Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Συγνωμη στα παιδια απο Ευοσμο αλλα δεν ειναι σιγουρο αν θα ερθω ο μικρος μου εχει λαρυγγητιδα ακι δεν ξερω πως θα ειναι κι αν ερθω θα ερθουν και τα παιδια μου οποτε δεν θα μπορεσω να παρω καποιον και παλι ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!!

    Comment


      #32
      Χαιρεται κι απο 'μενα. ηθελα να ρωτησω το εξης: Η συνάντηση αφορά σχεδόν αποκλειστικά άτομα που ψάχνονται για Αυστραλία ή θα είναι γενικότερη η συνάντηση;

      Comment


        #33
        Δεν υπαρχει καμια αποκλειστικοτητα LazarosD !!
        Συνηθως η συντριπτικη πλειψηφια ατων που ερχονται ειναι "αυστραλοι" η αυτοι εκτος αλλων κατευθυνσεων σκεφτονται και την Αυστραλια!!!
        Αλλα η συναντηση γινεται για ολα τα μελη απο το "πατριωτακι", και πιστευω οτι ο καθενας μας θα εχει με κατι να συμβαλει σ'αυτη!!!!
        θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

        Comment


          #34
          Originally posted by sissi View Post
          Συγνωμη στα παιδια απο Ευοσμο αλλα δεν ειναι σιγουρο αν θα ερθω ο μικρος μου εχει λαρυγγητιδα ακι δεν ξερω πως θα ειναι κι αν ερθω θα ερθουν και τα παιδια μου οποτε δεν θα μπορεσω να παρω καποιον και παλι ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!!
          Δεν πειραζει sissi περαστικα να ειναι πανω απο ολα η υγεια!!!

          Comment


            #35
            Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω αλλα δουλευω στις 30 μπουχουχουχου και εκτος αυτου ειμαι και ξανθη :(
            Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

            Comment


              #36
              Δεν περαζει FarfyFfs αφου δουλευεις,πραγμα σπανιο για την εποχη μας, αν και ειναι Κυριακη!
              Συνηθως μετα ολοι γραφουμε μια ανταποκριση για την συναντηση και ετσι θα πληροφορηθεις το τι εγινε!!
              Φυσικα το καλλιτερο θα ηταν να ερθεις και να τα πουμε απο κοντα.
              Βλεποντας οτι εισαι απο ακριτικες περιοχες θα ηταν πολυ καλο να εχουμε και μια αποψη των φιλων που ζουν εκει και θελουν να κανουν μια νεα αρχη!!
              Ελπιζω την επομενη φορα αυτο να γινει στην Αυστραλια!!!!
              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

              Comment


                #37
                το πιο πιθανό είναι οτι θα είμαι και σε αυτην την συναντηση, συνοδευόμενη πάντα απο τα δυο μεγαλύτερα αντράκια μου. θα προσπαθήσω πάντως να βρω baby sitter για την μικρή έτσι ώστε να μην χρειαστεί να την παρω μαζί μου και μας τρελάνει όλους. αντε να τα πουμε απο κοντά με περισσότερη συμμετοχη αυτην την φορά απο την πρώτη συναντηση και ελπίζω όλοι να εχουμε προχωρησει περισσότερο τα βηματα μας, ετσι ωστε να εχουμε κατι νέο να μοιραστούμε.
                i don't do drugs, i am drugs!

                Comment


                  #38
                  alkioni
                  Σε περιμενουμε !!!!!
                  Αν δεν βρεις baby sitter μην σε νοιαζει φερε μαζι σου και την μελοντικη Αυστραλη Υπηκοο!!!!
                  θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by sotiris th View Post
                    Δεν περαζει FarfyFfs αφου δουλευεις,πραγμα σπανιο για την εποχη μας, αν και ειναι Κυριακη!
                    Συνηθως μετα ολοι γραφουμε μια ανταποκριση για την συναντηση και ετσι θα πληροφορηθεις το τι εγινε!!
                    Φυσικα το καλλιτερο θα ηταν να ερθεις και να τα πουμε απο κοντα.
                    Βλεποντας οτι εισαι απο ακριτικες περιοχες θα ηταν πολυ καλο να εχουμε και μια αποψη των φιλων που ζουν εκει και θελουν να κανουν μια νεα αρχη!!
                    Ελπιζω την επομενη φορα αυτο να γινει στην Αυστραλια!!!!
                    Δεν υπάρχει σ/κ αργιες κουτουλου στο δικο μου επαγγελμα, ειμαι μαια και εχω κυκλικο ωραριο, και εκτος του οτι δουλευω κυριακη ειμαι και απογευματινη βαρδια, αν δουλευα πρωινη ισως προλαβαινα να ερθω ;/ οπως και να χει σας ευχομαι να εχετε μια υπεροχη και εποικοδομητική συνάντηση ^^
                    Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                    Comment


                      #40
                      Γειά σας και από Κομοτηνή! Εμείς σκεφτόμαστε να έρθουμε...... αφού δεν μπορεί η Ξάνθη

                      Comment


                        #41
                        Τελεια!! smkom και εγω απο Θασο ειμαι!!!!!
                        Αντε να ερθετε για κανουμε μια ακομα ποιο καλη συναντηση!!!!!!
                        θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                        Comment


                          #42
                          καλησπέρα σε όλοι την παρέα . εγώ τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω στην συνάντηση διότι αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε τρύγο στο χωριό και πρέπει να είμαστε όλοι εκεί οικογενειακός. ελπίζω σε αυτήν την συνάντηση να είναι καινούργια πρόσωπα και οι παλαιότερη να τα κατάφεραν με της vizes κλπ.

                          Comment


                            #43
                            Παιδια σημερα περασα απο το Benigans american caffe για να δω αν ολα ειναι ενταξει η αν εχει αλλαξει τιποτα!!!
                            Οι ανθρωποι ηταν εξυπηρετικοτατοι!!!!!
                            Μου εδειξαν και το μερος οπου θα καθισουμε . Εκει ειναι πολυ ανετα εχει μια θαυμασια θεα!!
                            Ειναι επισης διπλα στη θαλασσα και εχει δροσια!Πιστευω οτι οσοι παμε θα περασουμε καλα!!!
                            Τυπικα λοιπον κανουμε την τελευταια ανακοινωση:
                            Κυριακη 30/9 ωρα 6μ.μ στο Benigans american caffe απεναντι απο το ΙΚΕΑ

                            !!!!!ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!
                            θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                            Comment


                              #44
                              Τι ωραία συνάντηση!!!!
                              χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα όλους..κ σας γνώρισα όλους, μια υπέροχη συνάντηση..εμπειρία κ ανταλλαγή γνώσεων..
                              Ευχαριστώ πολύ γιαυτό!
                              I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

                              Comment


                                #45
                                και εγω χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα ολους. ελπιζω ολοι να καταφερουμε να ολοκληρωσουμε τα ονειρα μας, και οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει μαζι μου εαν μπορω να βοηθησω σε κατι. αντε καλα να ειμαστε ολοι!
                                i don't do drugs, i am drugs!

                                Comment

                                Working...
                                X