Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 112
    Παιδια πρεπει να λαβουμε υπ'οψιν μας τον παραγοντα παρκινγκ για αυτοκινητα και ανεση για τα παιδια που πιθανον να φερουν μαζι τους καποια ζευγαρια .
    Την προηγουμενη φορα καποιοι δεν ηλθαν γιαυτο τον λογο.
    Επειδη πρεπει να προσπαθησουμε να περιορισουμε οσο το δυνατον τις απουσιες πρεπει να κανουμε προτασεις ποιο ευκολες στην Προσβαση στο Κοστος και στην Ανεση!!
    Εδω φυσικα παιζει ρολο και η θεα!!!
    Περιμενω περισσοτερες προτασεις!!!!
    Οσο για την ωρα τιλετε για τις 6 το απογευμα???
    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

Eξι το απόγευμα είναι μια χαρά!!Ster cinemas και Cosmos νομίζω ότι είναι βολικά, γιατί λύνουν το θέμα του parκing και των παιδιών.

εγω θα προτιμουσα εκει που εγινε η πρωτη συναντηση, δεν υπηρχε πολύς κοσμος και μπορουσες να ελεγξεις και τα παιδια εαν απομακρυνονταν. το μακεδονια ειναι προτιμοτερο, στο cosmos εχει πολυκοσμια και πρεπει να εχεις τα παιδια στο ενα μετρο για να εισαι σιγουρος.
    i don't do drugs, i am drugs!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο egigo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι καλο το ολυμπιον αλλα πολυ ακριβος ο καφες και ηθελα να κερασω!!!

Για ποιο λόγο να κεράσεις..;; Έτσι πάει εδώ δε ξέρω με μπέρδεψες!
    I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

Εως τωρα απο οτι εχω καταλαβει συμφωνουμε στη μερα και ωρα δηλαδη Κυριακη 30/9 ωρα 6 μμ!Υπαρχει μια διαφορετικη προσεγκιση στον τοπο!!
    Θα τολμησω και εγω να κανω μια προταση.
    Τι θα λεγατε για την καφετερια που ειναι απεναντι απο το ΙΚΕΑ και διπλα στo Hontos center!! Αν δεν κανω λαθος εκει εχει μερος για τα αυτοκινητα ,εχει χωρο για τα παιδια,εχει αστικη συγκοινωνια, καλες τιμες τουλαχιστον πριν απο δυο μηνες που ημουν εκει, και καποια σχετικα καλη θεα!
    Αυτη ομως οπως οι αλλες ειναι μια απλη προταση, και θα παρακαλουσα απο τους ενδιαφερομενους να ποσταρουν σχετικα!!!
    Τωρα οσον αφορα egigo το θεμα του κερασμαατος δεν υφισταται!!
    Ο καθενας πληρωνει τα δικα του!!!!

Γεια και απο μενα!!!!!!!!!!!!!μαλλον αυτη ησυναντηση θα ειναι η πρωτη αλλα και η τελευταια στην Ελλαδα με φιλους απο το ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ!!!!!!!!!Ανυπομονω να σας γνωρισω ολους!!! Οσο για το σημειο της συναντησης νομιζω πως το ΙΚΕΑ και γνωστο ειναι για αυτους που θα ερθουν απο εκτος Θεσσαλονικης και για ολους μας προσβασιμο και με αυτοκινητο και με συγκοινωνια!!Ηθελα να πω και το εξης εγω μενω ΕΥΟΣΜΟ αν καποιοι δεν εχουν μεσον απο δυτικη περιοχη να συναντηθουμε καπου να παρω οσους μπορω!!!!!!!!!!!!!!

Γεα σας και παλι παιδια !
    Ειναι τωρα μερικες μερες που δεν ποσταρει κανεις για το θεμα και ειπα να γραψω κατι εγω!!
    Θα κανω λοιπον μια ανακεφαλαιωση.
    Κυριακη 30/9 στις 6 το απογευμα στο χωρο(καφετερια) απεναντι απο το ΙΚΕΑ!!!
    Αν και ειναι σχετικα νωρις θα ηθελα να υπαρχουν δηλωμενες συμετοχες για να γινει καλλιτερα και η συνενοηση με την καφετερεια.Επισης αν υπαρχουν εναλακτικες προτασεις να μπουν στη συζητηση!!
    Ο εχθρος του καλου ειναι το καλλιτερο !!!

Γεια σας και από μένα εγώ είμαι οκ σε όλα. Sissi είμαι και εγώ από Εύοσμο, αν είναι ας συνεννοηθούμε να πάμε με ένα αμάξι όπως είπες

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας και από μένα εγώ είμαι οκ σε όλα. Sissi είμαι και εγώ από Εύοσμο, αν είναι ας συνεννοηθούμε να πάμε με ένα αμάξι όπως είπες
    Ok Sissi για να κλεισω και εγω μια θεση με τον xari γιατι με βλεπω να ερχομαι με τα ποδια
    Ευοσμο στην οδο Σμυρνης θα στειλω pm για λεπτομερειες

βρε παιδια δεν εχω καταλαβει για ποια καφετερια λετε. μηπως εννοειται στην Απολλώνιο πολιτεια? πεστε ονομα του καφε, μηπως εννοειται την καφετερια που στεγαζεται στο κτιριο του ΙΚΕΑ? θελω περισσοτερες λεπτομερειες.
    i don't do drugs, i am drugs!

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη;
    Από billy in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 15.05.2012, 19:26
  2. ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕΛΩΝ
    Από ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 08.04.2012, 12:10
  3. γνωριμια μελων
    Από maria zaxoy in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 18.03.2012, 00:34
  4. 2η Συνάντηση μελών του patriotaki 03-03-2012 - Αθήνα
    Από jimathens in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.03.2012, 13:43
  5. Χαιρετισμός μελών..
    Από steangle in forum Γνωριμία μελών - Χαιρετίσματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30.12.2007, 22:52

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like