Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 49
    Λοιπόν παιδιά, έπειτα από τις προτάσεις σας & πολύ σκέψη, προτείνω (& εξηγώ):
    1) Η συνάντηση να γίνει την Κυριακή 13 Μαίου(αφού βολεύει όπως κατάλαβα τους περισσότερους)
    2) Να ορισθεί στις 17:30(ούτε πολύ αργά, για να έχουμε χρόνο & ούτε πολύ νωρίς για να προλάβουν να έλθουν & να φύγουν οι εκτός πόλης)
    3) να γίνει σε κάποιο από τα παρακάτω μέρη :
    - εμπορικό κέντρο CITY GATE (δυτική είσοδος Θεσσαλονίκης από Ε.Ο. Αθήνας-Θεσ/νικης,γιατί έχει εύκολη πρόσβαση από τις Ε.Ο.)
    - εμπορικό κέντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (τέρμα περιφερειακής οδού-κόμβος Κ12, διασταύρωση με Ε.Ο. Θεσ/νικης - Ν.Μουδανίων, έναντι Νοσ.Αγ.Παύλος, επίσης για την εύκολη(;) πρόσβαση)
    - σε κάποιο καφέ στην παραλία (για να δούμε & λίγο θάλασσα....χωρίς εύκολη πρόσβαση, με ωραία θεά πάραυτα....)
    Πέδεψα το μυαλό μου για κάποιο σημείο κοντά στο ΤΙΤΑΝ, όπου θεωρώ ότι βολεύει όλους καλύτερα, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω κάποιο καφέ κλπ στην περιοχή (εκτός από ένα βανζινάδικο(;!!!;). Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας το προτείνει!!!
    Εννοείται ότι τα παραπάνω είναι προτάσεις και περιμένουμε και άλλες καλύτερες.
    Αν όχι, ότι αποφασίσει μάλλον η πλειοψηφία (δημοκρατία γαρ....) εκείνο & θα ακολουθήσουμε....(νομίζω).
    Αν κάνω λάθος σε κάτι ή ξεχνάω κάτι, περιμένω με χαρά διορθώσεις και υποδείξεις!!!

παιδιά και από εμάς είμαστε μέσα και λέω εμάς γιατί ενδιαφέρονται και 2 φίλοι , οπότε στης 13/5/12 (πιθανή ημέρα) θα είμαστε εκεί . απλά αναφέρω πως στην περιοχή του τιταν Όντος δεν υπάρχει κάποιο καφέ και οι καλύτερη περιοχή είναι city gate η εμπορικό Μακεδονία. με μεγάλη μας χαρά να σας γνωρίσουμε από κοντά και γιατί όχι να ταξιδέψουμε και μαζί για το όνειρο . και από ότι βλέπω είμαστε 6 + 3 εμείς 9 άτομα από τώρα προβλέπετε μεγάλη παρέα

Και εγω συμφωνω για ωρα και την μερα και δεν εχω προβλημα με τον τοπο !!!Ας παρει λοιπον κα ποιος την πρωτοβουλια και γαι τον τοπο, Μακεδονια η city gate,και ας γινει η συναντηση με το καλο!!!
    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

Μεσα για εμπορικο Μακεδονια.Αλλα και στο mediteranian cosmos
    θα ειχαμε περισσοτερες επιλογες για να βρουμε καπου να καθησουμε.
    Λογικα θα ειμαστε περισσοτεροι απο 9 γιατι μερικοι εχουμε και οικογενεια.

Πολυ ωραια ιδεα.Αλλος ενας και εγω απο Θεσσαλονικη,στο Μακεδονια FLOCAFE ισως το καλυτερο,στο ΚΟΣΜΟΣ πολυ φασαρια!!!

καλη φαση παιδια, απλα θελω να προτεινω (αν εχει καπιος την ορεξη βεβαια) μετα απο αυτη τη συναντηση να γραφτει και στο φορουμ τι περιπου συζητηθηκε και αν βγηκε καποια γενικοτερη ακρη. Πιστευω θα βοηθησει και αυτους που δεν θα μπορουν να ερθουν.
    Υ.Γ.τα ατομα της συναντησης εχουν κοινο προορισμο για εξω?

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαρης-Θεσσαλονικη Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη φαση παιδια, απλα θελω να προτεινω (αν εχει καπιος την ορεξη βεβαια) μετα απο αυτη τη συναντηση να γραφτει και στο φορουμ τι περιπου συζητηθηκε και αν βγηκε καποια γενικοτερη ακρη. Πιστευω θα βοηθησει και αυτους που δεν θα μπορουν να ερθουν.
    Υ.Γ.τα ατομα της συναντησης εχουν κοινο προορισμο για εξω?
    Φίλε Χάρη, για προορισμό δεν ξέρω....κάπου πήρε το μάτι μου ότι ενδιαφέρεσαι για Σουηδία...μπορεί να κάνω & λάθος....
    Εμείς - αν δεν κάνω πάλι λάθος - είμαστε για Αυστραλία...
    Αν πάλι θέλεις όμως είσαι φυσικά ευπρόσδεκτος, γιατί (προσωπικά για μένα) αν δεν "κάτσει" για Aussie, τότε θα ήθελα ένα γνωστό στο Σουηδία... ;) !!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotirelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ ωραια ιδεα.Αλλος ενας και εγω απο Θεσσαλονικη,στο Μακεδονια FLOCAFE ισως το καλυτερο,στο ΚΟΣΜΟΣ πολυ φασαρια!!!
    Ακρίβως γι'αυτόν τον λόγο & εγώ πρότεινα το Μακεδονία (flocafe - που έχει & καλό καφε!!!! ) και όχι το Cosmos....
    Με έναν ενδιασμό μόνο για free Wi-FI....
    Αν όμως πάλι η πλειοψηφία θέλει COSMOS, τότε εκεί θα πάμε που έχει σίγουρα και free Wi-Fi , μιας και εγώ θα φέρω μαζί μου το λαπι-τόπι, μήπως χρειαστεί να δούμε κάτι επιτόπου.....

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kathy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεσα για εμπορικο Μακεδονια....οικογενεια.
    έχεις δίκιο όσον αφορά την δυνατότητα επιλογών, αλλά & στο Μακεδονία είναι & το Les Amis & εκτός από αυτό μπορώ να περάσω και να δω αν μπορούμε να κάνουμε κράτηση για 5,6,7,8 τραπέζια(το μισό μαγαζί κλπ....). Ελπιζώ να σε βολεύει έτσι Kathy, Αν πάλι επιμένεις για Cosmos για να βολεύψεις τα παιδιά, και δεν έχουν οι υπόλοιποι πρόβλημα.... I rest my case....

μια που απο τις 28/4 δεν βλεπω να υπαρχει αλλη επικοινωνια (αλλο ποστ) προτεινω αυτον που το αρχισε(billy) και σε ολους μας φυσικα,εκτος απο την ημερομηνια και ωρα (13/5/2012 στις 17,30) να ορισουμε και ενα τοπο απ' αυτους που εχουν προαναφερθει γαι να κλεισει η συναντηση!!!!!
    Τι λετε ???
    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2
    Από sotiris th in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο Μήνυμα: 27.07.2013, 23:54
  2. ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕΛΩΝ
    Από ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 08.04.2012, 12:10
  3. γνωριμια μελων
    Από maria zaxoy in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 18.03.2012, 00:34
  4. 2η Συνάντηση μελών του patriotaki 03-03-2012 - Αθήνα
    Από jimathens in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.03.2012, 13:43
  5. Χαιρετισμός μελών..
    Από steangle in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30.12.2007, 22:52

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like