Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Thumbs up ΜΝΗΜΟΝΙΟ 1000+1 ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ...

#Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί στη σελίδα 12 πέθανε η πρωταγωνίστρια και βαρέθηκα να το συνεχίσω...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί τα βράδια ντύνομαι τροτέζα.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί η Διαμαντοπουλου δεν εχει τυπωσει ακομα τα βιβλια
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ειχε τελικο dancing on ice!
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί περιμένω και το sequel για να τα διαβάσω μαζί.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ειχα δει πρωτα την ταινια...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί γιατί τις τσόντες μου αρέσει να τις βλέπω όχι να τις διαβάζω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί δεν θα κόβαμε ούτε cent από τους μισθούς μας... Οπότε δε μ αφορούσε...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί δεν είχε glossy paper, Τζίζους.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί είμαι ο τζακ νόρις
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί, πού να σας τα λέω, στα χέρια μου το είχα & μού επιτέθηκε ένα σκιουράκι-νίντζα & μού το πήρε #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ήθελα να πάει αδιάβαστο.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί περίμενα να οργανώσουμε βραδιά μνημονίου με την Αννούλα και τον Ανδρέα, αλλά δεν ευκαιρούσαν... #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί το Mega έλεγε ότι έπρεπε να το υπογράψω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί διάβαζα το σενάριο του χόλυγουντ για τη ζωή μου κ την 17Ν.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί είχα απόλυτη εμπιστοσύνη στον πρόεδρό μου και την εξυπνάδα του!
    #δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί θα καθαρίσει για μας ο Κουβέλης...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί μου ειχε πει ο Γιωργακης πως το ειχε διαβασει ο Μιχαλης.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ποτέ δεν διαβάζω τα terms and conditions. Πώς κάνετε έτσι πια;
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί κανένας από τους συναδέλφους μου δεν το διάβασε.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί η γραμματέας μου έχυσε όλον τον καφέ πάνω του και ντράπηκα να ζητήσω κι άλλο αντίγραφο! #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί είμαι μάγκας και το κέφι μου θα κάνω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί Μου αρέσουν οι εκπλήξεις
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί μου είπαν ότι δεν έχει Happy End και δεν μπορώ τις στεναχώριες.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί έπεσα σε επεισόδια στην κηφισίας και με πλάκωσαν - τα σκεπάσματα! Έπιασε;
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ήμουν στο πάρτυ του Γιάννη του Σλόου.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί να το διαβάσω άλλωστε;;
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί μου το στείλανε σε Flash αρχείο. #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί έπρεπε να φτάσω το μαχαίρι στο κόκκαλο αλλά δεν έβρισκα το κόκκαλο
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί νόμιζα ότι θα το απαγγείλουν στη βουλή
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί φαντάστηκα ότι θα βγει και σε περίληψη.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί δεν είχε καλές κριτικές
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί θα ανεβεί το καλοκαίρι Επίδαυρο και θα πάω να το δω
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί είχα άλλες υποχρεώσεις: Να γυρνάω από κανάλι σε κανάλι για να το υπερασπίζομαι #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ειχε δώρο η συσκευασία και το πήρα
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί εκείνο τν καιρό κυνηγούσα επικίνδυνους ανήλικους με κατσαρόλες που χαλούσαν την εικόνα της χώρας στο εξωτερικό
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ποναγε η κοιλιά μου (στον Βενιζέλο γιατί έπιασε η δικαιολογία;)
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί ήταν στα Αγγλικά. Helloooo!
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί είχε πολλές σελίδες με ψιλά γράμματα
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί πήγαινα για πρωθυπουργός. Αυτά είναι αγγαρείες για συμβούλους και μαλακίες για αντάρτες #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί τα γάντια της στολής του batman δεν ειναι για ξεφυλλισμα
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί έτσι κ αλλιώς θα με ψηφίζατε. Ξανά και ξανά. Μου- χα- χα.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί έχω βουλευτική ασυλία
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί εκει που κοιτουσα το εξωφυλλο, πεταχτηκε ο σκυλος και το πηρε καλε κυρια
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί έκαναν πολλή φασαρία κάτι αγανακτισμένοι απ' έξω και δεν μπορούσα να συγκεντρωθω. #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί είχε gossip girl νέο επεισόδιο και δεν μπορούσα να το χάσω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_για ί μπορώ.
    Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

Βασικα 46 ειναι αυτοι αλλα τεσπα...προσθεστε εσεις τους υπολοιπους
    Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

Παρόμοια Θέματα

1. 21 Λόγοι για να ΜΗΝ μεταναστεύσετε....
    Από xainti in forum Τρόπος ζωής και διάφορες απορίες
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 02.07.2014, 21:42
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10.11.2012, 09:29
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.08.2012, 19:34
  4. Μια Φωτογραφία - 1000 λέξεις
    Από Yaryalitsa in forum Διάφορα Θέματα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 22.02.2009, 13:58

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like