Announcement

Collapse
No announcement yet.

Φωτο-ανταπόκριση απο τα μέρη που μένουμε.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Φωτο-ανταπόκριση απο τα μέρη που μένουμε.

    Εαν καινούργιο θέμα για να ανεβάζουμε φωτογραφίες απο τα μέρη που μένουμε, επισκεφθήκαμε και μας άρεσαν, εδώ στην Αυστραλία.

    ****Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και ενα site για ανέβασμα φωτογραφιών και να γράψετε μόνο το link μέσα στο post σας.
    Όπως το TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
    Υπομονή και επιμονή patriotes.

    #2


    Οι φωτογραφίες αυτές είναι από μία μινι πίστα αγώνων στη Μελβούρνη για τηλεκατευθυνόμενα-μη ρωτήσετε δεν θυμαμαι το μέρος,μπορώ να το βρω όμως-στην οποία πετύχαμε κάτι πορωμένους χομπίστες με τα αυτοκίνητά τους. Πηγαίνανε σφαίρα τα εργαλεία...μπορείτε να το καταλάβετε και από τις φωτογραφίες άλλωστε. Είχανε μέχρι και κουβέρτες για να ζεσταίνουνε τα λάσχτιχα τα άτομα...
    Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

    Comment


      #3
      Flickr: Anaisco1's Photostream

      Είχαμε την χαρά να πάμε ένα ταξιδάκι στο Port Stephens. Η μία φωτογραφία δείχνει μία θάλασσα που ονομάζετε Shelton Beach. Είναι κύριολεκτικά 32χμ. Οι άλλοι ειναι απο το Fingal Bay, ένα μικρό νησάκι πανέμορφο σαν όαση. Επίσης μία φωτογραφία άπο ένα δελφίνη που ίσα που διακίνετε. Φιμίζετε εξάλλου το Port Stephens for Dolphin watching.

      Ονομάζω τις φωτογραφίες μου:

      AMAZING AUSTRALIA

      ENJOY!!!

      Comment


        #4
        Πραγματικα πανεμορφες Αναις!!
        Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

        Comment


          #5
          Paradise

          Τώρα αισθάνομαι λιγότερο άσχημα που φέτος θα χάσω τις ελληνικές θάλασσες... Μόνο που δεν έχω φίλους με κοτερο.....

          Καλα να περνάς anais. Πάντα τέτοια!!

          Comment


            #6
            Πανεμορφες !!!!

            Τελειες φωτογραφιες anais !!!!!!!!!!
            Να περνας ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #7
              Originally posted by Eonas View Post
              Τώρα αισθάνομαι λιγότερο άσχημα που φέτος θα χάσω τις ελληνικές θάλασσες... Μόνο που δεν έχω φίλους με κοτερο.....

              Καλα να περνάς anais. Πάντα τέτοια!!
              Υπαρχουν πολλα πανεμορφα μερη και παραλιες σε ολο τον πλανητη eonas.
              Να ειμαστε καλα να δουμε οσες περισσοτερες ομορφιες μπορουμε ανα τον κοσμο !!!!!!!!!!!!
              Τι ολο τα ιδια και τα ιδια θα βλεπουμε ?
              Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
              Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

              Comment


                #8
                Originally posted by Eonas View Post
                Τώρα αισθάνομαι λιγότερο άσχημα που φέτος θα χάσω τις ελληνικές θάλασσες... Μόνο που δεν έχω φίλους με κοτερο.....

                Καλα να περνάς anais. Πάντα τέτοια!!
                με $23 πας άνετα Dolphin watching cruises στο Port Stephens, και με concessions $18.. και μονο $10 για παιδάκια! η family packet $54.Τιμές πολύ βατές.Επίσης είναι τουριστικό μέρος που το προτιμάνε οι έλληνες γιατί η θάλασσα στο Fingal Bay και στην γύρο περιοχή του θυμίζει Ελληνικές παραλίες: βάθιες και καθαρές χωρίς κύματα.

                Comment


                  #9
                  Great Ocean Road - 84photos
                  Code:
                  http://s1346.photobucket.com/user/PipisCr3w/slideshow/Great%20Ocean%20Road
                  homepage :
                  Code:
                  http://www.visitgreatoceanroad.org.au/

                  Comment


                    #10
                    Τι μου θυμησες ZAKARI ημουν εκει πριν χρονια τελειες μπραβο να περνατε παντα καλα
                    The standards you let pass you by are the standards you accept

                    Comment


                      #11
                      Μία πανοραμική, απο το Sydney Tower Eye. Πήγαμε απογευματάκι, πήραμε καφεδάκι, και καθήσαμε μεχρι που έδυσε ο ήλιος και άναψαν τα φώτα της πόλης. Θα μπορούσα να πω ότι ολόκληρη τη ζωή μου λαχταρούσα να δω αυτή την εικόνα.
                      Αυτή την φτιάξαμε τραβώντας 5 διαφορετικές φωτογραφίες.
                      Panoramic Sydney

                      Comment


                        #12
                        Μπραβο υπεροχη παντα τετοια
                        The standards you let pass you by are the standards you accept

                        Comment


                          #13
                          φανταστική φωτογραφία charm_quark κ ωραία πόλη
                          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                          Comment


                            #14
                            Πραγματικά πανέμορφη!!!!! Μπράβο παιδιά!!!!
                            Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                            Comment


                              #15
                              ωραια φωτο!

                              υ.δ Την επομενη φορά να κανετε και το SKYWALK,αν δεν εχεις θεμα με ακροφοβια ή υψοφοβια.Οσοι το καναν ,το βρηκαν φανταστικο ! Εγω δεν το τολμησα ποτέ,αν και ηταν στην ''γειτονια '' μου ! Με πιανει vertigo!
                              Μεχρι το observation deck εφτασα! Σε κλειστο χωρο ,δεν εχω θεμα ,γιατι ακροφοβια-απαισιο συναισθημα...- ειναι αυτο που εχω κι οχι υψοφοβια...
                              ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                              Comment

                              Working...
                              X