Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 49
    Λοιπόν θέλω να πιστεύω ότι η σιωπή σας τόσες μέρες δεν σημαίνει ότι αλλάξατε γνώμη για τη συνάντηση.... Για να καταλήξουμε, αφήστε μην. με τα άτομα που θα έχει ο καθένας, για να δω να κλείσω τραπέζια(αν γίνετε).
    Επίσης, γράψτε & που θέλετε, Μακεδονία ή Κόσμος, για να αριθμήσουμε & να καταλήξουμε μέχρι την Παρασκευή 4/5.
    Σας ευχαριστώ όλους & πάλι!!! Και ζητώ συγνώμη αν δυσαρεστούνται κάποιοι λόγω των επιλογών, είναι όμως επιλογές της πλειοψηφίας....

Χρονια πολλα και καλο μηνα.
    Συγνωμη που δεν απαντησα εδω και λιγες μερες,
    αλλα περασαμε οικογενιακος μια ιοση.
    Ειμαι μεσα για Μακεδονια,Κυριακη 13 Μαιου,5 και μιση,.
    θΑ ειμαστε 2 εγω και ο αντρας μου.
    Οπως λεει και ο billy οσοι ενδιαφερονται ας απαντησουν,
    για να ξερουμε τι θα γινει.

Για να καταλήξουμε, αφήστε μην.

lipon emeis tha eimaste sigoura 3 atoma ( me epifilaxi kai gia 1 akoma atomo:bad) to meros den mas enoxli katholou . an exete kapia akri se magazia sta emporika kanoniste se opio einai kalitero kai me anesi se xoro.

Καλησπέρα σε όλους. Εμείς είμαστε δύο άτομα και βολεύει καλύτερα med cosmos, ημέρα και ώρα είναι οκ

13-5 17:30 όπου αποφασίσετε!
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

Καλησπέρα σε όλους!!! Σήμερα επικοινώνησα με το flocafe στο carefour Μακεδονία, το οποίο όμως έχει αλλάξει όνομα (εδώ & 2(!) χρόνια & δεν το συγκράτησα...). Η κοπέλα που μου μίλησε ήταν πολύ εξυπηρετική, μου είπε ότι θα μας βολέψουν κάπου (υπολόγισα 15~20 άτομα). Συνεπώς το ραντεβού ορίστικε...

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ Β.ΕΛΛΑΔΑ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5 ΣΤΙΣ 17:30 , ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ & ΘΕΛΕΤΕ, ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ & ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

Υ.Γ. Δεν "έκλεισα τραπέζι" όποιος πάει πρώτος ας πει για την παρέα για Αυστραλία ή από Πατριωτάκι, να ξέρουμε & οι υπόλοιποι που θα ακολουθήσουμε....

Καλημέρα σε όλους
    Μπορείτε να μου πείτε που βρίσκεται το CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ????
    Ευχαριστώ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z athanasia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους
    Μπορείτε να μου πείτε που βρίσκεται το CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ????
    Ευχαριστώ
    Καλησπέρα Αθανασία! Αν κοιτάξεις τα προηγούμενα ποστ, στο Νο 11 δίνω οδηγίες. Αν πάλι δεν γνωρίζεις τόσο καλά από Θεσσαλονίκη, πες μου να σου δώσω σαφέστερες οδηγίες.Πες μου όμως & από που έρχεστε....για να μπορέσω να βοηθήσω καλύτερα!!!

Billy, Καλησπέρα. To έχω δει το post όμως δεν γνωρίζω από Θεσ/νίκη, οπότε θα μου ήταν απαραίτητες οι οδηγίες σας. Ερχόμαστε από την πόλη της Κατερίνης.
    Ευχαριστώ

Αθανασια,καθως ερχεστε απο Κατερινη φτανοντας στην Θεσσαλονικη περνεις τον περιφερειακο που οδηγει απο τα δυτικα προς τα ανατολικα,λογικα πρεπει να τον γνωριζεις γιατι απο τον περιφερειακο περνας για να πας προς το cosmos που απο οτι καταλαβα γνωριζεις που ειναι.Στο τελος του περιφερειακου ο δρομος χωριζει σε διχαλα,δεξια της διχαλας φευγεις για χαλκιδικη,αριστερα πας για καλαμαρια,εσυ θα πας αριστερα και αν μπεις σε αυτο το δρομο θα δεις αριστερα σου και κατω [γιατι ο δρομος ειναι λιγο ψηλα] το μακεδονια,λιγο πριν φτασεις στα πρωτα φαναρια υπαρχει πινακιδα και δρομος δεξια σου που σε βγαζει στο μακεδονια.Αν δεν καταλαβες κατι ξαναρωτα.

Υ.Γ. Η καφετερια ειναι διπλα στα goodys!

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2
    Από sotiris th in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο Μήνυμα: 27.07.2013, 23:54
  2. ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕΛΩΝ
    Από ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 08.04.2012, 12:10
  3. γνωριμια μελων
    Από maria zaxoy in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 18.03.2012, 00:34
  4. 2η Συνάντηση μελών του patriotaki 03-03-2012 - Αθήνα
    Από jimathens in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.03.2012, 13:43
  5. Χαιρετισμός μελών..
    Από steangle in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30.12.2007, 22:52

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like