Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Κώστα μπράβο σου!Αυτό που κάνεις μας βοηθάει όλους!Συνέχισε έτσι!!!

    Comment


      #17
      Κωστα πολυ ωραια video.!!!!
      μπραβο για την προσπαθεια που κανεις για να δουμε και εμεις λιγο Αυστραλια.
      Αν μπορεις συνεχισε.Μου αρεσε πολυ το χαλαρα!!!!!
      Ειναι σαν να παρακολουθω Discovery chanel!!!!

      Comment


        #18
        keep walking kosta!!!
        Fill your heart with peace and joy!

        Comment


          #19
          Αγαπητε φιλε Αγοριανη καταρχην ενα μεγαλο ευχαριστω που μου δωσατε βημα, δευτερον ενα μεγαλο μπραβο για ολο αυτο που κανετε διοτι ολοι οι πατριωτες μπορουν να βρουν πολλες πληροφοριες που γλιτωνουν απο πολυ αδικο κοπο.
          Ενας απο αυτους ειμαι και εγω που εμπαινα διαβαζα επαιρνα πραγματα και πορευομουν.Απολυτα κατανοητο αυτο που μου εγραψες και ειμαι σιγουρος οτι σκεφτηκες αρκετα το πως θα μου το πεις και πως θα το κανεις κατανοητο για μενα που δεν εχω τοσες γνωσεις στους υπολογιστες.
          ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα μαζι σου διοτι ειναι πολυ πιο ευκολο για καποιον που ψαχνει πληροφοριες να διαβαζει παρα να αναγκαζεται να βλεπει βιντεακια που ισως να μην περιεχουν κατι που οντως το χρειαζεται.Αυτο που εχω να πω ειναι συνεχιστε την καλη δουλεια εσεις και ολοι οι αλλοι που μπαινουμε και βγαινουμε, ολοι και οσο μπορουμε ο καθενας απο την πλευρα του ας προσπαθησουμε να βαλουμε εστω απο ενα μικρο λιθαρακι για να βοηθησουμε τους πατριωτες μας.
          Τωρα απο καναλια και πως γινονται δεν ξερω εχω ομως ενα λογαριασμο στο you tube και εκει θα ανεβαζω βιντεακια για οσο μπορω και οποιος θελει ας τα βλεπει.
          θα εκτιμουσα ιδιαιτερα οποιαδηποτε βοηθεια.
          Ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω απο εμενα και την οικογενεια μου.
          Συνεχιστε την καλη δουλεια.

          υγ/ Σημερα εμαθα οτι οταν γραφεις με καφαλαια θελεις να τονισεις κατι η μιλας νευριασμενα.
          Ζησε καλα - Γελα συχνα
          Αγαπησε πολυ

          Comment


            #20
            Originally posted by κουκος κωστας View Post
            Αγαπητε φιλε Αγοριανη καταρχην ενα μεγαλο ευχαριστω που μου δωσατε βημα, δευτερον ενα μεγαλο μπραβο για ολο αυτο που κανετε διοτι ολοι οι πατριωτες μπορουν να βρουν πολλες πληροφοριες που γλιτωνουν απο πολυ αδικο κοπο.
            Ενας απο αυτους ειμαι και εγω που εμπαινα διαβαζα επαιρνα πραγματα και πορευομουν.Απολυτα κατανοητο αυτο που μου εγραψες και ειμαι σιγουρος οτι σκεφτηκες αρκετα το πως θα μου το πεις και πως θα το κανεις κατανοητο για μενα που δεν εχω τοσες γνωσεις στους υπολογιστες.
            ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα μαζι σου διοτι ειναι πολυ πιο ευκολο για καποιον που ψαχνει πληροφοριες να διαβαζει παρα να αναγκαζεται να βλεπει βιντεακια που ισως να μην περιεχουν κατι που οντως το χρειαζεται.Αυτο που εχω να πω ειναι συνεχιστε την καλη δουλεια εσεις και ολοι οι αλλοι που μπαινουμε και βγαινουμε, ολοι και οσο μπορουμε ο καθενας απο την πλευρα του ας προσπαθησουμε να βαλουμε εστω απο ενα μικρο λιθαρακι για να βοηθησουμε τους πατριωτες μας.
            Τωρα απο καναλια και πως γινονται δεν ξερω εχω ομως ενα λογαριασμο στο you tube και εκει θα ανεβαζω βιντεακια για οσο μπορω και οποιος θελει ας τα βλεπει.
            θα εκτιμουσα ιδιαιτερα οποιαδηποτε βοηθεια.
            Ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω απο εμενα και την οικογενεια μου.
            Συνεχιστε την καλη δουλεια.

            υγ/ Σημερα εμαθα οτι οταν γραφεις με καφαλαια θελεις να τονισεις κατι η μιλας νευριασμενα.


            το κανάλι του Κώστα είναι:

            koukeika - YouTube

            όποιος έχει λογαριασμό στο youtube ... μπορεί να κάνει εγράφη και να τον ειδοποιεί το email του πότε ο Κώστας ανεβάζει video
            Το έχω κάνει ήδη εγώ...
            προσωπικά μου αρέσουν τα video του Κώστα



            Υστ : Με τρελαίνει (ευχάριστα) ο παραλληλισμός της τοποθεσίας σου με τη Νίκαια καθότι Νικαιώτης !!!
            ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

            Comment


              #21
              καλημέρα
              σε όλους μας άρεσαν τα video
              του Κώστα.
              ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

              Comment


                #22
                Καλη συνέχεια Κώστα! Και εμείς σε λίγο θα είμαστε εκει!!!!!

                Comment


                  #23
                  Δείτε τι έφτιαξαν οι...... Αυστραλοί για να διδάξουν στους μαθητές τους ελληνική Μυθολογία!!!

                  Ζησε καλα - Γελα συχνα
                  Αγαπησε πολυ

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by κουκος κωστας View Post
                    Δείτε τι έφτιαξαν οι...... Αυστραλοί για να διδάξουν στους μαθητές τους ελληνική Μυθολογία!!!

                    ABC Arts Online: Winged Sandals

                    καιρος ηταν!!! ειχα αρχισει να απογοητευομαι με την διδακτικη τους υλη!!!!

                    Comment


                      #25
                      καταπληκτικά τα βιντεα σου ,να ξέρεις ότι όλα θα πάνε καλά .

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by MARINAM View Post
                        καιρος ηταν!!! ειχα αρχισει να απογοητευομαι με την διδακτικη τους υλη!!!!
                        ξεψαχνιζω την μικρη για να δω πως γινεται το μαθημα στα σχολεια . εδω το μαθημα στο δημοτικο γινετε με στυλ ψυχαγωγικο στο highscool η δικο μας εξαταξιο βολιδοσκοπουν την κλιση του παιδιου και το προωθουν αναλογα.
                        οσογια τα πανεπιστημια εχουν τρια καλυτερα μεσα στα δεκα παγκοσμίως.μπορει να υπολοιποντε σε γενικες γνωσεις αλλα πιστεψε με ενα παιδι εδω μπορει να κυνηγησει το ονειρο του. τουλάχιστον αυτη ειναι η γνωμη μου και την εκανα πραξη για την μικρη μου
                        Ζησε καλα - Γελα συχνα
                        Αγαπησε πολυ

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Kathy84 View Post
                          Καλη συνέχεια Κώστα! Και εμείς σε λίγο θα είμαστε εκει!!!!!
                          με το καλο σας ευχομαι και ολα να πανε καλα .ειναι λιγο ζορικα στην αρχη (εγω σε αυτην ειμαι τωρα)αλλα πιστευω οτι ολα θα στρωσουν αλωστε την βγαλαμε καθαρη απο την ελλαδα εδω θα κολησουμε?ειπαμε Χ Α Λ Α Ρ Α!!!!!
                          Ζησε καλα - Γελα συχνα
                          Αγαπησε πολυ

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by Aussie View Post
                            καλημέρα
                            σε όλους μας άρεσαν τα video
                            του Κώστα.
                            ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Ευχαριστω πολυ για το κοπλιμαν
                            Ζησε καλα - Γελα συχνα
                            Αγαπησε πολυ

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by kikirikoy View Post
                              το κανάλι του Κώστα είναι:


                              όποιος έχει λογαριασμό στο youtube ... μπορεί να κάνει εγράφη και να τον ειδοποιεί το email του πότε ο Κώστας ανεβάζει video
                              Το έχω κάνει ήδη εγώ...
                              προσωπικά μου αρέσουν τα video του Κώστα



                              Υστ : Με τρελαίνει (ευχάριστα) ο παραλληλισμός της τοποθεσίας σου με τη Νίκαια καθότι Νικαιώτης !!!
                              νικαιωτης εισαι βρε λεβεντη, καποτε ειχα ψητοπωλειο στην πλατεια κρινης,και πηγα απατος γιατι επεσα στην κριση με τις τρελες αγελαδες .
                              νασαι καλα και σε ευχαριστω.see you mate!
                              Ζησε καλα - Γελα συχνα
                              Αγαπησε πολυ

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by kikirikena View Post
                                keep walking kosta!!!
                                θα το ξεσκισω στο περπατημα... το θεμα ειναι προς τα που να παω
                                Ζησε καλα - Γελα συχνα
                                Αγαπησε πολυ

                                Comment

                                Working...
                                X