Announcement

Collapse
No announcement yet.

εταιρεία συμβούλων μεταναστευσής

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by Panvdlp View Post
    Φίλε μου περαστικά (σε όλους σας ). Προσοχή μόνο μην την ξαναπατήσετε. ! Ίσως αυτός να περιμένει να ξεχαστεί το θέμα και να ανοίξει άλλο ψευτογραφείο με νέο όνομα. (τα ίδια σκατά δηλαδή ).

    Μείνετε μακριά από Έλληνες δικηγόρους. Δεν έχουν καμία σχέση με τον Καναδά.

    Οι Καναδοί δικηγόροι είναι αρμόδιοι για θέματα Καναδά (εφόσον τους χρειαστείς ) και κανένας άλλος. Και : ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΩ .
    Συμφωνώ σχεδόν απόλυτα.
    Ει ο Θεός μεθ' ημών, ουδείς καθ' ημών.
    https://pablitogreco.com

    Comment


      Originally posted by ersmidwife View Post
      gia emas pou ta katathesame apo dekembri itan gia to grafeio afto mono kai mporis na ta dwseis mesa se 6 mines opws se bolevi esena ,alla twra exei allaksi o tropos pliromis tou grafeiou . Dinis 700 euro me fipia kai otan tha eisai kanada dinis 500 $ opws eipa afto einai to kostos tou grafeiou
      ti egine telika sou bgike oi biza se auto to grafeio

      Comment


        telika pws eftases ston kanada filarako me pion tropo

        Comment


          καποιος είχε δημοσίευση για ένα δικηγορικό γραφείο στον καναδά όπου εγαζεται μια ελληνίδα σου βρίσκουν δουλειά και χράτανε την αμιβί τους από τον μισθό σου κάπου το διάβασα αλλά δεν θυμάμαι που το έχασα που να ψάξεις όλα τα θέματα από την αρχή αν το βρει καπιος να μου πει δίνεις 9.000 ευρώ λέει και όλα αυτά στο τέλος

          Comment


            Originally posted by Maik1988 View Post
            καποιος είχε δημοσίευση για ένα δικηγορικό γραφείο στον καναδά όπου εγαζεται μια ελληνίδα σου βρίσκουν δουλειά και χράτανε την αμιβί τους από τον μισθό σου κάπου το διάβασα αλλά δεν θυμάμαι που το έχασα που να ψάξεις όλα τα θέματα από την αρχή αν το βρει καπιος να μου πει δίνεις 9.000 ευρώ λέει και όλα αυτά στο τέλος
            Υπάρχει κάποιος λόγος που το πόσταρες σε 3 διαφορετικά θέματα;

            Comment


              Originally posted by Natalia_ View Post
              Υπάρχει κάποιος λόγος που το πόσταρες σε 3 διαφορετικά θέματα;
              ναι με ενδιαφέρει φαινεται σοβαρό γραφείο αλλά το έχασα δεν ξέρω σε πιο από τα θέματα το γράψανε που να ψάχνεις τώρα από την αρχή όλα τα θέματα για αυτό το πόσταρα σε διάφορα θέματα μήπως το βρει κάποιος και μου πει

              Comment

              Working...
              X