Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γνωριμίες - συνοικέσια!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Γνωριμίες - συνοικέσια!

    Να και ένα θέμα για όσους και όσες δεν έχουν ταίρι και θέλουν να προσπαθήσουν μήπως και τελικά το βρουν στην μακρινή Αυστραλία.

    Για την αναγγελία σας χρησιμοποιήστε την παρακάτω φόρμα:
    ************************************************** **********************
    Όνομα (τμήμα του Ονομ/νυμου που δεν θέλετε να εμφανιστεί βάλτε *****):
    Ετών :
    Οικογενειακή κατάσταση (χωρισμένη/ος, χήρος/α κ.τ.λ.):
    Δυνατότητα και θέληση για μετανάστευση στην Αυστραλία (Ναι/Οχι) :
    Σημαντικό/ά στοιχεία (όπως ηλικία, ύψος, θρησκεία, οικογενειακή κατάσταση κ.τ.λ.) :
    ************************************************** **********************

    Επικοινωνία : ΜΕΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ PATRIOTAKI.NET ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΑΛΛΆΣΣΕΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΩΣ ΤΗΛ. EMAIL Κ.Τ.Λ.
    Υπομονή και επιμονή patriotes.

    #2
    ΟΚ λοιπόν, νάμαι.
    ************************************************** **********************
    Όνομα : Γρηγόρης
    Ετών : 37
    Οικογενειακή κατάσταση : Ελεύθερος
    Δυνατότητα και θέληση για μετανάστευση στην Αυστραλία (Ναι/Οχι) : Ναι
    Σημαντικό/ά στοιχεία : 1.89 ύψος, 100 κιλά, γονείς δεν ζούν. Κάτοικος Καλλιθέας, Αθήνα. Χ/Ο
    ************************************************** **********************

    Comment


      #3
      μετα το εξης βιντεο που ειδα


      Midsumma Gay Pride March 2013 St Kilda Melbourne Australia
      https://www.youtube.com/watch?v=b7xt6hAoQdE
      μου γεννηθηκε η απορια

      μηπως στην ανωτερω φορμα πρεπει να περιλαμβανετε και :
      1)φυλο
      2)σεξουαλικη προτιμηση ?
      περα ολων των αλλων στοιχειων ??????????????
      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

      Comment


        #4
        Originally posted by W.AUSTRALIAN View Post
        μετα το εξης βιντεο που ειδα


        Midsumma Gay Pride March 2013 St Kilda Melbourne Australia
        A colourful photographic opportunity. Midsumma Gay Pride March Victoria ( http://www.pridemarch.com.au ) recognises and celebrates the people and events that...

        μου γεννηθηκε η απορια

        μηπως στην ανωτερω φορμα πρεπει να περιλαμβανετε και :
        1)φυλο
        2)σεξουαλικη προτιμηση ?
        περα ολων των αλλων στοιχειων ??????????????
        Το φύλο προκύπτει απο το όνομα.
        Η σεξουαλική προτίμηση, οι πολιτικές και θρησκευτικές πεποιθήσεις μιας και αποτελούν και προσωπικά δεδομένα, ας τα κρατήσουν οι ενδιαφερόμενοι για τις κατ' ιδίαν συνομιλίες και οχι για κοινή θέα.
        Υπομονή και επιμονή patriotes.

        Comment


          #5
          Originally posted by Agoriani View Post
          Το φύλο προκύπτει απο το όνομα.
          Η σεξουαλική προτίμηση, οι πολιτικές και θρησκευτικές πεποιθήσεις μιας και αποτελούν και προσωπικά δεδομένα, ας τα κρατήσουν οι ενδιαφερόμενοι για τις κατ' ιδίαν συνομιλίες και οχι για κοινή θέα.
          agoriani εισαι ΟΛΑ τα λεφτα!!!!!!!!

          Comment


            #6
            agoriani μπράβο καλή ιδέα.Είχα καιρό να μπώ στο forum αλλά βλέπω ότι αρχίζει να γίνεται πολύπλευρο.

            Comment


              #7
              Originally posted by demi View Post
              agoriani μπράβο καλή ιδέα.Είχα καιρό να μπώ στο forum αλλά βλέπω ότι αρχίζει να γίνεται πολύπλευρο.
              hey demi,where have you been?

              Comment


                #8
                Γειά σου australian. Εδώ είμαι Townsville ακόμα απλά είχα καιρό να αφήσω post.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Agoriani View Post
                  Να και ένα θέμα για όσους και όσες δεν έχουν ταίρι και θέλουν να προσπαθήσουν μήπως και τελικά το βρουν στην μακρινή Αυστραλία.

                  Για την αναγγελία σας χρησιμοποιήστε την παρακάτω φόρμα:
                  ************************************************** **********************
                  Όνομα (τμήμα του Ονομ/νυμου που δεν θέλετε να εμφανιστεί βάλτε *****):
                  Ετών :
                  Οικογενειακή κατάσταση (χωρισμένη/ος, χήρος/α κ.τ.λ.):
                  Δυνατότητα και θέληση για μετανάστευση στην Αυστραλία (Ναι/Οχι) :
                  Σημαντικό/ά στοιχεία (όπως ηλικία, ύψος, θρησκεία, οικογενειακή κατάσταση κ.τ.λ.) :
                  ************************************************** **********************

                  Επικοινωνία : ΜΕΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ PATRIOTAKI.NET ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΑΛΛΆΣΣΕΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΩΣ ΤΗΛ. EMAIL Κ.Τ.Λ.
                  ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΑΝΙ!! ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

                  Comment


                    #10
                    ************************************************** **********************

                    Όνομα :*******Τρίκαλος *******
                    Ετών : 34
                    Οικογενειακή κατάσταση : Ελεύθερος.
                    Δυνατότητα και θέληση για μετανάστευση στην Αυστραλία (Ναι/Οχι) : Ήδη στην Αυστραλία.
                    Σημαντικό/ά στοιχεία : Πολλά και διάφορα.
                    ************************************************** **********************

                    Comment


                      #11
                      ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!!!

                      Comment


                        #12
                        Νομίζω ότι θα είναι πολύ καλύτερο να γράφεται κ το αν είναι κάποιος υπήκοος ή όχι γιατί αποτελεί συστατικό στοιχείο για τους ενδιαφερόμενους.
                        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                        Comment


                          #13
                          Καλημερα..για να δουμε μπας και γινει κατι.. Εδω στο πατριοτακι θα με βρεις VictorEx και εχω αναρτησει το θεμα:
                          Γνωριμιες-Κουβεντουλα κι ας εχει συννεφια-βροχουλα.. Εχω βεραντουλα.

                          ************************************************** *************************
                          Βικτωρ **********
                          46 ετων
                          Ελευθερος και χωρις παιδια
                          Κατοικω και εργαζομαι στην Αδελαιδα-Νοτια Αυστραλια απ'το 2010.
                          Χριστιανος Ορθοδοξος
                          1.67
                          79 κιλα
                          Facebook: Victor Xel
                          ************************************************** *************************

                          Comment


                            #14
                            Γεια χαρά σε όλους και καλή χρονιά.

                            Γράφω σε αυτό το θέμα γιατί ένας γνωστός μου ενδιαφέρεται να γνωριστεί με γυναίκα από την Ελλάδα.
                            Ο συγκεκριμένος είναι ελληνοαυστραλός γεννημένος και μεγαλωμένος στην Αυστραλία (ζει και εργάζεται στην Μελβούρνη) ηλικίας 38 ετών, εμφανίσιμος, αθλητικός, 1.85 ύψος ανύπαντρος χωρίς παιδιά και καλός χαρακτήρας.
                            Ενδιαφέρεται για γνωριμία με γυναίκα "μόνο" ελληνίδα από 26 - 34 ετών χωρίς παιδιά ή άλλου είδους υποχρεώσεις, αθλητική, πάνω από 1.65 ύψος, και να ξέρει καλά αγγλικά
                            και φυσικά να θέλει να έρθει μόνιμα στην Αυστραλία.
                            Σκοπός: σοβαρή σχέση ή γάμος.

                            Υ.γ.1 Το καλοκαίρι θα έρθει διακοπές στην Ελλάδα οπότε μπορείτε να γνωριστείτε και από κοντά.

                            Υ.γ.2 Ο λόγος που γράφω εγώ για αυτόν είναι ότι δεν τα καταφέρνει με το γράψιμο ενώ μιλάει και διαβάζει αρκετά καλά τα ελληνικά.

                            Για περισσότερες πληροφορίες και να σας φέρω σε επικοινωνία μαζί του στείλτε μου μήνυμα εδώ ή στο: jimyathens@gmail.com
                            Last edited by jimathens; 23.01.2019, 03:25.
                            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                            Comment


                              #15
                              Καλησπερα απο Αδελαιδα,
                              Εκ νεου βρισκομαι εδω στο ΠΑΤΡΙΟΤΑΚΙ και συγκεκριμενα στο θεμα το οποιο αφορα τις γνωριμιες.
                              Ανεπιτυχης ηταν οι προσπαθειες να ταιριαξω με γυναικα απο τελειως διαφορετικη νοοτροπια (χωρα, εθιμα κτλ).
                              Βασικα ουτε εδωσα αρκετη εμφαση.. η εργασια μου.. οδηγος λεωφορειων.. οι βαρδιες.. τα ΣαββατοΚυριακα.. ο ελευθερος χρονος μου ηταν ελαχιστος. Απο το τελος του Οκτωμβριου 2018.. εχω ενταχθει σε νεο ωραριο.. πολυ πιο βολικο οποτε σκεφτηκα να ξαναδοκιμασω την τυχη μου και μεσο αυτης της στηλης.
                              Ειμαι 48 ετων.
                              Υψος 1.67
                              Στο Facebook: Idryma Victor
                              Τον Σεπτεμβριο (2019) θα ερθω για διακοπες.. ευελπιστω οτι πριν φθασω στην πατριδα ηδη να εχει ξεκινησει η επικοινωνια.. παρακαλω μονο με γυναικα και φυσικα να υπαρχει πραγματικο ενδιαφερον.

                              Comment

                              Working...
                              X