Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mε "ουφ" ξυπναμε,με " ωχ" πεφτουμε για υπνο..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Mε "ουφ" ξυπναμε,με " ωχ" πεφτουμε για υπνο..

    Καλως σας βρηκα,Κωστας 33 απο Αθηνα

    Εψαχνα πληροφοριες στο διαδυκτιο για μεταναστευση σε Καναδα/Αυστραλια κ επεσα πανω σας

    Πολυ ενδιαφερον φορουμ,μπραβο σε ολα τα παιδια για την προσπαθεια κ την συμμετοχη.

    Ελπιζω κ'γω για κατι καλυτερο στο εξωτερικο,για τα παιδια μου θελω να το κανω..Να μεγαλωσουν σ'ενα τοπο οπου θα επικρατει η κοινη λογικη,απλα πραγματα.

    Τα λεμε μεσα

    #2
    Kαλως ηρθες στην παρεα

    Comment


      #3
      kalws irthe kwsta! eisai sto katalilo forum me tin kaluteri parea k ta kalutera paidia!!!

      Comment


        #4
        καλη επιτυχια στο εγχειρημα σου
        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

        Comment


          #5
          καλως ηρθες στο παρεακι!!!καλη εκβαση σε οτι επιθυμεις!!

          Comment


            #6
            καλως ηρθες κωστα....ευχομαι αυτο το forum να βαλει ενα λιθαρακι στην προσπαθεια σου...να'σαι καλα...καλη αρχη
            Μπορεί να απογοητευτείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
            ~Beverly Sills~ | (Αμερικανίδα υψίφωνος) | γ. 1929

            Comment


              #7
              Καλησπερα σε ολους... λεγομαι Μιχαλης και ειμαι νεος στο forum... Σπουδαζω στο Πανεπιστημιο της Κρητης , δασκαλος ..!!! Ηθελα να ρωτησω το πτυχιο μου οταν ερθει με το καλο ,θα ειναι αναγνωρισμενο σε ελληνικα σχολεια στην Αυστραλια.. ?!! θα περιμενω απαντηση απο οποιον γνωριζει ... Ευχαριστω και καλες γιορτες να εχετε ολοι....!!!

              Comment


                #8
                καλως ηρθες κωστα ολα να σου πανε βολικα.. καλες γιορτες σε ολους
                Better Think twice instead once

                Comment

                Working...
                X