Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη;

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη;

    Αφού γίνεται και Αθήνα (ζήλεψα εγώ τώρα ) ανοίγω νέο θέμα (αν το επιτρέψουν οι moderators)... Προτείνω λοιπόν - αν υπάρχει ενδιαφέρον - μια συνάντηση για γνωριμία και ανταλλαγή πληροφοριών κλπ. Αφήστε μήνυμα όσοι ενδιαφέρεστε για να οργανωθούμε.....
    Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

    #2
    Και γιατι οχι ???
    Νομιζω οτι ειναι μια καλη ιδεα!!!!!!
    Εγω παντος ειμαι μεσα!!!!!!και ελπιζω να υπαρχουν και αλλοι ενδιαφερομενοι!!!!
    Θα ηθελα εδω παρακαλω και την γνωμη των moderators !!!!
    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

    Comment


      #3
      Και εγώ θεωρώ ότι είναι μια πολύ καλή ιδέα.
      Συμφωνώ απόλυτα να γίνει συνάντηση

      Comment


        #4
        Πολυ ωραια ιδεα,ειμαι κι εγω μεσα.

        Comment


          #5
          Χαίρομαι που η πρότασή μου βρήκε ανταπόκριση!!! Παιδια, προτείνω να ορίσουμε μια ημερομηνία περίπου στο μέσο Μαίου, ώστε να προλάβουμε να το οργανώσουμε-προγραμματίσουμε- μαζευτούμε(ίσως περισσότεροι).
          Θεωρώ επίσης ότι ίσως Κυριακή ή Τετάρτη απόγευμα είναι βολικά για τους περισσότερους.
          Με προβληματίζει έντονα το μέρος όμως, καθώς υπάρχουν φίλοι εκτός Θεσσαλονίκης(πχ sotiris th), και δεν ξέρω αν μπορούν να μετακινηθούν μέχρι εδω...;;;;
          Αυτό λοιπόν το αφήνουμε ανοιχτό για να προτείνουν και οι άμεσα "θιγόμενοι" τι θα τους βόλευε.
          Για τα υπόλοιπα προτείνω 11, 15, 18 ή 22 Μαίου περίπου στις 18:00.
          Όποιος έχει πρόβλημα, φυσικά και το αναφέρει, μέχρι να καταλήξουμε σε κάτι κοινά αποδεκτό....
          Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σας....
          ....Καλή αντάμωση ...
          Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

          Comment


            #6
            Θα ελεγα καλυτερα Κυριακη να ειναι η συναντηση.
            Καθημερινη λιγο δυσκολο γιατι εχουμε και παιδια.
            Καλυτερα ομως να πουν ποτε τους βολευει αυτοι που
            ειναι εκτος θεσσαλονικης.

            Comment


              #7
              Αγαπητα πατριωτακια επανερχομαι για να δηλωσω οτι αν και απο την Θασο δεν εχω προβλημα ημερας και ωρας για την συναντηση!!
              Θα συμφωνουσα ομως με την Kathy για Κυριακη ,επειδη ειναι Αργια και δεν θα χρειαστει να προγραμματισουμε την δουλεια μας .Θα μου πειτε ποια δουλεια μας ???Τελος παντων αυτο που απομεινε απ' αυτην!!!!!!
              Κατα τα αλλα δεν εχω προβλημα γενικως με την ημερα και ωρα.
              Καλη ανταμωση να εχουμε !!!!!!!!!!!!
              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

              Comment


                #8
                Πολύ ωραία ιδέα η συνάντηση παιδιά!!Νομίζω θεσ/νικη θα βολέψει τους περισσότερους!Περιμένω διευκρινίσεις!!!!

                Comment


                  #9
                  13 Μαϊου βολεύει;
                  Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                  Comment


                    #10
                    Για μένα είαναι οκ. Εάν συμφωνείτε όλοι, μπορούμε να κάνουμε την συνάτνηση νωρίς το απόγευμα,προκειμένου να έχουμε και την άνεση του χρόνου

                    Comment


                      #11
                      Λοιπόν παιδιά, έπειτα από τις προτάσεις σας & πολύ σκέψη, προτείνω (& εξηγώ):
                      1) Η συνάντηση να γίνει την Κυριακή 13 Μαίου(αφού βολεύει όπως κατάλαβα τους περισσότερους)
                      2) Να ορισθεί στις 17:30(ούτε πολύ αργά, για να έχουμε χρόνο & ούτε πολύ νωρίς για να προλάβουν να έλθουν & να φύγουν οι εκτός πόλης)
                      3) να γίνει σε κάποιο από τα παρακάτω μέρη :
                      - εμπορικό κέντρο CITY GATE (δυτική είσοδος Θεσσαλονίκης από Ε.Ο. Αθήνας-Θεσ/νικης,γιατί έχει εύκολη πρόσβαση από τις Ε.Ο.)
                      - εμπορικό κέντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (τέρμα περιφερειακής οδού-κόμβος Κ12, διασταύρωση με Ε.Ο. Θεσ/νικης - Ν.Μουδανίων, έναντι Νοσ.Αγ.Παύλος, επίσης για την εύκολη(;) πρόσβαση)
                      - σε κάποιο καφέ στην παραλία (για να δούμε & λίγο θάλασσα....χωρίς εύκολη πρόσβαση, με ωραία θεά πάραυτα....)
                      Πέδεψα το μυαλό μου για κάποιο σημείο κοντά στο ΤΙΤΑΝ, όπου θεωρώ ότι βολεύει όλους καλύτερα, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω κάποιο καφέ κλπ στην περιοχή (εκτός από ένα βανζινάδικο(;!!!;). Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας το προτείνει!!!
                      Εννοείται ότι τα παραπάνω είναι προτάσεις και περιμένουμε και άλλες καλύτερες.
                      Αν όχι, ότι αποφασίσει μάλλον η πλειοψηφία (δημοκρατία γαρ....) εκείνο & θα ακολουθήσουμε....(νομίζω).
                      Αν κάνω λάθος σε κάτι ή ξεχνάω κάτι, περιμένω με χαρά διορθώσεις και υποδείξεις!!!
                      Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                      Comment


                        #12
                        παιδιά και από εμάς είμαστε μέσα και λέω εμάς γιατί ενδιαφέρονται και 2 φίλοι , οπότε στης 13/5/12 (πιθανή ημέρα) θα είμαστε εκεί . απλά αναφέρω πως στην περιοχή του τιταν Όντος δεν υπάρχει κάποιο καφέ και οι καλύτερη περιοχή είναι city gate η εμπορικό Μακεδονία. με μεγάλη μας χαρά να σας γνωρίσουμε από κοντά και γιατί όχι να ταξιδέψουμε και μαζί για το όνειρο . και από ότι βλέπω είμαστε 6 + 3 εμείς 9 άτομα από τώρα προβλέπετε μεγάλη παρέα

                        Comment


                          #13
                          Και εγω συμφωνω για ωρα και την μερα και δεν εχω προβλημα με τον τοπο !!!Ας παρει λοιπον κα ποιος την πρωτοβουλια και γαι τον τοπο, Μακεδονια η city gate,και ας γινει η συναντηση με το καλο!!!
                          θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                          Comment


                            #14
                            Μεσα για εμπορικο Μακεδονια.Αλλα και στο mediteranian cosmos
                            θα ειχαμε περισσοτερες επιλογες για να βρουμε καπου να καθησουμε.
                            Λογικα θα ειμαστε περισσοτεροι απο 9 γιατι μερικοι εχουμε και οικογενεια.

                            Comment


                              #15
                              Πολυ ωραια ιδεα.Αλλος ενας και εγω απο Θεσσαλονικη,στο Μακεδονια FLOCAFE ισως το καλυτερο,στο ΚΟΣΜΟΣ πολυ φασαρια!!!

                              Comment

                              Working...
                              X