Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Adelaide

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    enas enas vre paidia oxi oloi mazi...

    Comment


      #17
      Originally posted by thena View Post
      enas enas vre paidia oxi oloi mazi...
      Καλησπέρα thena

      Έχεις δίκιο... η προσέλευση είναι πολύ μεγάλη κ θα γελάει πάλι ο Australian

      Λοιπόν λέω για την Δευτέρα μεσημέρι κατά τις 12 η ώρα κ στο Glenelg ???

      (στείλτε μου τα τηλέφωνά σας όσοι δεν μου τα έχετε δώσει για να συνεννοηθούμε κ εσύ thena).
      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

      Comment


        #18
        [QUOTE=jimathens;63428][B][COLOR="#0000FF"]Καλησπέρα thena

        Έχεις δίκιο... η προσέλευση είναι πολύ μεγάλη κ θα γελάει πάλι ο Australian

        Λοιπόν λέω για την Δευτέρα μεσημέρι κατά τις 12 η ώρα κ στο Glenelg



        Geia sou Jim
        egw paei thn exasa th synanthsh Deutera prwi epistrefw ellada.Hrtha mono gia na energopoihsw th viza mou.An ginei h synanthsh omws tha pw tis kouniades mou an theloun na erthoun na sas vroun.
        Den peirazei thn epomenh fora.
        Elpizw na sas gnwrisw syntoma

        Comment


          #19
          Καλημερα σε ολους,
          οσοι ενδιαφερονται τελικα για να δικτυωθουμε στην Αδελαιδα μπειτε στο facebook και καντε με φιλο, το ονομα μου στο facebook ειναι Panagiotis Mavraidis . ευτυχως η δυστηχως χρησιμοποιω το facebook λογω οτι μπορω να μπω ποιο ευκολα με το κινητο και να διαβασω μυνηματα. Δηλωστε συμμετοχη για οποιον θελει συναντηση, χωρος υπαρχει δωρεαν σε μεγαλο χωλ το οποιο μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε για εκδηλωσεις κτλπ. το e-mail μου ειναι mavraidis@Hotmail.com

          Ειμαι εδω 5 χρονια αλλα η παρεα με νεοφερμενους και ανθρωπους απο την πατριδα που μας καταλαβαινουν ειναι σημαντική και αναποφευκτη.

          στο facebook υπαρχει και η δημοσια ομαδα "νεοφερμενοι Ελληνες Αδελαΐδας" γραφτειτε και εκει για ενημερωση και συμμετοχη σε μελλοντικες δραστηριότητες.

          Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.

          Comment

          Working...
          X