Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    κωστα καλο μηνα ! γραψε μας κατι να δουμε οτι εισααι χαλαραααα.....

    Comment


      Αγαπητοι φιλοι μετα απο τοσο καιρο που περασε μπηκα στο πατριωτακη ξανα .Για εμενα η αυστραλια αποτελει πλεον παρελθον.για πολους και διαφορους λογους αποφασισαμε σαν οικογενεια να επιστρεψουμε στην ελλαδα,τωρα αν με ρωτησετε αν αυτο θα μου βγει σε κακο η σε καλο δεν το γνωριζω.παντως στην ζωη ολα εχουν ενα αντισταθισμα.αυτος και ο λογος που χαθηκα,δεν μπορω πλεον να βοηθησω σε κατι πλην του να μοιραστω την εμπειρια μου με καποιους απο εσας που σκεφτεστε να κανετε κατι παρομοιο.ισως τα λαθη που εκανα εγω να σας βοηθησουν.ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας.
      Ζησε καλα - Γελα συχνα
      Αγαπησε πολυ

      Comment


        Originally posted by κουκος κωστας View Post
        Αγαπητοι φιλοι μετα απο τοσο καιρο που περασε μπηκα στο πατριωτακη ξανα .Για εμενα η αυστραλια αποτελει πλεον παρελθον.για πολους και διαφορους λογους αποφασισαμε σαν οικογενεια να επιστρεψουμε στην ελλαδα,τωρα αν με ρωτησετε αν αυτο θα μου βγει σε κακο η σε καλο δεν το γνωριζω.παντως στην ζωη ολα εχουν ενα αντισταθισμα.αυτος και ο λογος που χαθηκα,δεν μπορω πλεον να βοηθησω σε κατι πλην του να μοιραστω την εμπειρια μου με καποιους απο εσας που σκεφτεστε να κανετε κατι παρομοιο.ισως τα λαθη που εκανα εγω να σας βοηθησουν.ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας.
        Γεια σου Κώστα !
        Καλώς όρισες (πάλι στο πατριωτάκι) και στην Ελλάδα !!!
        Ανυπομονούμε να μάθουμε τι έγινε και γυρίσατε πίσω Ελλάδα !
        Τα video σου στο youtube έχουν πάρα πολλά view και ακόμα τα βλέπουμε με μεγάλο ενδιαφέρον !!!
        Σου εύχομαι ότι καλύτερο !
        "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

        Comment


          Καλώς ήρθες τα video απίστευτα πρέπει να βοήθησαν αρκετούς. Καλό θα είναι να ενημερώσεις όχι τα προσωπικά σου αλλά τα προβλήματα που είδες γενικώς. Να είσαι πάντα καλά δεν μασάς εσύ με τίποτα.

          Comment


            Γεια σου Κώστα !
            Ανυπομονούμε να μάθουμε τι έγινε και γυρίσατε πίσω Ελλάδα !
            Σου εύχομαι ότι καλύτερο

            Comment

            Working...
            X