Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ (και άλλα ανέκδοτα)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    eeee

    Min viazeste na kakologisete prin pate oi idioi ekei. kai emena mou fanike apati.. egw se auto to grafeio eimai giati mas to sistise filos tou patera mou opou idi exei fygei australia. an mpite mesa kai dite ton xoro toulaxiston tha katalavete oti einai kalo grafeio kai i eksipiretisi tous einai tromeri.

    Comment


      #32
      ελαττώθηκε η πελατεία και μπήκες να το σπρώξεις;

      Comment


        #33
        Originally posted by Maira View Post
        Απο τι γνωρίζω φίλε μου ειναι πολλη αξιόπιστο γραφείο. Εχουν ανάβει γνωστοί μου και σε οτι τους είπαν έπεσαν μέσα. Εσένα τι ακριβώς σου είπαν που σε προβληματισε?
        Επειδή μπηκα σε κατι σελιδες στο internet και ελεγαν διαφορα.Και επειδη κυκλοφορουν διαφορα γραφεια και τι να πω .εγω απλος ηθελα να ενημερωθω και σε ευχαριστω πολυ.Μαλλον θα το κανω και ο θεος βοηθος!!!!!!!

        Comment


          #34
          Originally posted by capamble View Post
          καποιος αλλος που να εχει ασχοληθει με το γραφειο που αναφερομαι??? κανεις??
          Επικοινωνησα μαζι τους χθες Δευτερα και μου ειπαν οτι μονο για σημερα τα χρηματα θα ειναι 120€ και απο την τριτη 145€ τι να πω δεν ξερω.Ειμαι στην πατρα και δεν θα χαλασω 100€ για να παω να τους δω.Τι να πω δεν ξερω τι να κανω

          Comment


            #35
            Τουλαχιστων μπορουμε να βρουμε καμια ακρη μονοι μας και αστα τα γραφεια κ.λ.π

            Comment


              #36
              Παιδια,νομιζω οτι για να ποσταρετε εδω,θα εχετε καποια ανεση με το ιντερνετ.ΨΑΞΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,ζουμε στο 2013 τα παντα ειναι στο διαδικτυο,εγω βρηκα σπιτι,δουλειες,γνωστους,τραπεζες,νομους,τα παντα,ειμαι με ενα laptop σχεδον παντου,κυνηγηστε τα παντα μονοι σας,μη σας παιρνουν τα λεφτα ετσι.Με 100 ευρω παιρνετε 10 καρτες ιντερνετ(αν δεν εχετε συνδεση).Καλο κυνηγι λοιπον...

              Comment


                #37
                Originally posted by Takis Rokos View Post
                Επικοινωνησα μαζι τους χθες Δευτερα και μου ειπαν οτι μονο για σημερα τα χρηματα θα ειναι 120€ και απο την τριτη 145€ τι να πω δεν ξερω.Ειμαι στην πατρα και δεν θα χαλασω 100€ για να παω να τους δω.Τι να πω δεν ξερω τι να κανω
                Παιδια,νομιζω οτι για να ποσταρετε εδω,θα εχετε καποια ανεση με το ιντερνετ.ΨΑΞΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,ζουμε στο 2013 τα παντα ειναι στο διαδικτυο,εγω βρηκα σπιτι,δουλειες,γνωστους,τραπεζες,νομους,τα παντα,ειμαι με ενα laptop σχεδον παντου,κυνηγηστε τα παντα μονοι σας,μη σας παιρνουν τα λεφτα ετσι.Με 100 ευρω παιρνετε 10 καρτες ιντερνετ(αν δεν εχετε συνδεση).Καλο κυνηγι λοιπον...

                Comment


                  #38
                  θελω να κανω μια ερωτηση στους "μπροστινους" που υπαρχουν εδω μεσα και "σπρωχνουν" την συγκεκριμενη εταιρεια παροχης υπηρεσιων.....

                  Λοιπον κυριοι-ες η εταιρειας σας λειτουργει και ως εισπρακτικη εταιρεια ναι η οχι???
                  Περιμενω οπως και ολοι φυσικα την απαντηση σας!!!
                  ΛΟΙΠΟΝ???.........
                  Βγες απο την μυθοπλασια και μπες στην πραγματικοτητα!!

                  Comment


                    #39
                    Δεν μπορω να καταλάβω γιατι έχετε κολλήσει όλοι με το συγκεκριμένο γραφείο,αφού βλέπετε οτι δεν σας κάνει αυτο ψαξτε για κάποιο αλλο, απο γραφεία μετανάστευσης εχει γεμίσει ο κόσμος. Ολα βέβαια ειναι με πληρωμή μην ξεγελειωμαστε μεταξύ μας......

                    Comment


                      #40
                      Συμφωνώ . Αλλά καλό θα ήταν να ενημερώνουμε το site για κάποιο πραγματικά καλό γραφείο. Έχει γεμίσει η Αθήνα και η Θεσσαλονίκη με γραφεία ‘’Μαϊμούδες’’ από ότι διαβάζω. Και εγώ τώρα άρχισα να ψάχνομε για το εξωτερικό και ειδικότερα για τον Καναδά. Για το συγκεκριμένο γραφείο, κάτι δεν πάει καλά οπότε και δεν θα ασχοληθώ.
                      Μπορεί κάποιος να μας αναφέρει κάποια επιτυχία του γραφείου αυτού ?

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by Panvdlp View Post
                        Συμφωνώ . Αλλά καλό θα ήταν να ενημερώνουμε το site για κάποιο πραγματικά καλό γραφείο.
                        Εταιρείες-Μέλη

                        Comment


                          #42
                          sxetika me to sait

                          kalispera file mou epoikinonisa k ego me to idio sait gia douleia sto eksoteriko mou eipan oti tha kano kanoniko simvolaio me tin etairia oste na exo tin kalipsi se periptosi pou einai apati eimai apo rodo k to grafeio einai stin athina exo steilei idei atomo na elenksei an einai pragmatiko k meso astinomias pou rotisa k enan ksaderfo mou dikigoro pou ebala na to koitaksei mou eipan oti einai kanoniko...apo ekei k pera afou tha ipograpseis esi eisai katoxeiromenos se periptosei apatis apla tous trexeis gt tha exeis ola ta stoixeia tous afm k ta sxetika...

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by capamble View Post
                            γνωριζει κανεις τι παιζεται με αυτο το γραφειο? http://www.a-cosmosline.gr οποιαδηποτε πληροφορια παρακαλω να την ποσταρεται γιατι μιλισα μαζι τους και μου ειπαν πολλα περιεργα πραγματα.
                            εχει ασχολειθει καποιος με το συγκεκριμενο?
                            emena mou eipan oti tha kano simvolaio kanoniko gia na eimai katoxiromenos se periptosi apatis apo ekei k pera afou tha exo ta stoixeia tous mporo na tous trekso mexri thanatou...125 euro einai file ta eksoda tous

                            Comment


                              #44
                              Paidia einai i apoliti apati i sigkekrimeni etaireia!!!! Ta pragmata den einai se kamia periptosi etsi opos ta lene. Se psarevoun gia na kleiseis to rantevou kai na pas apo ekei oste na doseis ta lefta afoy ta dineis apo tin arxi... to thema einai oti ok tha sou dosoune simvolaio gia na eisai katoxiromenos. Poso katoxiromenos eisai omos gia ta 165 pou tha doseis? Giati se kamia periptosi den pas se 2 mines ekso me douleia opou o misthos ksekinaei apo 1800 kai me pliromeni diatrofi kai diamoni gia ena xrono!!!
                              Poli kalo gia na einai alithino!!

                              Comment


                                #45
                                Καλημέρα σε όλους-ες πατριωτάκια.
                                Πρώτα απ’όλα θα σας παρακαλέσω όσοι είστε στην Ελλάδα να γράφετε με ελληνικά κ μικρά γράμματα...!!! Ευχαριστώ.!!!

                                Τώρα όσο αφορά το θέμα:
                                Αν πάτε κ δώσετε 100-200 € κ αποδειχθεί ότι είναι απατεώνες θα πρέπει να βάλετε δικηγόρο με 500 € το λιγότερο για να κάνετε τι...??? Να πάρετε πίσω τα 100 € ή τα 200 € ??????

                                Εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα....!!! (Ο λύκος στην αναμπουμπούλα χαίρεται)

                                υ.γ. Διαλέξτε: Πικρές Αλήθειες ??? ή Γλυκά Ψέματα ???
                                Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                                Comment

                                Working...
                                X