Σελίδα 53 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 521 έως 526 από 526
    Καλησπέρα jimathens
    Προσπαθω να σου στειλω προσωπικό μηνυμα και μου βγαζει σφάλμα. Εχεις καποιο email να μου στειλεις με pm?

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stevia7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα jimathens
    Προσπαθω να σου στειλω προσωπικό μηνυμα και μου βγαζει σφάλμα. Εχεις καποιο email να μου στειλεις με pm?
    Καλησπέρα, αν και στο έστειλα σε μήνυμα το βάζω και εδώ για παν ενδεχόμενο
    Email: jimyathens@gmail.com
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

Γεια χαρά σε όλα τα Πατριωτάκια
    Όποιος θέλει να πάρει μια ιδέα από την οδήγηση στην Αυστραλία μπορεί εδώ:
    https://m.facebook.com/story.php?sto...00009419814221
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:

Γεια και χαρά από την Αδελαΐδα σε όλα τα πατριωτάκια.
    Όποιος-α είναι εδώ ή έρθει και τον ενδιαφέρει να δουλέψει σε καντίνα ας επικοινωνήσει μαζί μου στο κινητό 0061415037436 (κλήση από Ελλάδα) ή στο 0415037436 (κλήση από Αυστραλία)
    Για αποφυγή χρέωσης κάντε μου αναπάντητη και θα σας πάρω εγώ.

υ.γ. ώρες επικοινωνίας (Αυστραλία 7:00am - 10:00pm) 7days
    Ενημερωτικά:

Κανόνας:

Γεια και χαρά από την Αδελαΐδα σε όλα τα πατριωτάκια.
    Όποιος-α είναι εδώ ή έρθει και τον ενδιαφέρει να δουλέψει σε καντίνα ας επικοινωνήσει μαζί μου στο κινητό 0061415037436 (κλήση από Ελλάδα) ή στο 0415037436 (κλήση από Αυστραλία)
    Για αποφυγή χρέωσης κάντε μου αναπάντητη και θα σας πάρω εγώ.

υ.γ. ώρες επικοινωνίας (Αυστραλία 7:00am - 10:00pm) 7days

https://www.facebook.com/jimmyscharcoalbbq/
    Ενημερωτικά:

Κανόνας:

Ενημερωτικά:

Κανόνας:

Σελίδα 53 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253

Παρόμοια Θέματα

1. Ανταπόκριση - sotiris th.
    Από sotiris th in forum Ανταπόκριση απο την Αυστραλία
    Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 13.08.2013, 15:34
  2. Ανταπόκριση - Τζο
    Από geogeo in forum Ανταπόκριση απο την Αυστραλία
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01.04.2013, 15:23

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like