Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη;

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    καλη φαση παιδια, απλα θελω να προτεινω (αν εχει καπιος την ορεξη βεβαια) μετα απο αυτη τη συναντηση να γραφτει και στο φορουμ τι περιπου συζητηθηκε και αν βγηκε καποια γενικοτερη ακρη. Πιστευω θα βοηθησει και αυτους που δεν θα μπορουν να ερθουν.
    Υ.Γ.τα ατομα της συναντησης εχουν κοινο προορισμο για εξω?

    Comment


      #17
      Originally posted by Χαρης-Θεσσαλονικη View Post
      καλη φαση παιδια, απλα θελω να προτεινω (αν εχει καπιος την ορεξη βεβαια) μετα απο αυτη τη συναντηση να γραφτει και στο φορουμ τι περιπου συζητηθηκε και αν βγηκε καποια γενικοτερη ακρη. Πιστευω θα βοηθησει και αυτους που δεν θα μπορουν να ερθουν.
      Υ.Γ.τα ατομα της συναντησης εχουν κοινο προορισμο για εξω?
      Φίλε Χάρη, για προορισμό δεν ξέρω....κάπου πήρε το μάτι μου ότι ενδιαφέρεσαι για Σουηδία...μπορεί να κάνω & λάθος....
      Εμείς - αν δεν κάνω πάλι λάθος - είμαστε για Αυστραλία...
      Αν πάλι θέλεις όμως είσαι φυσικά ευπρόσδεκτος, γιατί (προσωπικά για μένα) αν δεν "κάτσει" για Aussie, τότε θα ήθελα ένα γνωστό στο Σουηδία... ;) !!!
      Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

      Comment


        #18
        Originally posted by sotirelo View Post
        Πολυ ωραια ιδεα.Αλλος ενας και εγω απο Θεσσαλονικη,στο Μακεδονια FLOCAFE ισως το καλυτερο,στο ΚΟΣΜΟΣ πολυ φασαρια!!!
        Ακρίβως γι'αυτόν τον λόγο & εγώ πρότεινα το Μακεδονία (flocafe - που έχει & καλό καφε!!!! ) και όχι το Cosmos....
        Με έναν ενδιασμό μόνο για free Wi-FI....
        Αν όμως πάλι η πλειοψηφία θέλει COSMOS, τότε εκεί θα πάμε που έχει σίγουρα και free Wi-Fi , μιας και εγώ θα φέρω μαζί μου το λαπι-τόπι, μήπως χρειαστεί να δούμε κάτι επιτόπου.....
        Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

        Comment


          #19
          Originally posted by kathy View Post
          Μεσα για εμπορικο Μακεδονια....οικογενεια.
          έχεις δίκιο όσον αφορά την δυνατότητα επιλογών, αλλά & στο Μακεδονία είναι & το Les Amis & εκτός από αυτό μπορώ να περάσω και να δω αν μπορούμε να κάνουμε κράτηση για 5,6,7,8 τραπέζια(το μισό μαγαζί κλπ....). Ελπιζώ να σε βολεύει έτσι Kathy, Αν πάλι επιμένεις για Cosmos για να βολεύψεις τα παιδιά, και δεν έχουν οι υπόλοιποι πρόβλημα.... I rest my case....
          Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

          Comment


            #20
            μια που απο τις 28/4 δεν βλεπω να υπαρχει αλλη επικοινωνια (αλλο ποστ) προτεινω αυτον που το αρχισε(billy) και σε ολους μας φυσικα,εκτος απο την ημερομηνια και ωρα (13/5/2012 στις 17,30) να ορισουμε και ενα τοπο απ' αυτους που εχουν προαναφερθει γαι να κλεισει η συναντηση!!!!!
            Τι λετε ???
            θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

            Comment


              #21
              Λοιπόν θέλω να πιστεύω ότι η σιωπή σας τόσες μέρες δεν σημαίνει ότι αλλάξατε γνώμη για τη συνάντηση.... Για να καταλήξουμε, αφήστε μην. με τα άτομα που θα έχει ο καθένας, για να δω να κλείσω τραπέζια(αν γίνετε).
              Επίσης, γράψτε & που θέλετε, Μακεδονία ή Κόσμος, για να αριθμήσουμε & να καταλήξουμε μέχρι την Παρασκευή 4/5.
              Σας ευχαριστώ όλους & πάλι!!! Και ζητώ συγνώμη αν δυσαρεστούνται κάποιοι λόγω των επιλογών, είναι όμως επιλογές της πλειοψηφίας....
              Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

              Comment


                #22
                Χρονια πολλα και καλο μηνα.
                Συγνωμη που δεν απαντησα εδω και λιγες μερες,
                αλλα περασαμε οικογενιακος μια ιοση.
                Ειμαι μεσα για Μακεδονια,Κυριακη 13 Μαιου,5 και μιση,.
                θΑ ειμαστε 2 εγω και ο αντρας μου.
                Οπως λεει και ο billy οσοι ενδιαφερονται ας απαντησουν,
                για να ξερουμε τι θα γινει.

                Comment


                  #23
                  Για να καταλήξουμε, αφήστε μην.


                  lipon emeis tha eimaste sigoura 3 atoma ( me epifilaxi kai gia 1 akoma atomo:bad) to meros den mas enoxli katholou . an exete kapia akri se magazia sta emporika kanoniste se opio einai kalitero kai me anesi se xoro.

                  Comment


                    #24
                    Καλησπέρα σε όλους. Εμείς είμαστε δύο άτομα και βολεύει καλύτερα med cosmos, ημέρα και ώρα είναι οκ

                    Comment


                      #25
                      13-5 17:30 όπου αποφασίσετε!
                      Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                      Comment


                        #26
                        Καλησπέρα σε όλους!!! Σήμερα επικοινώνησα με το flocafe στο carefour Μακεδονία, το οποίο όμως έχει αλλάξει όνομα (εδώ & 2(!) χρόνια & δεν το συγκράτησα...). Η κοπέλα που μου μίλησε ήταν πολύ εξυπηρετική, μου είπε ότι θα μας βολέψουν κάπου (υπολόγισα 15~20 άτομα). Συνεπώς το ραντεβού ορίστικε...

                        Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ Β.ΕΛΛΑΔΑ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5 ΣΤΙΣ 17:30 , ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ & ΘΕΛΕΤΕ, ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ & ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

                        Υ.Γ. Δεν "έκλεισα τραπέζι" όποιος πάει πρώτος ας πει για την παρέα για Αυστραλία ή από Πατριωτάκι, να ξέρουμε & οι υπόλοιποι που θα ακολουθήσουμε....
                        Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                        Comment


                          #27
                          Καλημέρα σε όλους
                          Μπορείτε να μου πείτε που βρίσκεται το CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ????
                          Ευχαριστώ

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by z athanasia View Post
                            Καλημέρα σε όλους
                            Μπορείτε να μου πείτε που βρίσκεται το CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ????
                            Ευχαριστώ
                            Καλησπέρα Αθανασία! Αν κοιτάξεις τα προηγούμενα ποστ, στο Νο 11 δίνω οδηγίες. Αν πάλι δεν γνωρίζεις τόσο καλά από Θεσσαλονίκη, πες μου να σου δώσω σαφέστερες οδηγίες.Πες μου όμως & από που έρχεστε....για να μπορέσω να βοηθήσω καλύτερα!!!
                            Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                            Comment


                              #29
                              Billy, Καλησπέρα. To έχω δει το post όμως δεν γνωρίζω από Θεσ/νίκη, οπότε θα μου ήταν απαραίτητες οι οδηγίες σας. Ερχόμαστε από την πόλη της Κατερίνης.
                              Ευχαριστώ

                              Comment


                                #30
                                Αθανασια,καθως ερχεστε απο Κατερινη φτανοντας στην Θεσσαλονικη περνεις τον περιφερειακο που οδηγει απο τα δυτικα προς τα ανατολικα,λογικα πρεπει να τον γνωριζεις γιατι απο τον περιφερειακο περνας για να πας προς το cosmos που απο οτι καταλαβα γνωριζεις που ειναι.Στο τελος του περιφερειακου ο δρομος χωριζει σε διχαλα,δεξια της διχαλας φευγεις για χαλκιδικη,αριστερα πας για καλαμαρια,εσυ θα πας αριστερα και αν μπεις σε αυτο το δρομο θα δεις αριστερα σου και κατω [γιατι ο δρομος ειναι λιγο ψηλα] το μακεδονια,λιγο πριν φτασεις στα πρωτα φαναρια υπαρχει πινακιδα και δρομος δεξια σου που σε βγαζει στο μακεδονια.Αν δεν καταλαβες κατι ξαναρωτα.

                                Υ.Γ. Η καφετερια ειναι διπλα στα goodys!

                                Comment

                                Working...
                                X