Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μετανάστευση στη Σουηδία 3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by serina View Post
    Ευχαριστώ Ελένη!
    Θα κοιτάξω τα δρομολόγιά τους και θα πάω απο κοντά, αν καταφέρω το σ-κ..
    Θα σας ενημερώσω και εγώ με τη σειρά μου για την απάντησή τους.
    Νομιζω οτι σουκου δεν εχει η Ryanair πτησεις... δες το πριν ξεκινησεις...
    Αν πας μονο για το κουτι και οχι για αλλες πληροφοριες θα το βρεις οτι ωρα και να πας εξω απο το γκισε τους.

    Comment


      Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
      Νομιζω οτι σουκου δεν εχει η Ryanair πτησεις... δες το πριν ξεκινησεις...
      Αν πας μονο για το κουτι και οχι για αλλες πληροφοριες θα το βρεις οτι ωρα και να πας εξω απο το γκισε τους.
      Πρέπει να έχει Σάββατο βράδυ και Κυριακή μεσημέρι, απο ότι είδα. Η χειραποσκευή δεν με προβληματίζει...Θα είναι ο φορητός μου και ένας φάκελλος με όλα τα έγγραφα που θα χρειαστώ στις υπηρεσίες αλλά και που θα συνοδεύουν το βιογραφικό μου.
      Πρέπει να ξεκαθαρίσω στη ryanair αν μπορώ να χρεωθώ και δεύτερη βαλίτσα για να πάρω μερικά ρούχα παραπάνω. Και αυτό γιατί θα αργήσω να μεταφέρω την υπόλοιπη...προίκα (βιβλία κτλ). Θα πρέπει να περιμένω να βρω πρώτα ένα, όσο το δυνατό πιο σταθερό σπίτι, για 2-3 μήνες.
      Η ζωή είναι σαν καρδιογράφημα. Η ευθεία σε σκοτώνει...

      Comment


        Σουηδια

        Καλησπερα σε ολους σας!Ειμαι 23 χρονων και εχω βαρεθει αυτη τι κατασταση στην ελλαδα και ετσι σκεφτομαι και εγω να μεταναστευσω στη σουηδια!Παιδια θελω να μου πειτε οσοι ειναι εκει αν αξιζει πραγματικα και αν ειναι καλα!

        Comment


          Originally posted by Stelakis22 View Post
          Καλησπερα σε ολους σας!Ειμαι 23 χρονων και εχω βαρεθει αυτη τι κατασταση στην ελλαδα και ετσι σκεφτομαι και εγω να μεταναστευσω στη σουηδια!Παιδια θελω να μου πειτε οσοι ειναι εκει αν αξιζει πραγματικα και αν ειναι καλα!
          σου έχουν απαντήσει εδώ http://www.patriotaki.net/%CE%94%CE%...35/index3.html

          Comment


            συνεχίζουμε http://www.patriotaki.net/%CE%9C%CE%...296/#post45458

            Comment

            Working...
            X