Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καιρός να μετρηθούμε.....Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by Denssal Prodromitis View Post
    Paroooon From Clayton :-) epidi eimai new here, an kanete kamia sigentrosi na me eidopiisete ;-) efxaristw !!!!!
    Stay tuned,mate

    Comment


      #32
      Παρων και εγω απο sydenham οταν θελετε ενημερωστε να βρεθουμε....

      Comment


        #33
        AUSSIE ΠΑΡΟΥΣΑ
        W.AUSTRALIAN ΠΑΡΟΝ
        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

        Comment


          #34
          KAI EGO EDO PAIDIA....PARON

          Comment


            #35
            Καλημέρα από lower Templestowe. Έκλεισα ένα μήνα. Προσπαθώ να συνηθίσω.

            Comment


              #36
              Καλημέρα από το Oakleigh.
              Κάθε πρόβλημα, έχει και μια λύση

              Comment


                #37
                Originally posted by Christodoulos View Post
                Καλημέρα από το Oakleigh.
                Welcome mate
                Γειτονάκι είσαι,θα τα πούμε σύντομα

                Comment


                  #38
                  Γεια σε όλους!

                  Είμαστε ας πούμε καινούριοι στη Μελβούρνη (6 μήνες), συγκεκριμένα στο Πορτ Μέλμπουρν, και εντελώς καινούριοι στο forum, μόλις προχθές συνδεθήκαμε!
                  Ρωτήσαμε αν υπάρχουν άλλοι εδώ κοντά στην περιοχή μας, δεν είχαμε ακόμη απάντηση. Αν κάποιοι βρίσκονται, έστω και λίγο πιο μακριά, ας μας γράψουν. Ήρθαμε από την Αθήνα, από τον Βύρωνα.
                  Θα θέλαμε να γνωριστούμε από κοντά, με όποιους έχουν διάθεση και χρόνο, θεωρώντας ότι χωρίς νέους φίλους σ΄αυτή τη μακρινή χώρα η ζωή μας δεν θα είναι καθόλου ευχάριστη.

                  Καλή υπομονή σε όλους ευχόμαστε και μακάρι ο Θεός να μας έχει όλους καλά και να είναι βοηθός στη νέα μας ζωή.

                  Αθηναίοι

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by Αθηναίοι View Post
                    Γεια σε όλους!

                    Είμαστε ας πούμε καινούριοι στη Μελβούρνη (6 μήνες), συγκεκριμένα στο Πορτ Μέλμπουρν, και εντελώς καινούριοι στο forum, μόλις προχθές συνδεθήκαμε!
                    Ρωτήσαμε αν υπάρχουν άλλοι εδώ κοντά στην περιοχή μας, δεν είχαμε ακόμη απάντηση. Αν κάποιοι βρίσκονται, έστω και λίγο πιο μακριά, ας μας γράψουν. Ήρθαμε από την Αθήνα, από τον Βύρωνα.
                    Θα θέλαμε να γνωριστούμε από κοντά, με όποιους έχουν διάθεση και χρόνο, θεωρώντας ότι χωρίς νέους φίλους σ΄αυτή τη μακρινή χώρα η ζωή μας δεν θα είναι καθόλου ευχάριστη.

                    Καλή υπομονή σε όλους ευχόμαστε και μακάρι ο Θεός να μας έχει όλους καλά και να είναι βοηθός στη νέα μας ζωή.

                    Αθηναίοι
                    Ειμαι σιγουρος οτι θα βρειτε..
                    Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by Αθηναίοι View Post
                      Γεια σε όλους!

                      Είμαστε ας πούμε καινούριοι στη Μελβούρνη (6 μήνες), συγκεκριμένα στο Πορτ Μέλμπουρν, και εντελώς καινούριοι στο forum, μόλις προχθές συνδεθήκαμε!
                      Ρωτήσαμε αν υπάρχουν άλλοι εδώ κοντά στην περιοχή μας, δεν είχαμε ακόμη απάντηση. Αν κάποιοι βρίσκονται, έστω και λίγο πιο μακριά, ας μας γράψουν. Ήρθαμε από την Αθήνα, από τον Βύρωνα.
                      Θα θέλαμε να γνωριστούμε από κοντά, με όποιους έχουν διάθεση και χρόνο, θεωρώντας ότι χωρίς νέους φίλους σ΄αυτή τη μακρινή χώρα η ζωή μας δεν θα είναι καθόλου ευχάριστη.

                      Καλή υπομονή σε όλους ευχόμαστε και μακάρι ο Θεός να μας έχει όλους καλά και να είναι βοηθός στη νέα μας ζωή.

                      Αθηναίοι
                      Καλως ηλθατε στην μεγαλη παρεα κι απο μενα. Ακομη ειμαι Ελλαδα αλλα μεχρι τελους του ετους θα βρισκομαι Richmond, Melbourne. Θα τα πουμε απο κοντα τοτε. Καλη διαβιωση-διαμονη και το μυαλο σας μονον εκει που βρισκεστε εσεις και οι αγαπημενοι σας. Καλο κουραγιο σε οποιες δυσκολιες, και οι φιλιες θα ελθουν στην ωρα τους.

                      Comment


                        #41
                        Hello και απο εμενα. Θα ειμαστε Doncaster σε κανα 2 εβδομαδες. Ερχομαι με τα 3 παιδια μου λογω απωλειας της συζηγου μου και θελουμε μια καινουργια αρχη. Ελπιζω να μπορεσουμε να κανουμε νεους φιλους και η ζωη να μας δειξει και την ομορφη πλευρα της.

                        Comment


                          #42
                          Γεια σας και από εμάς. Μένουμε Box hill South. Αν γίνει κάποια συνάντηση θέλουμε να έρθουμε. Είμαστε στη Μελβούρνη τέσσερις μέρες.

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by thomniak View Post
                            Hello και απο εμενα. Θα ειμαστε Doncaster σε κανα 2 εβδομαδες. Ερχομαι με τα 3 παιδια μου λογω απωλειας της συζηγου μου και θελουμε μια καινουργια αρχη. Ελπιζω να μπορεσουμε να κανουμε νεους φιλους και η ζωη να μας δειξει και την ομορφη πλευρα της.
                            me το καλο να ερθεις ειμαι σιγουρος οτι θα σας ερθουν ολα καλα

                            Comment


                              #44
                              Originally posted by ssggeeoorrgg View Post
                              Γεια σας και από εμάς. Μένουμε Box hill South. Αν γίνει κάποια συνάντηση θέλουμε να έρθουμε. Είμαστε στη Μελβούρνη τέσσερις μέρες.
                              καλος ηρθατε !!

                              Comment


                                #45
                                Για να ετοιμάζεται ο σκληρός πυρήνας!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X