Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Χαιρετώ την χθεσινή παρέα!!!Πραγματικά μου άρεσε πολύ που σας γνώρισα απο κοντά, γιατί όπως και να το κάνουμε η προσωπική επαφή έχει άλλη αξία!!Μπράβο στη Σμαρώ και τον άντρα της που έκαναν τον κόπο να έρθουνε απο την Κομοτηνή!! Ένιωσα πολύ οικεία με όλους σας και ειδικά με την alkioni με την οποία έχουμε κοινά σημεία !!!
    Eλπίζω την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι και να ανταλάξουνε νέα. Να είστε όλοι καλά και να στοχεύεται ψηλά!!!

    Comment


      #47
      Καμιά συνάντηση ωρε παιδιααααααα

      Να με συμπαθάτε που ανοίγω καινούριο θρεντ και που βάζω έξτρα δουλειά στο μοντερατορα να το μετακινήσει και αν είναι δυνατόν να μην το κάνει αλλά θα ήθελα να το δουν όσοι περισσότεροι γίνεται περικαλώ πολύ :D. Ήθελα να κάμω πρόταση συνάντησης για τη θεσσαλονίκη, επειδή την τελευταία φορά λόγω του ότι δούλευα δεν μπόρεσα να παρευρεθώ θα ήθελα αν ήταν δυνατό και συμφωνείτε και οι υπόλοιποι να κανονίσουμε μια συνάντηση πριν να φύγω για Αυστραλία δλδ πριν τις 1 Μαρτίου. Να κανονίσουμε μια μέρα και ώρα που να βολεύει όλους για να μπορέσουμε να παραβρεθούμε όλοι μαζί και να συζητήσουμε από κοντά τα θέματα που μας απασχολούν και να ανταλλάξουμε απόψεις.

      Ευχαριστώ για την κατανόσηση καλέ μου μοντεράτορα ^^
      Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

      Comment


        #48
        Συμφωνώ να βρεθούμε γιατί & εγώ δεν μπόρεσα να είμαι στην τελευταία......
        απλά νομίζω ότι δεν έχουμε πολλές επιλογές (πριν από την 1/3)....ή Σάββατο 23 ή Κυριακή 24....
        για να μπορούν να είναι περισσότεροι!!!! Εγώ μπορώ & καθημερινή.....μετά τις 8 όμως γιατί αν και άνεργος, κάνω baby-sitting αφού δουλεύει η σύζηγος......
        Πείτε ώρα & μέρος........
        Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

        Comment


          #49
          εννοειται πως θα ειμαι εκει, αλλα να ειναι κυριακή , όχι σάββατο και σε ένα μέρος χωρίς κουνούπια!
          i don't do drugs, i am drugs!

          Comment


            #50
            με φαινεται θα κανουμε μια συναντηση εμεις οι 3 :p
            Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

            Comment


              #51
              θα βρεθούμε τελικά - έστω & εμείς οι 3 - ή όχι;;;;
              Αν υπάρχει διάθεση πείτε ώρα & μέρος που σας βολεύει.....
              Τα λέμε...
              Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

              Comment


                #52
                Originally posted by FarfyFfs View Post
                με φαινεται θα κανουμε μια συναντηση εμεις οι 3 :p
                Και μια εγώ 4!! Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή πρωι θα με βόλευε καλύτερα.

                Comment


                  #53
                  Προτείνω Κυριακή 24/2 στις 17:30 (ή όποια ώρα σας βολεύει) στο Plaisir απέναντι από το ΙΚΕΑ ή στο ΚΟΣΜΟΣ.......


                  @ Farfyffs : Άννα έμεινα με το στόμα ανοιχτό όταν διάβασα την ιστορία σου.....μακάρι να σας έρθουν όλα βολικά & να τακτοποιηθείτε γρήγορα!!!!! Αν δεν καταφέρουμε να γνωριστούμε εδώ, ίσως μια μέρα να τα πούμε down under....Καλό ταξίδι & πολύ καλή τύχη!!!!
                  Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                  Comment


                    #54
                    Παιδιά αν δεν κανονίσατε ακόμη, είμαι Θεσσαλονίκη και θα χαρώ να σας γνωρίσω κάποια μέρα.Επιστρέφω 12 Μαρτίου.
                    Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                    Comment


                      #55
                      eimai kai ego perimenete pote poy

                      Comment


                        #56
                        αχ παιδια εγώ φεύγω αύριο. Με αυτά και με αυτά δεν το ξανακοιταξα το θέμα γιατί είδα πως δεν υπήρχε ενδιαφέρον από την αρχή. Φευγουμε άυριο το βράδυ στις 23¨00 με το τραίνο για αθήνα και θα μείνουμε κανα 3 μερούλες εκεί να δούμε τους φίλους μας και να τους χαιρετισουμε. billy sorry βρε συ αν το βλεπα νωριτερα σιγουρα θα το κανονιζαμε να βγαιναμε εστω και μεις οι τρεις. Λευτερη συ γιατι δεν ειπες καλε οτι ανεβαινεις Ελλάδα???????????
                        Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                        Comment


                          #57
                          Καλο σου ταξιδι Φαρφι....καλο ξεκινημα κουκλιτσα μου...ολα να σου πανε καλα

                          Αν δεν βρεθηκαμε εδω(Θεσσαλονικη μενω κ εγω) δεν πειραζει ενας λογος παραπανω να βρεθουμε κατω χαααλααααααροι!!!!! αχαχαχαχαχ
                          Θα εχουμε πολλα να αφηγηθουμαι ο ενας στον αλλον!!
                          ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!!!!!!!
                          “Nothing is forever”

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by FarfyFfs View Post
                            αχ παιδια εγώ φεύγω αύριο. Με αυτά και με αυτά δεν το ξανακοιταξα το θέμα γιατί είδα πως δεν υπήρχε ενδιαφέρον από την αρχή. Φευγουμε άυριο το βράδυ στις 23¨00 με το τραίνο για αθήνα και θα μείνουμε κανα 3 μερούλες εκεί να δούμε τους φίλους μας και να τους χαιρετισουμε. billy sorry βρε συ αν το βλεπα νωριτερα σιγουρα θα το κανονιζαμε να βγαιναμε εστω και μεις οι τρεις. Λευτερη συ γιατι δεν ειπες καλε οτι ανεβαινεις Ελλάδα???????????
                            Γιατί δεν το ήξερα! Σαββάτο πρωί αποφάσισα να έρθω και Δευτέρα βράδυ ήμουν εδώ...
                            Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by Greece4ever View Post
                              Καλο σου ταξιδι Φαρφι....καλο ξεκινημα κουκλιτσα μου...ολα να σου πανε καλα

                              Αν δεν βρεθηκαμε εδω(Θεσσαλονικη μενω κ εγω) δεν πειραζει ενας λογος παραπανω να βρεθουμε κατω χαααλααααααροι!!!!! αχαχαχαχαχ
                              Θα εχουμε πολλα να αφηγηθουμαι ο ενας στον αλλον!!
                              ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!!!!!!!
                              Να σαι καλά κορίτσι ευχαριστώ πολυ ^^ εννοείται πως όταν κατέβεις θα επικοινωνήσεις ^^

                              Originally posted by leyteris77 View Post
                              Γιατί δεν το ήξερα! Σαββάτο πρωί αποφάσισα να έρθω και Δευτέρα βράδυ ήμουν εδώ...
                              Ναι σόρι ήταν έκτακτο μετά διάβασα το λόγο, θα τα πουμέ ομως κατω εεεεεε????????


                              Παιδιά ετοιμάζω πράγματα και δεν μου φτάνουν τα κιλα μπουχουχουχοχυ
                              Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                              Comment


                                #60
                                Καλησπέρα παιδιά!!!! Επανέρχομαι!!!! Αυτή την Κυριακή μπορείτε;;;; Αν ναι πείτε ώρα & μέρος..... Άντε να μαζευόμαστε!!!!!
                                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                                Comment

                                Working...
                                X