Announcement

Collapse
No announcement yet.

Κουβεντουλα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Μαρία σου εύχομαι μόνο να μην μπλέξεις με πολεοδομία...εκεί να δεις γλέντια

    Comment


      #17
      Γενικα ολα "πασχουν" στη χωρα μας
      τι να πρωτοπιασεις ....
      δεν υπαρχει ενας αξιος πολιτικος να "νοικοκυρεψει" τα παντα,
      ασυννενοησια,τραγελαφικες καταστασεις, ενα γενικο μπαχαλο παντου,στην παιδεία ,στην υγεια, παντου μα παντου!!!
      Οποιος παει εξωτερικο τρελλαινεται απο την ταξη που επικρατει και το ποσο μελετημενα ειναι ολα ακομα και οι λεπτομερειες ...
      Ντροπη τους!!!
      Αχρηστοι και ανικανοι!!!
      Ξεφτιλες και προδωτες!!
      Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

      Comment


        #18
        [QUOTE=maria-8;49515]Λοιποοοονν,
        μια και εδω ειναι η καφετερια του φορουμ ,και μια και στο τσατ δεν μπορουμε να πουμε και πολλα ,ειπα να ανοιξω αυτο το θεμα να σας πω τον πονο μου




        Οταν το συμφερον επικρατει ειναι γνωστα τα αποτελεσματα....Ετσι δεν ειναι??

        Comment


          #19
          sos παιδια.ειμαι παντρεμενος με 2 παιδια και ειμαστε ανεργοι κοντα 2 χρονια.ποιος μπορει να με βοηθησει να βρω δουλεια στα ορυχεια στο περθ.ευχαριστω

          Comment


            #20
            Γεια σου Αργυρη καλως ηρθες στην παρεα μας, δυστυχως εγω δεν εχω ιδεα απο Αυστραλια και δεν μπορω να σε βοηθησω, αν θελεις ξαναγραψε το ερωτημα σου καθως και λιγα στοιχεια παραπανω για σενα αν θελεις εδω στο λινκ που σου βαζω http://www.patriotaki.net/%CE%9C%CE%...AF%CE%B1-2238/ και τα παιδια που ειναι ηδη Αυστραλια θα σου απαντησουν στις ερωτησεις σου
            Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

            Comment


              #21
              Καλησπέρα σε όλους!

              Comment

              Working...
              X