Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανέκδοτα

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Ήταν μια γυναίκα που απατούσε συνέχεια τον άντρα της.

    Κάποια στιγμή λοιπόν εκεί που "γαργαλιόντουσαν" με τον γκόμενο στο κρεβάτι άκουσε τον ήχο από το κλειδί στην πόρτα.

    -ΘΕΕ ΜΟΥ, κάνε το θαύμα σου να εξαφανιστεί ο γκόμενος από το κρεβάτι πριν μπει ο άντρας μου μέσα και από μένα ότι ζητήσεις θα το κάνω.

    Αμέσως ακούει την φωνή του Θεού μόλις τελείωσε την ευχή της να της λέει:

    -Τέκνον μου....θα κάνω αυτό που μου ζητάς! Να ξέρεις μόνο ότι το αντίτιμο είναι βαρύ! Εάν σου κάνω αυτό που μου ζήτησες να ξέρεις ότι σε τρία χρόνια από σήμερα θα πρέπει να πεθάνεις!

    Η γυναίκα σκέφτηκε γρήγορα......

    -ΕΝΤΑΞΕΙ! Ας γίνει όπως το θέλεις...!

    Και τσουπ! Μόλις συμφώνησε εξαφανίστηκε μονομιάς ο ξένος άντρας από το κρεβάτι της πριν μπει ο σύζυγος μέσα!

    Πέρασαν λοιπόν σχεδόν τρία χρόνια και ο άντρας της κυρίας της έκανε ένα δώρο.....

    -Αγάπη μου! Επειδή είσαι πολύ καλή μαζί μου αποφάσισα να σου χαρίσω ένα ταξίδι στις Μπαχάμες με κρουαζιερόπλοιο!! Πάρε το εισιτήριο σου και πήγαινε να διασκεδάσεις!! Θα είναι και οι φίλες σου μαζί!

    Με αυτές κανονίσαμε να σου κάνουμε έκπληξη! Μόνο γυναίκες θα είναι μέσα στο καράβι! Θα διασκεδάσετε μια χαρά!

    Την ημέρα που η κυρία πάτησε το πόδι της στο καράβι, έκλειναν ακριβώς τα τρία χρόνια της συμφωνίας της με τον Θεό......

    Ξεκίνησε το καράβι λοιπόν και μεσοπέλαγα ενώ ο καιρός ήταν γαλήνιος πιάνει μια θύελλα τρομερή! Τα κύματα χτυπούσαν ως την γέφυρα του καραβιού λυσσασμένα και τότε αυτή κατάλαβε ότι έφτασε το τέλος της.....

    -ΘΕΕ ΜΟΥ, Καλά εγώ να πεθάνω το είπαμε αυτό...Οι άλλες όμως οι κακόμοιρες τι φταίνε;

    Και τότε ακούστηκε η φωνή του Θεού από τα ουράνια:

    -ΠΟΥ*ΑΝΕΣ!!!! ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΖΕΨΩ ΟΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΑΒΙ!!!
    ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

    Comment


      Τρία επιχειρήματα ότι ο Ιησούς ήταν Ιρλανδός. Δεν παντρεύτηκε ποτέ! Δεν είχε ποτέ μια σταθερή δουλειά! Η τελευταία του επιθυμία ήταν ένα ποτό!

      Τρία επιχειρήματα ότι ο Ιησούς ήταν Πορτορικάνος. Το πρώτο του όνομα ήταν Ιησούς! Πάντα είχε προβλήματα με το νόμο! Η μητέρα του δεν ήξερε ποιος ήταν ο πατέρας του!

      Τρία επιχειρήματα ότι ο Ιησούς ήταν Ιταλός. Όταν μιλούσε, πάντα χειρονομούσε! Έπινε πάντα κρασί σε κάθε του γεύμα! Εργαζόταν σε οικοδομές!

      Τρία επιχειρήματα ότι ο Ιησούς ήταν μαύρος. Όλους τους ανθρώπους τους φώναζε αδερφούς του! Δεν είχε σταθερή διεύθυνση! Κανείς δεν θα τον προσλάμβανε στην δουλειά του!

      Τρία επιχειρήματα ότι ο Ιησούς ήταν από την Καλιφόρνια. Δεν έκοβε ποτέ τα μαλλιά του! Περπατούσε πάντα ξυπόλητος! Δημιούργησε μια νέα Θρησκεία!

      Και τέλος η απόδειξη ότι ο Ιησούς ήταν Έλληνας. Εργαζόταν στη δουλειά του πατέρα του! Έφυγε απ' το σπίτι του στην ηλικία των τριάντα τριών ετών. Ήταν σίγουρος ότι η μητέρα του ήταν παρθένα και η μητέρα του ήταν σίγουρη ότι ο γιος της ήταν Θεός!
      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

      Comment


        Μία καθολική γυναίκα πάει να εξομολογηθεί.

        (Η εξομολόγηση στους καθολικούς ναούς γίνεται σε κλειστά παραβάν με διαφορετική είσοδο του παπά και του πιστού).

        -Παπά μου αμάρτησα..!!

        -Εξομολογήσου τέκνων μου και ο Θεός θα σε συγχωρέσει.

        -Να, τις προάλλες βγήκα ραντεβού με έναν άντρα και.....μου έπιασε το χέρι.

        -Το χέρι; Ανοίγει ο παπάς το ευρετήριο, ψάχνει στο (Χ). Το βρίσκει. Γυρίζει προς στην κοπέλα και λέει:

        -Μία μετάνοια και δύο προσευχές και ο Θεός θα σε συγχωρέσει.

        -Παπά μου, ο άντρας όμως μετά άφησε το χέρι μου και μου έπιασε το βυζί.

        -Το βυζί; Ανοίγει ο παπάς το ευρετήριο, ψάχνει στο (Β). Το βρίσκει. Γυρίζει προς στην κοπέλα και λέει:

        -Δύο μετάνοιες και τρεις προσευχές και ο Θεός θα σε συγχωρέσει.

        -Παπά μου συγχώρα με. Δεν σταμάτησε εκεί. Μετά το χέρι κατέβηκε και μου χάιδεψε το μ***ί.

        - Το μ***ί; Ανοίγει ο παπάς το ευρετήριο, ψάχνει στο (Μ). Το βρίσκει. Γυρίζει προς στην κοπέλα και λέει:

        -Τέσσερις μετάνοιες και επτά προσευχές και ο Θεός θα σε συγχωρέσει.

        -Μετά παπά μου δεν άντεξα και εγώ γιατί είχα πολλές κάψες και γονάτισα και του πήρα πίπα.

        -Πίπα; (Επαναλαμβάνει ο παπάς με έκπληξη), και ανοίγει το ευρετήριο να ψάξει την λέξη "πίπα". Δε βρίσκει τίποτα. Μήπως την έχουνε, σκέφτεται, σαν "πεοθηλασμός". Ψάχνει πάλι αλλά και πάλι μάταια. Έκανε ακόμα δύο - τρεις προσπάθειες να βρει την τιμωρία για την "πίπα", αλλά πουθενά.

        Εκείνη την ώρα έξω από το παραβάν της εξομολόγησης περνούσε ο πατέρας Ακάκιος. Όταν τον αντιλήφθηκε ο παπάς της εξομολόγησης, ανοίγει την κουρτίνα και του λέει:

        -Πατέρα Ακάκιε για την "πίπα" τι δίνουμε;

        -Αν είναι καλή 30 ευρώ.
        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

        Comment


          Πάει ένας να εξομολογηθεί σε έναν παπά:

          - "Πάτερ, έχω αμαρτήσει πάρα πολύ", του λέει.

          - "Ακούω τέκνον μου τις αμαρτίες σου."

          - "Να, μια μέρα που ψιλόβρεχε, βίασα την αδερφή μου."

          - "Φοβερό αμάρτημα παιδί μου. Aλλά σε συγχωρώ".

          - "Και άλλη μια μέρα που ψιλόβρεχε πάτερ, βίασα και τον αδερφό μου."

          - "Και αυτό τέκνο μου, πώς μπόρεσες να το κάνεις; Είναι μεγάλο αμάρτημα! Αλλά, αν έχεις ειλικρινά μετανοήσει σε συγχωρώ."

          - "Και μια άλλη μέρα που ψιλόβρεχε, βίασα και την μητέρα μου."

          - "Αυτό είναι ότι πιο χυδαίο έχω ακούσει. Δεν μπορεί να συγχωρηθεί και αυτή η αμαρτία σου. Σε αφορίζω".

          - "Σκέψου το καλύτερα πάτερ. Γιατί έξω ψιλοβρέχει!"
          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

          Comment


            Ένας τύπος πήγε στην Εκκλησία και μετά το τέλος της λειτουργίας περίμενε να συγχαρεί τον ιερέα.

            Τού λέει:

            - Πάτερ, θέλω να σας πω ότι η λειτουργία ήταν γαμάτη. Πρώτη φορά γούσταρα τόσο πολύ, μπράβο είσαι και ο πρώτος μάγκας.

            Ο ιερέας απάντησε:

            - Σας ευχαριστώ, αλλά θα προτιμούσα να μην χρησιμοποιείτε τέτοια γλώσσα στον Οίκο του Θεού.

            Ο άντρας συνέχισε:

            - Μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση, τα είδα όλα σου λέω ρε μεγάλε, που έβαλα στον δίσκο 500 Ευρώ.

            Και απαντά ο ιερέας:

            - Έλα ρε δικέ μου, σοβαρά; Δεν μου λες μαλακίες τώρα;
            ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

            Comment


              Βάζει η δασκάλα εργασία για το σπίτι, να ρωτήσουν πως γίνονται τα παιδιά.

              - Μαμά, μαμά, λέει ο Τοτός μόλις πήγε σπίτι, η δασκάλα μας είπε να σας ρωτήσουμε πως γεννιούνται τα παιδιά.

              - Δεν μπορώ τώρα, καθαρίζω πατάτες, λέει η μαμά.

              - Έλα, ρε μαμά, πες μου...

              Τέλοσπάντων με τα χίλια ζόρια η μαμά του δείχνει μία πατάτα και του λέει:

              - Την βλέπεις αυτήν; Από εδώ έρχονται τα παιδιά.

              Εκστασιασμένος ο Τοτός βάζει την πατάτα στην τσέπη, και περιμένει πως και πως την επόμενη μέρα στο σχολείο.

              Την άλλη μέρα στην τάξη, ρωτάει η δασκάλα:

              - Μάθατε αυτό που σας είπα;

              - Ναι!!! λένε όλα τα παιδάκια με μία φωνή.

              - Για πες εσύ, Κωστάκη.

              - Λοιπόν κυρία, λέει ο Κωστάκης τα παιδιά τα φέρνει ο πελαργός.

              - Ουοουυυυυυυυυυυυ!!! Λάθος!! Λάθος!! άρχισε να φωνάζει ο Τοτός και ο Κωστάκης έβαλε τα κλάματα.

              - Για πες μας εσύ, Ελενίτσα, λέει η δασκάλα.

              - Τα παιδάκια τα φέρνει ο Θεούλης!! λέει η Ελενίτσα.

              - Ουυυυυυυυυ!! Τι λέει η βλαμμένη, αναφωνεί ο Τοτός και κάνει και την Ελενίτσα να βάλει τα κλάματα.

              Εκνευρισμένη η δασκάλα γυρνάει στον Τοτό:

              - Για πες μας εσύ Τοτό που τα ξέρεις όλα...

              Ο Τοτός με ένα πονηρό χαμόγελο βάζει το χέρι στην τσέπη, πιάνει την πατάτα και λέει στην δασκάλα:

              - Να την βγάλω έξω;;

              - Και βέβαια, όχι!!! Λέει η δασκάλα σοκαρισμένη.

              - Βρε, να την βγάλω έξω; ξαναλέει ο Τοτός.

              - Όχι, φυσικά!!

              - Α, λέει ο Τοτός, δεν θέλεις να την βγάλω... Όταν την τρως όμως, καλά είναι, έ;;;
              ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

              Comment


                Κάνει επιθεώρηση στην τάξη του Τοτού ο επιθεωρητής που θέλει να εκθέσει την δασκάλα . Η δασκάλα έντρομη έχει προειδοποιήσει όλα τα παιδιά να είναι προσεκτικά και να απαντούν γρήγορα και συνιστά στον Τοτό να είναι κόσμιος....

                Αρχίζει λοιπόν την επιθεώρηση ζητώντας σε ότι ρωτά να του βρίσκουν το ΑΝΤΙΘΕΤΟ και γρήγορα.

                Κάνοντας βόλτες με τα χέρια πίσω ο επιθεωρητής σταματά απότομα δίπλα στον Γιαννάκη και ρωτά¨

                -Άσπρο;

                -Μαύρο! Απαντά αστραπιαία ο Γιαννάκης.

                Συνέχισε ο επιθεωρητής σταματώντας δίπλα στην Αννούλα:

                -Μέρα;

                -Νύχτα! Απαντά γρήγορα η Αννούλα.

                Εντυπωσιασμένος αλλά και εκνευρισμένος ο επιθεωρητής αναρωτιέται τι να ρωτήσει που να μην το απαντήσουν για να εκθέσει τη δασκάλα...

                σκέφτεται...σκέφτεται και αποφασίζει να ρωτήσει κάτι που να μην έχει αντίθετο...

                Χαρούμενος και σίγουρος για τη νίκη του σταματά απότομα δίπλα στον Τοτό και ρωτά:

                -Αρνιόμουνα;

                -Κατσικόπουτσες!...
                ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                Comment


                  sτο σχολείο η δασκάλα λέει στα παιδάκια:

                  - Αύριο θέλω να μου φέρετε ενα μικρό ζωάκι.

                  Ολα τα παιδάκια την άλλη μέρα φέρνουν από ένα ζωάκι, άλλο φέρνει ένα μικρό σκυλάκι, άλλο φέρνει ένα μικρό γατάκι και ο Τοτός έχει φέρει ένα μικρό σπιρτόκουτο.

                  - Τι είναι αυτό Τοτέ;

                  - Αυτό κυρία έχει μέσα ένα μικρό ζωάκι που μας ζητήσατε!

                  - Τι ζωάκι είναι αυτό; Για να το δω.

                  - Ναι κυρία αλλά πρέπει να φέρετε μεγενθυτικό φακό!

                  Παίρνει η δασκάλα μεγενθυτικό φακό και βλέπει ένα πολύ μικρό εντομάκι να κουνάει τα ποδαράκια του.

                  - Τι ζωάκι είναι αυτό Τοτέ; τον ρωτάει η δασκάλα.

                  - Μάγκουρας, κυρία!

                  - Καλά βρε Τοτέ και πού τον βρήκες τον Μάγκουρα;

                  - Στα αρχίδια του παππού μου!

                  Η δασκάλα δαγκώνεται, θυμώνει και για να κάνει τη ζωή του Τοτού δύσκολη, ζητάει από όλα τα παιδάκια να τις φέρουν την άλλη μέρα ένα πιο μικρό ζωάκι.

                  Ολα τα παιδάκια φέρνουν ένα πιο μικρό ζωάκι, άλλο ένα χαμστεράκι, άλλο ένα μυρμηγκάκι, ο Τοτός έχει φέρει πάλι ένα σπιρτόκουτο.

                  Το βλέπει η δασκάλα και ρωτάει πάλι τον Τοτό:

                  - Τι ειναι αυτό Τοτέ; Μπορώ να το δω;

                  - Μάλιστα κυρία, αλλά πρέπει να φέρετε μικροσκόπιο.

                  Φέρνει η δασκάλα μικροσκόπιο και βλέπει ένα απίστευτα μικρό έντομο να κουνάει τα ποδαράκια του.

                  - Τι είναι αυτό Τοτέ;;;

                  - Ο Λιάγκουρας κυρία!

                  - Καλά βρε Τοτέ και πού τον βρήκες τον Λιάγκουρα;

                  - Στα αρχίδια του Μάγκουρα!
                  ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                  Comment


                    Στο σχολείο λέγανε ποιήματα και είπε η δασκάλα στον Τοτό να πει και αυτός ένα και ο Τοτος άρχισε:

                    - Καθόμουνα στην αμμουδιά και έσπαγα καρύδια και ερχότανε η θάλασσα και μου βρέχε τα...

                    Η δασκάλα έντρομη:

                    - Μη Τοτό, μην το πεις.

                    Και ο Τοτός:

                    - Καθόμουνα στην αμμουδιά και έσπαγα καρύδια και ερχότανε η θάλασσα και μου βρέχε τα...

                    Η δασκάλα:

                    - Μη Τοτό, μην το συνεχίσεις.

                    Και ο Τοτός απτόητος:

                    - Καθόμουνα στην αμμουδιά και έσπαγα καρύδια και ερχότανε η θάλασσα και μου βρέχε τα πόδια.

                    Η δασκάλα:

                    - Γιατί τα πόδια Τοτό;

                    Και ο Τοτός:

                    - Αφού δεν έφτανε τα αρχίδια!
                    ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                    Comment


                      Στην τάξη του Τοτού ήρθε καινούριος καθηγητής Αγγλικών.

                      Στην αρχή όπως συνηθίζεται θέλει να γνωρίσει τα παιδιά. Ρωτά λοιπόν τον πρώτο.

                      - You son. What's your name?

                      - My name is Jim, απαντά ο μαθητής.

                      - Jim, what a wonderful name, like Jim Morrison!

                      Ρωτά τον επόμενο:

                      - You son. What's your name?

                      - My name is John, απαντά ο μαθητής.

                      - John, what a wonderful name, like John Travolta!

                      Αυτό το βιολί συνεχίστηκε ώσπου έφτασε στον Τοτό που καθόταν κλασικά στο τελευταίο θρανίο.

                      - You son. What's your name?

                      - My name is Totos.

                      - Totos! What is this bullshit. First time I met a name like this.

                      Οποτε και ο Τοτος τον ρωτά:

                      - Εσένα ποιο είναι το όνομά σου δάσκαλε;

                      -My name is Tom, λέει ο δάσκαλος.

                      Και κάνει και ο Τοτός:

                      -Tom! What a wonderful name! Like TOM OUNI THS MANA SOU!!!
                      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                      Comment


                        O Τοτός είναι στο σαλόνι και παίζει με το τραινάκι του, η μαμά στην κουζίνα κάνει δουλειές. Τσαφ τσουφ το τραινάκι, κάνει μια διαρκή φασαρία. Σε κάποια στιγμή σταματάει και ακούγεται ο μικρός:

                        -"Όσοι παπάρες θέλουν να κατέβουν, να τσακιστούν γιατί αυτή η κωλοστάση είναι η τελευταία. Όσοι μαλ..ες θέλουν να ανέβουν να το κάνουν γρήγορα για να αναχωρήσει καμιά ώρα η γαμ..νη η αμαξοστοιχία."

                        Τα ακούει αυτά η μαμά, κρανιοεγκεφαλίζεται, τρέχει στο σαλόνι, πιάνει τον Τοτό από το αυτί και του λέει:

                        -"Πήγαινε αμέσως στο δωμάτιο σου και κάτσε μέσα για δυο ώρες τιμωρία. Μετά θα βγεις και θα παίξεις μόνο αν μιλάς καλά!"

                        Πηγαίνει ο Τοτός στο δωμάτιο και μετά από κανά δίωρο επιστρέφει. Κάθεται και πάλι, και βάζει μπρος το τραινάκι. Τσαφ τσουφ,τσαφ τσουφ για λίγη ώρα σε κάποια στιγμή σταματάει.

                        -"Όσοι επιβάτες επιθυμούν να αποβιβαστούν παρακαλούνται να ελέγξουν ότι δεν ξέχασαν καμία από τις αποσκευές τους και ευχόμαστε να είχαν καλό και ξεκούραστο ταξίδι. Οι επιβάτες που επιθυμούν να επιβιβαστούν να τοποθετήσουν και να ασφαλίσουν τις αποσκευές τους πάνω από τη θέση τους, υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται το κάπνισμα και τους ευχόμαστε ένα καλό ταξίδι."

                        Η μαμά ακούει περήφανη για τις παιδαγωγικές τις ικανότητες από την κουζίνα και χαμογελάει. Ο Τοτός συνεχίζει:

                        -"Α, και όσοι θέλουν να διαμαρτυρηθούν για τη δίωρη καθυστέρηση, να απευθυνθούν στην καριόλα στην κουζίνα!"
                        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                        Comment


                          Ο Τοτός και ο μπαμπάς του πήραν ένα βράδυ ταξί να πάνε στη γιαγιά του Τοτού. Περνάνε από ένα μπουρδέλο με το κόκκινο φωτάκι, και ο Τοτός ρωτάει με περιέργεια τον μπαμπά του:

                          Τοτός: Μπαμπά τι μέρος είναι αυτό με το κόκκινο φως;

                          Μπαμπάς: Ααα, αυτό είναι ένα καλό μαγαζί.

                          Ταξιτζής: Μπουρδέλο, λέει ο ταξιτζής.

                          Τοτός: Τι υπάρχει μέσα σε αυτό το καλό μαγαζί;

                          Μπαμπάς: Υπάρχουν κάτι καλές κυρίες.

                          Ταξιτζής: Πουτάνες, λέει ο ταξιτζής.

                          Τοτός: Τι κάνουν οι καλές κυρίες μπαμπά;

                          Μπαμπάς: Εξυπηρετούν κάτι κύριους.

                          Ταξιτζής: Γαμιούνται, λέει ο ταξιτζής.

                          Τοτός: Κάνουν παιδάκια μπαμπά;

                          Μπαμπάς: Ναι.

                          Ταξιτζής: Μπάσταρδα, λέει ο ταξιτζής.

                          Τοτός: Και τι γίνονται αυτά τα παιδάκια μπαμπά όταν μεγαλώσουν;

                          Μπαμπάς: Ταρίφες!!!
                          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                          Comment


                            Συζητάνε 3 παιδιά, ένα Ιαπωνεζάκι, ένα Αμερικανάκι και ένα Ελληνόπουλο για την τεχνολογία της κάθε χώρας.

                            Ιαπωνεζάκι: Ο μπαμπάς μου δουλεύει 15000 χλμ. μακρυά από το σπίτι μας, σχολάει στις 15:00 παίρνει το Super Express υπερηχητικό τρένο και είναι σπίτι για φαγητό στις 16:30. WOW!

                            Αμερικανάκι: Τς τς τς, ο μπαμπάς μου δουλεύει στο φεγγάρι και ενώ σχολάει στις 15:00 παίρνει το Super Express πύραυλο και είναι σπίτι για

                            φαγητό στις 16:15. Διπλό WOW!

                            Ελληνάκι: Εμένα ο μπαμπάς μου είναι δημόσιος υπάλληλος και ενώ σχολάει στις 15:00 είναι σπίτι για φαγητό από τις 14:00...
                            ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                            Comment


                              Στο ετήσιο συνέδριο σεξολόγων στην έδρα βρίσκεται ο Αμερικανός επιστήμονας και ανακοινώνει:

                              - Εμείς καταφέραμε να πετύχουμε αύξηση του ανδρικού οργάνου κατά 10%.

                              Κάποιος σύνεδρος ρωτά:

                              - Εννοείτε ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος;

                              - Ως προς το μήκος φυσικά. Στην Αμερική δεν έχουμε πρόβλημα στο πάχος.

                              Ο Αιγύπτιος σύνεδρος:

                              - Εμείς καταφέραμε να αυξήσουμε το ανδρικό όργανο κατά 20%.

                              Ο περίεργος σύνεδρος:

                              - Ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος;

                              - Ως προς το πάχος φυσικά. Στην Αίγυπτο δεν έχουμε πρόβλημα με το μήκος.

                              Ο Έλληνας σύνεδρος:

                              - Εμείς καταφέραμε να κάνουμε το ανδρικό όργανο σαν αργείτικο πεπόνι!!!

                              (Χειροκροτήματα από το ακροατήριο)

                              Ο περίεργος σύνεδρος:

                              - Ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος;

                              - Εμείς στην Ελλάδα δεν έχουμε πρόβλημα ούτε ως προς το μήκος, ούτε ως προς το πάχος. Τη γεύση βελτιώσαμε!!!
                              ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                              Comment


                                Πάει μια γιαγιά στο γιατρό..

                                "Γιατρέ μου, του λέει, έχω ένα πρόβλημα... κλάνω συνεχώς!!! Βέβαια οι κλανιές μου δεν ακούγονται ούτε μυρίζουν αλλά είναι ενοχλητικό, θέλω να κάνω κάτι για αυτό!! Να φανταστείτε τόση ώρα που είμαι εδώ έχω κλάσει τουλάχιστον τριάντα φορές!!"

                                "Εντάξει," λέεει ο γιατρός, "πάρε αυτά και αυτά τα φάρμακα και έλα πάλι σε ένα μήνα να δούμε τι γίνεται."

                                Περνάει ο μήνας ξαναπάει η γιαγιά στο γιατρό.

                                "Γιατρέ μου" του λέει "με τα φάρμακα που μου δώσατε, δε σταμάτησα να κλάνω. Ίσα ίσα που είναι το ίδιο, μόνο που τώρα ακούγονται κιόλας..."

                                Και απαντάει ο γιατρός:

                                "Εντάξει γιαγιά, φτιάξαμε τα αυτιά, έλα να φτιάξουμε και τη μύτη τώρα!!!"
                                ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                                Comment

                                Working...
                                X