Announcement

Collapse
No announcement yet.

προσφορα εργασιας.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    προσφορα εργασιας.

    εδω καλο θα ταν οσοι εχουν κατι στα υποψιν η ακουνε τπτ να ριχνουν κανενα φωνηεν

    παιδια υπαρχει δουλεια σαν προσωπικος βοηθος σε ατομο με επιληψια,νυχτερινες βαρδιες, οποιος θελει ας μου στειλει μυνημα να τον φερω σε επαφη.

    #2
    Originally posted by saetron View Post
    εδω καλο θα ταν οσοι εχουν κατι στα υποψιν η ακουνε τπτ να ριχνουν κανενα φωνηεν

    παιδια υπαρχει δουλεια σαν προσωπικος βοηθος σε ατομο με επιληψια,νυχτερινες βαρδιες, οποιος θελει ας μου στειλει μυνημα να τον φερω σε επαφη.
    Κριμα π δεν εχω παρει το πτυχιο μου ακομη της νοσηλευτικης αλλιως θα ερχομουν!!!

    Comment


      #3
      Originally posted by saetron View Post
      εδω καλο θα ταν οσοι εχουν κατι στα υποψιν η ακουνε τπτ να ριχνουν κανενα φωνηεν

      παιδια υπαρχει δουλεια σαν προσωπικος βοηθος σε ατομο με επιληψια,νυχτερινες βαρδιες, οποιος θελει ας μου στειλει μυνημα να τον φερω σε επαφη.

      ΜΠΡΑΒΟ!!! έτσι πρέπει, κρίμα εγώ είμαι ηλεκτρολόγος, αλλά έτσι πρέπει όποιος ακούει κάτι στην δουλειά του να το λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\



      και πάλι μπράβο σου!!!

      Comment


        #4
        Καλησπέρα. είμαι βοηθός νοσηλευτή με προϋπηρεσίας σχεδόν 2 ετών (Ελλάδα). Μεταφρασμένη άδεια εργασίας.
        Personummer και άδεια παραμονής-εργασίας. Γνωρίζω βασική σουηδική αλλά καλά αγγλικά...
        Εάν χρειαστείς cv παρακαλώ ενημέρωσε με.

        Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

        Comment


          #5
          παιδια η δουλεια κλειστικε ηδη.

          Comment


            #6
            ΖΗΤΗΣΗ Τεχνικου Η/Υ
            (Να μαζευομαστε οι πληροφορικαριοι)
            Για λογαριασμο γνωστου,αυτος ψαχνει εναν εμπειρο τεχνικο για το μαγαζι του.Νομιμη δουλεια,πενθημερο,10-7 μια μια ωρα διαλειμα για φαγητο.
            Να εχει μια βασικη γνωση Σουηδικων σε ενα επιπεδο στοιχειωδους συνενοησης και Αγγλικα
            Μου ζητησε αν ξερω καποιο ατομο για την δουλεια αυτη.
            Οποιος θελει ας μου κανει ενα πμ να του δωσω το τηλ του ενδιαφερομενου

            Comment

            Working...
            X