Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Farfyffs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    "You mean with humans?",

    Θεϊκή ατάκα!!!!!! είσαι ΘΕΑ!!!!! σωστή!!!! Πολύ το χάρηκα!!!!! μπράβο ρε Άννα!!!!! τον έστειλες τον καννίβαλο....αλλά δεν μας είπες την αντίδρασή του....για πόσες ώρες είχε καταπιεί τη γλώσσα του?????

    Κρατάτε γερά...& μη μασάτε!!!!
    Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

    Comment


      #77
      mini up to date :D
      Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

      Comment


        #78
        Θα σε παρακαλέσω για ακόμη μία φορά αύριο να διορθώσεις την ανταπόκρισή σου κ να αλλάξεις όλες τις άσχημες λέξεις που χρησιμοποιείς γιατί είναι ένας από τους κανόνες του φόρουμ αλλιώς θα το κάνω εγώ.
        Λίγο σεβασμός στους αναγνώστες δεν βλάπτει.


        υ.γ. Όλοι ξέρουμε να τις λέμε αλλά πρέπει να κρατάμε κ ένα επίπεδο. (Δεν είναι μαγκιά)
        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

        Comment


          #79
          γιατι με εχεις ξαναπαρακαλεσει? δε το νομιζω, θα σε παρακαλουσα λοιπον εγω με τη σειρα μ να κανεις edit κ εσυ στο παραπανω ποστ αλλα κ σε αυτό που εγραψες το εφυεστατο σχολιο σου χωρις ιδιαιτερο λογο, υποθετω οτι απλα ηθελες να γινεις χαριτωμενος και μετα θα κανω edit κ εγω στις κακες λέξεις που όλοι ξερουμε αλλα δεν χρησιμοποιουμε αλλά προσπερναμε το γεγονος οτι ειναι και αυτες απλα λεξεις που οι ανθρωποι τεινουμε να προσδιδουμε ασχημες εννοιες.
          Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

          Comment


            #80
            Δυστυχώς διαβάζεις ότι σε συμφέρει κ το λέω αυτό γιατί σε παρακάλεσα εδώ: http://www.patriotaki.net/%CE%BC%CE%...html#post76741
            Αν δεν σέβεσαι τους κανόνες του φόρουμ κ όλους τους αναγνώστες θα το κάνω εγώ ή κάποιος άλλος moderator να είσαι σίγουρη...!!!

            υ.γ. Αν γράφει ο καθένας ότι κ όπως θέλει μόνο φόρουμ για πληροφορίες δεν θα είναι...!!!
            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              #81
              Καλα που μου το το πες να παω να απντησω, ευχαριστω :D
              Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

              Comment

              Working...
              X