Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eύρεση ατόμων γιά παρέα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Καλησπερα.....ΑΝ ειναι κοντα κανεις στο Μainz????
    Mπορει να στειλει ενα μυνηματακι!!!!

    Comment


      #17
      ΘΑ βρισκομαι στην Βρεμη απο τελη Ιανουριου.Κανεις κοντα στην περιοχη???

      Comment


        #18
        Καλησπέρα στην όμορφη παρέα σας! Βρίσκομαι Νυρεμβέργη όποιος χρειαστεί κάποια βοήθεια είμαι πρόθυμος να τον εξυπηρετίσω σας εύχομαι καλή χρονιά με υγεία ... τα υπόλοιπα αν το θέλουμε θα έρθουν!

        Comment


          #19
          kalispera kai apo mena kanenas apo annovero vriskome edo 6 mines an mporo kai ego na voi8iso se kati poli euxaristos

          Comment


            #20
            Τι εγινε μαγκες αλληλοβρεθηκατε μερικοι ???? Οργανωθειτε!!!!! περιμενουμε και τα πρωτα meeting σας !!! καλη χρονια σε ολους
            Better Think twice instead once

            Comment


              #21
              Είμαι στο Duisburg εδώ και 8 μήνες, ενώ δουλεύω στο Düsseldorf από τον Σεπτέμβρη. Φίλοι και φίλες από την ευρύτερη περιοχή μπορούν να επικοινωνήσουν όποτε θελήσουν, όχι μόνο για παρέα, αλλά και για αλληλοβοήθεια στα θέματα της μετανάστευσης.

              Comment


                #22
                KALISPERA
                EIMAI O PANAGIOTIS APO ATHINA KAI PSAXNO GIA DOULIA STI GERMANIA THA MPOROUSES NA MOU DOSEIS MIA EIKONA GIA TO POSO EFKOLO-DYSKOLO EINAI?
                ENDIAFEROME ARXIKA GIA ELLINIKO ESTIATORIO DEN GNORIZO GERMANIKA MONO AGGLIKA KAI EXO EMPEIRIA SE SERVICE KAI MIA SXETIKI OS VOITHOS SE KOYZINA
                ELPIZO NA MOU APANTISIS SYNTOMA

                Comment


                  #23
                  Γεια σας παιδια,την Πεμπτη 17/01 ερχομαι Στουτγκαρδη/Εσλιγκεν.
                  Οποιος εχει χρονο και διαθεση μα με ξεναγησει ή να δωσει οδηγιες θα με βοηθουσε αρκετα!
                  Γερμανικο νουμερο θα παρω Παρασκευη,οποιος θελει ας στειλει Π.Μ.
                  Κερναω καφε!

                  Comment


                    #24
                    δουλειες υπαρχουν?το κυριοτερο ειναι αυτο...

                    Comment


                      #25
                      καλησπερα παιδια. μενω στο μοναχο εδω και 2 μηνες αλλα ημουνα και παλια εδω. οποτε εχω καποιους φιλους. οποιος θελει μπορει να μου στειλει mail για να βρεθουμε.

                      Comment


                        #26
                        Ερχετε και ενας φίλος μου στο Εσλιγκεν :D

                        Comment


                          #27
                          Ωραια ειναι,πεστου να μην το σκεφτεται.Εχει ετοιμη δουλεια δουλεια;

                          Comment


                            #28
                            νομιζω πως όχι ακόμα , πάντως εγώ 4 μήνες εδώ ακόμα Στουτκάρδη δε ήρθα :P κάθε σκ το λέω αλλα ακόμα τίποτα :D

                            Comment


                              #29
                              Ο Iraman στο Esslingen σας περιμενει... σε χρονο ρεκορ βρηκε σπιτι δηλωθηκε τον εκλεισαν και ραντεβου στην Arbeitsamt αν βρει και δουλεια σε μια βδομαδα να παιξει λοττο του λεω... :P
                              Better Think twice instead once

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by something View Post
                                Ο Iraman στο Esslingen σας περιμενει... σε χρονο ρεκορ βρηκε σπιτι δηλωθηκε τον εκλεισαν και ραντεβου στην Arbeitsamt αν βρει και δουλεια σε μια βδομαδα να παιξει λοττο του λεω... :P
                                Ετσι!Με τις ευλογιες του something βεβαια,θα παρει μεριδιο απο το λοττο

                                Comment

                                Working...
                                X