Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Farfyffs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Εύχομαι να έχεις :
    Καλό ταξίδι ........Πολύ υγεία
    Καλή τύχη ........ Κ
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    Comment


      #32
      Καλό ταξίδι farf!!! καλή αρχή στο νέο σου ξεκίνημα Σου εύχομαι να μην ειναι μακρύς ο δρόμος και να σου ερχονται όλα βολικά
      Μπορεί να απογοητευτείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
      ~Beverly Sills~ | (Αμερικανίδα υψίφωνος) | γ. 1929

      Comment


        #33
        Καλο ταξίδι Αννα. Ολα να πανε καλά σου ευχομαι.

        Comment


          #34
          Καλό ταξίδι, καλή τύχη και καλή ζωή μέσα από την καρδιά μου πατριωτάκι!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


            #35
            Καλό ταξίδι Farfy !! Καλή αρχή στην νέα σου ζωή !!! Lycka till όπως λέμε στην Σουηδία !!
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #36
              Καλο ταξιδι Αννα!!Καλη αρχη να εχετε στη νεα σας ζωη!!

              Comment


                #37
                Καλό ταξιδι!!Καλη αρχη...ολα να σου πανε οπως επιθυμεις
                ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                Comment


                  #38
                  Paidia twra katafera na katsw se pc me internet EPITELOUS kai vrika xrono na grapswestw kai gia ligo 8a ananewswantapokrisi oso pio suntoma mporw mallon apo vdomada gt twra metakomizoume vrikame ena bangalow 220 tin evdomada all bills included, mia trupa gia to neo mas 3ekinhma :D 8a menoume heidelberg perioxi watsonia o sta8mos einai 200 metra apo to spiti exoume k stasi leofwriou stin porta einai k konta stin douleia tou mitsou (w nai epiase douleia :D) genika ftou na min to vaskanw ola kala mexri stigmis :D
                  Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                  Comment


                    #39
                    Μπραβο Αννα, συγχαρητηρια κ στους δυο σας! Ευχομαι καλη αρχη και καλη δυναμη, ολα θα πανε καλα!

                    Comment


                      #40


                      FARFY

                      περιμένουμε νεώτερα

                      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                      Comment


                        #41
                        Μπραβο σου.
                        ευχομαι ολα να σας πανε καλα και ετοιμαστε μου κι εμενα μια θεση η μαλλον 2 στην Μελβουρνη.
                        Αν ολα πανε καλα βουταω την γυναικα και τελος Μαιου ειμαι εκει.Γεννημενη στην Αυστραλια εκεινη με υπηκοοτητα θα κανουμε την δοκιμη να ερθουμε να δουμε πως ειναι τα πραγματα και αν μας αρεσει θα μεινουμε και αφου τακτοποιηθουμε απο σπιτι και απο δουλεια τουλαχιστον η Γυναικα μου θα φερουμε και τον μικρο τον γιο (16 χρονων)
                        Ο μεγαλος (22) ηδη δουλευει εδω αλλα αν βρεθει κατι καλυτερο φυσικα και θα ερθει κι αυτος.
                        Εγω ερχομαι με τουριστικη προς το παρον και εισητηρια με επιστροφη και οι 2 και αν ολα πανε καλα θα κανω τα χαρτια μου εκει.
                        Και τα δικα μου και των παιδιων.
                        Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

                        Comment


                          #42
                          Ωραία … έχετε και ελληνική ποδοσφαιρική ομάδα στην γειτονιά σας… xaxaxaxa :-)

                          Comment


                            #43
                            Μπράβο Άννα!!!! Πολύ-πολύ ευχάριστα τα νέα σας!!!! Περιμένουμε συνέχεια.....
                            (Α!!!! & να θυμηθείς να αλλάξεις στο avatar σου την περιοχή... ..... δεν είσαι πλέον Καστοριά!!!! )
                            Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                            Comment


                              #44
                              Euxaristw polu polu paidia na eiste kala ^^ , o dromos einai makrus akoma alla toul eixame kalh arxh ^^
                              Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                              Comment


                                #45
                                έκανα μισο update :D
                                Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                                Comment

                                Working...
                                X