Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19
    Εγώ θα είμαι στην Αδελαΐδα στις 27 Μαρτίου ελπίζω να γίνει κάποια συνάντηση μετά από αυτήν την ημερομηνία και να σας γνωρίσω από κοντά όλους όσους είστε εκεί!!!!

Καλησπέρα πατριωτάκια της Αδελαΐδας
    Για να οργανωθούμε λίγο...
    Λέω να κανονίσουμε μία συνάντηση για καφέ
    Σαββατοκύριακο 30-31 Μαρτίου (είναι το Πάσχα για τους Αυστραλούς) ή την Δευτέρα 1Απριλιά.
    Το σημείο θα το βρούμε κατόπιν συνεννόησης... όποιος θέλει κ μπορεί ας απαντήσει εδώ με ποστ.
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

Στον τηλεφωνικό θάλαμο..απέναντι από τα Coles....

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο australian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον τηλεφωνικό θάλαμο..απέναντι από τα Coles....
    ναι ναι θα φέρω κ μία καρέκλα για να μας κουρέψει η Αγγελική εγώ θα πάρω κ μίζα
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimathens Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα πατριωτάκια της Αδελαΐδας
    Για να οργανωθούμε λίγο...
    Λέω να κανονίσουμε μία συνάντηση για καφέ
    Σαββατοκύριακο 30-31 Μαρτίου (είναι το Πάσχα για τους Αυστραλούς) ή την Δευτέρα 1Απριλιά.
    Το σημείο θα το βρούμε κατόπιν συνεννόησης... όποιος θέλει κ μπορεί ας απαντήσει εδώ με ποστ.
    Kalhspera Jim apo adelaide den vlepw kai poly megalh symetoxh... emena parola ayta me voleyei to Savvato (ayrio dhl) meta tis 7. perimenw newtera (sorry gia ta ellhnoagglika alla... to pc) 8a exw mazi mou kai thn kouniada mou me ton antra ths pou menoun edw ta teleytaia xronia

enas enas vre paidia oxi oloi mazi...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thena Εμφάνιση μηνυμάτων
    enas enas vre paidia oxi oloi mazi...
    Καλησπέρα thena

Έχεις δίκιο... η προσέλευση είναι πολύ μεγάλη κ θα γελάει πάλι ο Australian

Λοιπόν λέω για την Δευτέρα μεσημέρι κατά τις 12 η ώρα κ στο Glenelg ???

(στείλτε μου τα τηλέφωνά σας όσοι δεν μου τα έχετε δώσει για να συνεννοηθούμε κ εσύ thena).
    Ενημερωτικά:

Κανόνας:

[QUOTE=jimathens;63428][B][COLOR="#0000FF"]Καλησπέρα thena

Έχεις δίκιο... η προσέλευση είναι πολύ μεγάλη κ θα γελάει πάλι ο Australian

Λοιπόν λέω για την Δευτέρα μεσημέρι κατά τις 12 η ώρα κ στο Glenelg

Geia sou Jim
    egw paei thn exasa th synanthsh Deutera prwi epistrefw ellada.Hrtha mono gia na energopoihsw th viza mou.An ginei h synanthsh omws tha pw tis kouniades mou an theloun na erthoun na sas vroun.
    Den peirazei thn epomenh fora.
    Elpizw na sas gnwrisw syntoma

Καλημερα σε ολους,
    οσοι ενδιαφερονται τελικα για να δικτυωθουμε στην Αδελαιδα μπειτε στο facebook και καντε με φιλο, το ονομα μου στο facebook ειναι Panagiotis Mavraidis . ευτυχως η δυστηχως χρησιμοποιω το facebook λογω οτι μπορω να μπω ποιο ευκολα με το κινητο και να διαβασω μυνηματα. Δηλωστε συμμετοχη για οποιον θελει συναντηση, χωρος υπαρχει δωρεαν σε μεγαλο χωλ το οποιο μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε για εκδηλωσεις κτλπ. το e-mail μου ειναι mavraidis@Hotmail.com

Ειμαι εδω 5 χρονια αλλα η παρεα με νεοφερμενους και ανθρωπους απο την πατριδα που μας καταλαβαινουν ειναι σημαντική και αναποφευκτη.

στο facebook υπαρχει και η δημοσια ομαδα "νεοφερμενοι Ελληνες Αδελαΐδας" γραφτειτε και εκει για ενημερωση και συμμετοχη σε μελλοντικες δραστηριότητες.

Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki Sydney
    Από arcs1210 in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 98
    Τελευταίο Μήνυμα: 07.06.2016, 00:52
  2. Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne
    Από Poltergeist in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 332
    Τελευταίο Μήνυμα: 16.11.2014, 08:25
  3. Καιρός να μετρηθούμε.....Adelaide
    Από panos1966 in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.12.2012, 18:54
  4. Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Αθήνα
    Από australian in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 94
    Τελευταίο Μήνυμα: 03.09.2012, 19:40
  5. 2η Συνάντηση μελών του patriotaki 03-03-2012 - Αθήνα
    Από jimathens in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.03.2012, 13:43

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like