Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    παιδια εγω ειμαι μεσα, οποτε θελετε το σαββατοκυριακο. Λευτερη θεω οπωσδηποτε να γνωριστουμε!

    προτεινω κυριακη στις 4 30 στο μακεδονια, εχει ενα ωραιο καφε, ανετο παρκιν και ανεση για τα παιδια! εκει που εγινε και η πρωτη μας συναντηση!
    i don't do drugs, i am drugs!

    Comment


      #62
      Παιδια εχασα πολλα επεισοδια !!
      Καλο ταξιδι Φαρφυ !!και καλη ανταμωση κατω!!!
      οσο για την συναντηση αυτη την Κυριακη 3/3 ειμαι μεσα !!
      Μπιλυ εχουμε χαθει θα χαρω να σε δω!!
      Μονο που καντετο λιγο ποιοαργα βρε παιδια κατ τισ 5.30 η 6.00!!!
      Μην με παρεξηγειτε. Ετοιμαζω πραγματα και τα εχω παιξει!!!!!!!
      Οσο για τα κιλα .......Αστα να πανε δεν ξερω τι θα κανω!!!
      θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

      Comment


        #63
        Originally posted by alkioni View Post
        παιδια εγω ειμαι μεσα, οποτε θελετε το σαββατοκυριακο. Λευτερη θεω οπωσδηποτε να γνωριστουμε!

        προτεινω κυριακη στις 4 30 στο μακεδονια, εχει ενα ωραιο καφε, ανετο παρκιν και ανεση για τα παιδια! εκει που εγινε και η πρωτη μας συναντηση!
        Ωχχχ...αν και έχουμε οικογενειακό gathering (να το πω ελληνικά) και το βραδάκυ θα φύγω Βέροια, θα κάνω ότι μπορώ να περάσω τουλάχιστον για καμια ωρίτσα να σας γνωρίσω!
        Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

        Comment


          #64
          ενταξει στις 5-30, αντε να δω τι θα κανω με τα μικρα! Σωτηρη, να σε χαιρετησω βρε παιδι μου, ολα να σου πανε καλα! παιδια, έκλεισε ετσι? στις 5-30 στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ στο καφε διπλα, Σωτηρη πες το ονομα γιατι δεν το θυμαμαι!
          i don't do drugs, i am drugs!

          Comment


            #65
            Λεγοταν παλια Φλοκα αλλα δεν ξερω σημερα !!!
            Παιδια πρωτα ο Θεος θα ειμαι εκει!!!!!!
            θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

            Comment


              #66
              καλησπέρα σε όλους!!!! Επιτέλους θα καταφέραμε να κλείσουμε συνάντηση!!!! Θα είμαι κι εγώ εκεί 99%!!!
              Κι εγώ δεν θυμάμαι πως το λένε.....Ξέρουμε όλοι όμως που είναι!!!!!
              Τα λέμε μεθαύριο λοιπόν!!!!
              Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

              Comment


                #67
                Originally posted by billy View Post
                καλησπέρα σε όλους!!!! Επιτέλους θα καταφέραμε να κλείσουμε συνάντηση!!!! Θα είμαι κι εγώ εκεί 99%!!!
                Κι εγώ δεν θυμάμαι πως το λένε.....Ξέρουμε όλοι όμως που είναι!!!!!
                Τα λέμε αύριο λοιπόν!!!!
                και εγω ισως ερθω αλλα δεν ξερω κανεναν πως θα σας βρω?

                Comment


                  #68
                  Originally posted by manoskarras View Post
                  και εγω ισως ερθω αλλα δεν ξερω κανεναν πως θα σας βρω?
                  Μην στεναχωριέσαι!!! σίγουρα θα μας καταλάβεις....όπως & την πρώτη φορά που βρεθήκαμε!!!! (συνήθως ο πρωτος που πάει "κλείνει" τραπέζια για 10~15 άτομα κι έτσι....μας βρίσκεις!!!!) πάντως σου στέλνω & το κινητό μου με π.μ. just in case!!!!
                  Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                  Comment


                    #69
                    τελικά θα ήθελα να σας δω και εγώ,μήπως γίνετε λίγο πιο σαφής ο χώρος και χρόνος.

                    Comment


                      #70
                      είναι στον πολυχώρο Μακεδονία , έχει και κινηματογράφο εκεί, απεναντι και αριστερά απο το νοσοκομείο Αγιος Παυλος. Μόλις μπεις στον χωρο για παρκαρισμα η καφετερια ειναι μπροστά σου, είναι παρα πολύ ευκολο και είπαμε 5 30 η ωρα την κυριακή!
                      i don't do drugs, i am drugs!

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by alkioni View Post
                        είναι στον πολυχώρο Μακεδονία , έχει και κινηματογράφο εκεί, απεναντι και αριστερά απο το νοσοκομείο Αγιος Παυλος. Μόλις μπεις στον χωρο για παρκαρισμα η καφετερια ειναι μπροστά σου, είναι παρα πολύ ευκολο και είπαμε 5 30 η ωρα την κυριακή!
                        Φτούυυυ,έφυγε κι ο Jim και δε θα έχει φωτορεπορτάζ...

                        Comment


                          #72
                          Originally posted by australian View Post
                          Φτούυυυ,έφυγε κι ο Jim και δε θα έχει φωτορεπορτάζ...
                          και εμείς τι δουλειά κάνουμε δλδ ρε φίλε;;;;; μπρίκια κολλλλλλλλάμε;;;; (το λλλλ κατάλαβες....Θεσαλλλλλλλονικιώτικο!!!!)

                          θα κάνω εγώ τη δουλειά, αλλά μετά δεν ξέρω...τι πρέπει να κάνω....πως τις βλέπετε εσείς;;;; στείλε π.μ. αν θέλεις ή να σου στείλω εγώ τις φωτό να αναλάβεις εσύ τα υπόλοιπα!!!! tnx anyway!!!!
                          Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                          Comment


                            #73
                            Μπράβο παιδιά που μαζευτήκαμε σήμερα, χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα σήμερα όλους και ειδικά εσένα Λευτέρη! πέρασα υπέροχα! αντε παιδιά να είμαστε καλά όλοι και όλα θα γίνουνε! φιλιά και καλά να περνάτε!
                            i don't do drugs, i am drugs!

                            Comment


                              #74
                              Τελικα τα καταφερα!!!! εστω για 5 λεπτα !!
                              Ειναι τριτη φορα εδω στη Θεσσαλονικη που γινεται η συναντηση!!
                              Δυστυχως εγω ημουν περαστικος!! τη ιδια μερα ερχομουν απο ταξιδι,και πιστεψτεμε ειχα ενα τρομερα κουραστικο 15νθημερο,ειδικα τις τελευταιες 3 μερες!!!
                              Να ειστε καλα παιδια!!
                              Τα ονειρα ολων να γινουν πραγματικοτητα!!! και καλη ανταμωση down under!!!!!
                              Χαρηκα παρα πολυ!!!!! και για καποιους που εβλεπα για πρωτη φορα,αλλα και για τους αλλους που ειχαμε ηδη συναντηθει!!!
                              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                              Comment


                                #75
                                Παιδιά χάρηκα κι εγώ πολύ μου γνώρισα κάποιους και κάποιους άλλους τους ξαναείδα από κοντά!!! Μακάρι να είμαστε όλοι καλά και να μπορέσουμε - αφού βρει ο καθένας στο δρόμο του - να βρεθούμε & κάτω!!!! Πραγματικά μου δώσατε όλοι κουράγιο & πολύ-πολύ χαρά!!!!
                                Καλή συνέχεια στον αγώνα μας Άσπα!!! Καλό ταξίδι επιστροφής Λευτέρη!!!! Καλό ταξίδι.....και καλό ξεκίνημα κύριε Σωτήρη!!!!
                                Καλή δύναμη σε όλους!!!!
                                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                                Comment

                                Working...
                                X