Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Γεια και απο μενα!!!!!!!!!!!!!μαλλον αυτη ησυναντηση θα ειναι η πρωτη αλλα και η τελευταια στην Ελλαδα με φιλους απο το ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ!!!!!!!!!Ανυπομονω να σας γνωρισω ολους!!! Οσο για το σημειο της συναντησης νομιζω πως το ΙΚΕΑ και γνωστο ειναι για αυτους που θα ερθουν απο εκτος Θεσσαλονικης και για ολους μας προσβασιμο και με αυτοκινητο και με συγκοινωνια!!Ηθελα να πω και το εξης εγω μενω ΕΥΟΣΜΟ αν καποιοι δεν εχουν μεσον απο δυτικη περιοχη να συναντηθουμε καπου να παρω οσους μπορω!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


      #17
      Γεα σας και παλι παιδια !
      Ειναι τωρα μερικες μερες που δεν ποσταρει κανεις για το θεμα και ειπα να γραψω κατι εγω!!
      Θα κανω λοιπον μια ανακεφαλαιωση.
      Κυριακη 30/9 στις 6 το απογευμα στο χωρο(καφετερια) απεναντι απο το ΙΚΕΑ!!!
      Αν και ειναι σχετικα νωρις θα ηθελα να υπαρχουν δηλωμενες συμετοχες για να γινει καλλιτερα και η συνενοηση με την καφετερεια.Επισης αν υπαρχουν εναλακτικες προτασεις να μπουν στη συζητηση!!
      Ο εχθρος του καλου ειναι το καλλιτερο !!!
      θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

      Comment


        #18
        Γεια σας και από μένα εγώ είμαι οκ σε όλα. Sissi είμαι και εγώ από Εύοσμο, αν είναι ας συνεννοηθούμε να πάμε με ένα αμάξι όπως είπες

        Comment


          #19
          Originally posted by xaris36 View Post
          Γεια σας και από μένα εγώ είμαι οκ σε όλα. Sissi είμαι και εγώ από Εύοσμο, αν είναι ας συνεννοηθούμε να πάμε με ένα αμάξι όπως είπες
          Ok Sissi για να κλεισω και εγω μια θεση με τον xari γιατι με βλεπω να ερχομαι με τα ποδια
          Ευοσμο στην οδο Σμυρνης θα στειλω pm για λεπτομερειες

          Comment


            #20
            βρε παιδια δεν εχω καταλαβει για ποια καφετερια λετε. μηπως εννοειται στην Απολλώνιο πολιτεια? πεστε ονομα του καφε, μηπως εννοειται την καφετερια που στεγαζεται στο κτιριο του ΙΚΕΑ? θελω περισσοτερες λεπτομερειες.
            i don't do drugs, i am drugs!

            Comment


              #21
              Γεια σου Αλκιονη
              Ειναι η καφετερια απεναντι (στην αλλη πλευρα του δρομου εννοω)απο το ΙΚΕΑ και διπλα στα Hontos!
              λεπτομεριες αυτη την Κυριακη που θα παω εκει γιατι τωρα ειμαι στη θασο!!
              Αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειναι ζαχαροπλαστειο καφετερια κατι σαν τον Τερκενλη η το πλαιζιρ !!
              Δεν ξερω αν τα λεω καλα!!
              Θα ειμαι ποιο σιγουρος αυτη την Κυριακη!!
              Αν παλι καποιος απο σας, τους Θεσσαλονικεις εννοω, παει νωριτερα εκει ,να ποσταρει ποιο γρηγορα πληροφοριες!!!
              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

              Comment


                #22
                ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΑΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ

                ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΓΝΩΣΕΩΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ EMAIL.

                Comment


                  #23
                  Ζαχαροπλαστειο ειναι και ειναι το Plaisir.
                  Ειναι διπλα και αριστερα απο το Hontos ετσι οπως το βλεπουμε απο τον δρομο.
                  Στα 30 μετρα περιπου απο το Plaisir και μεσα προς την θαλασσα ειναι to Benigans american caffe.
                  Εχει κατα πολυ μεγαλυτερο χωρο για πολλα ατομα και για παιδια
                  Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν γνωριζω αν μπορεσω να ερθω.
                  Αν δεν τα καταφερω, καλα να περασετε.

                  Comment


                    #24
                    Καθυ με προλαβες!!
                    Λοιπον παιδια ειναι οπως τα λεει η Καθυ !
                    περιμενω λοιπον τις αποψεις σας για να καταληξουμε .
                    Η δικη μου ειναι για το Benigans american caffe.
                    Καθυ ελπιζω να μπορεσεις να ερθεις και αυτη την φορα!!!
                    Παιδες ποσταρετε για να κλεισουμε το Θεμα!!!!
                    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                    Comment


                      #26
                      οκ παιδια θα τα πουμε λιγο πριν τη συναντηση για λεπτομεριες!!!!!!!!!!

                      Comment


                        #27
                        Originally posted by sissi View Post
                        οκ παιδια θα τα πουμε λιγο πριν τη συναντηση για λεπτομεριες!!!!!!!!!!
                        Aν συμφωνούν και οι υπόλοιποι της παρέας το Benigans είναι καλή ιδέα και είμαι μέσα!!!
                        Μόνο που δεν γνωρίζω κανέναν σας και αναρωτιέμαι εάν θα πρέπει να κρατάω κανένα χαρτονάκι που να γράφει patriotaki!!

                        Comment


                          #28
                          Magda μην ανησυχεις θα βρεθουμε και θα καταλαβουμε ο ενας τον αλλον
                          Θα δεις που ειναι ευκολο τελικα!!!!!!!!
                          Τελικα παιδια μαλον θα ισχυσει το:
                          Κυριακη 30/9 ωρα 6 μμ στο benigans(απεναντι απο το ΙΚΕΑ)!!!!!
                          Παρακαλω εαν υπαρχει κατι αλλο, αντιρρησεις ,προτασεις ,παρακαλω να αναφερθουν
                          εως αυτη την Κυριακη για να κλεισουμε οριστικα το θεμα.
                          θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                          Comment


                            #29
                            Εγώ δεν έχω πάντως πρόβλημα αν κ τη περιοχή δεν τη γνωρίζω καλά
                            I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

                            Comment


                              #30
                              Φθασαμε αισιως στην Τριτη 25/9 και απ'οτι φαινεται δεν υπαρχουν Ενστασεις η διαφορετικες Προτασεις!!
                              Επομενως η συναντηση του Πατριωτακι για την Βορεια Ελλαδα οριζεται:

                              !!!!!!!!!!ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9 ΩΡΑ 6 μμ ΣΤΟ BENIGANS(απεναντι απο το ΙΚΕΑ)!!!!!

                              Ελπιζω και Πιστευω πως ολοι θα ειμαστε Εκει!!!!!!

                              !!!!!ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!!
                              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                              Comment

                              Working...
                              X