισβήτησης της ορθότητας της απόφασης. Αυτό όμως δεν το κάνει το πιο εύκολο το εγχείρημα. Είναι διαφερετικό να το σχεδιάζεις σχεδόν 2 χρόνια και διαφορετικό να το πραγματοποιείς.
                  Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                  Comment


                    #24
                    Όσο πλησιάζουν οι μέρες καταλαβαίνω ότι ο κόμπος στο λαιμό γίνεται πιο έντονος. Η καινούρια αρχή όμως θα σας ανακουφίσει πίστεψέ με. Καλό ταξίδι και ότι καλύτερο στην νέα σας αρχή.
                    Heal the past. Live the present. Dream the future.

                    Comment


                      #25
                      Οι ευχές όλων μας είναι αυτονόητες! Κάλη τύχη, δύναμη, αποφασιστικότητα και όλα αυτά με υγεία!
                      Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by leyteris77 View Post
                        Να είσαι καλά! Η κατάσταση εδώ δεν αφήνει περιθώρια αμφισβήτησης της ορθότητας της απόφασης. Αυτό όμως δεν το κάνει το πιο εύκολο το εγχείρημα. Είναι διαφερετικό να το σχεδιάζεις σχεδόν 2 χρόνια και διαφορετικό να το πραγματοποιείς.
                        Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα έχεις φανταστεί .

                        Comment


                          #27
                          καλο ταξιδι και να σου πανε ολα καλα στη νεα σου ζωη.!!

                          Comment


                            #28
                            Ευχαριστώ παιδιά!!!!!! Αύριο πετάμε και έχω την γυναίκα μου και την μικρή άρρωστους. Ελπίζω να μην κολήσω και εγώ, να το κάνουμε το αεροπλάνο νοσοκομείο. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το ταξίδι!

                            Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                            Comment


                              #29
                              Καλό ταξίδι...!!!

                              Καλό ταξίδι κ περαστικά τους.... όλα θα πάνε καλά....!!!!!!!
                              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by leyteris77 View Post
                                Ευχαριστώ παιδιά!!!!!! Αύριο πετάμε και έχω την γυναίκα μου και την μικρή άρρωστους. Ελπίζω να μην κολήσω και εγώ, να το κάνουμε το αεροπλάνο νοσοκομείο. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το ταξίδι!

                                περαστικά ,και καλό ταξιδι ,ολα καλά θα πάνε!!!
                                ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                                Comment

                                Working...
                                X