Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15
    ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!!!

Νομίζω ότι θα είναι πολύ καλύτερο να γράφεται κ το αν είναι κάποιος υπήκοος ή όχι γιατί αποτελεί συστατικό στοιχείο για τους ενδιαφερόμενους.
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

Καλημερα..για να δουμε μπας και γινει κατι.. Εδω στο πατριοτακι θα με βρεις VictorEx και εχω αναρτησει το θεμα:
    Γνωριμιες-Κουβεντουλα κι ας εχει συννεφια-βροχουλα.. Εχω βεραντουλα.

************************************************** *************************
    Βικτωρ **********
    46 ετων
    Ελευθερος και χωρις παιδια
    Κατοικω και εργαζομαι στην Αδελαιδα-Νοτια Αυστραλια απ'το 2010.
    Χριστιανος Ορθοδοξος
    1.67
    79 κιλα
    Facebook: Victor Xel
    ************************************************** *************************

Γεια χαρά σε όλους και καλή χρονιά.

Γράφω σε αυτό το θέμα γιατί ένας γνωστός μου ενδιαφέρεται να γνωριστεί με γυναίκα από την Ελλάδα.
    Ο συγκεκριμένος είναι ελληνοαυστραλός γεννημένος και μεγαλωμένος στην Αυστραλία (ζει και εργάζεται στην Μελβούρνη) ηλικίας 38 ετών, εμφανίσιμος, αθλητικός, 1.85 ύψος ανύπαντρος χωρίς παιδιά και καλός χαρακτήρας.
    Ενδιαφέρεται για γνωριμία με γυναίκα "μόνο" ελληνίδα από 26 - 34 ετών χωρίς παιδιά ή άλλου είδους υποχρεώσεις, αθλητική, πάνω από 1.65 ύψος, και να ξέρει καλά αγγλικά
    και φυσικά να θέλει να έρθει μόνιμα στην Αυστραλία.
    Σκοπός: σοβαρή σχέση ή γάμος.

Υ.γ.1 Το καλοκαίρι θα έρθει διακοπές στην Ελλάδα οπότε μπορείτε να γνωριστείτε και από κοντά.

Υ.γ.2 Ο λόγος που γράφω εγώ για αυτόν είναι ότι δεν τα καταφέρνει με το γράψιμο ενώ μιλάει και διαβάζει αρκετά καλά τα ελληνικά.

Για περισσότερες πληροφορίες και να σας φέρω σε επικοινωνία μαζί του στείλτε μου μήνυμα εδώ ή στο: jimyathens@gmail.com
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jimathens : 23.01.2019 στις 02:25
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

Junior Member
    Περιοχή
    Adelaide South Australia
    Add VictorEL on Facebook
    Καλησπερα απο Αδελαιδα,
    Εκ νεου βρισκομαι εδω στο ΠΑΤΡΙΟΤΑΚΙ και συγκεκριμενα στο θεμα το οποιο αφορα τις γνωριμιες.
    Ανεπιτυχης ηταν οι προσπαθειες να ταιριαξω με γυναικα απο τελειως διαφορετικη νοοτροπια (χωρα, εθιμα κτλ).
    Βασικα ουτε εδωσα αρκετη εμφαση.. η εργασια μου.. οδηγος λεωφορειων.. οι βαρδιες.. τα ΣαββατοΚυριακα.. ο ελευθερος χρονος μου ηταν ελαχιστος. Απο το τελος του Οκτωμβριου 2018.. εχω ενταχθει σε νεο ωραριο.. πολυ πιο βολικο οποτε σκεφτηκα να ξαναδοκιμασω την τυχη μου και μεσο αυτης της στηλης.
    Ειμαι 48 ετων.
    Υψος 1.67
    Στο Facebook: Idryma Victor
    Τον Σεπτεμβριο (2019) θα ερθω για διακοπες.. ευελπιστω οτι πριν φθασω στην πατριδα ηδη να εχει ξεκινησει η επικοινωνια.. παρακαλω μονο με γυναικα και φυσικα να υπαρχει πραγματικο ενδιαφερον.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like