Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - sotiris th.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Φιλε Σωτηρη χαρηκα πολυ μολις διαβασα την ανταποκριση σου...η καλη μερα απο το πρωι φαινετε λενε στο τοπο μας...σου ευχομαι ολα να πανε καλυτερα απο οτι τα υπολογιζεις...εμεις ειμαστε λιγο μακρια σας αλλα ελπιζω να τα πουνε συντομα και απο κοντα.
    Αν δεν με ξέρεις μην με κρίνεις...Αν με ξέρεις κρύβε λόγια...

    Comment


      #17
      φίλε Σωτηρη,αν και σε γνωρισα για 5 μολις λεπτα στη συναντηση χαρηκα παρα πολλη που τα βρηκες ολα καλα και εύχομαι να τα βρεις ακομα καλυτερα απο οτι τα προγραμματίζεις.

      ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ

      Comment


        #18
        Σωτηρη σου ευχομαι οτι καλυτερο απο καρδιας, και μην ξεχνας οτι τα καλυτερα ερχονται pantamazi_
        The standards you let pass you by are the standards you accept

        Comment


          #19
          Σωτηρη χαρηκα πολυ που τα καταφερες!!!!!
          Ολα να σου πανε καλα!!!!!
          Να καταφερεις ολα οσα θελεις!!!!!
          Ελπιζω καποτε να πιουμε καφε και στην Μελβουρνη!!!!!

          Comment


            #20
            Σωτηρη ησουν ο πρωτος που με βοηθησε για την μεταναστευση στον Καναδα, δεν το ξεχνω και απο τοτε ημουν σιγουρος οτι με τον ενα η τον αλλο τροπο θα τα καταφερεις!

            Με δικαιωσες και πραγματικα σου ευχομαι η χαρα και ο ενθουσιασμος που εχεις τωρα να ειναι μονο η αρχη και το "ορεκτικο" μιας υπεροχης καινουργιας ζωης!!!
            “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

            Comment


              #21
              Originally posted by sotiris th View Post
              Σας Ευχαριστω πολυ παιδια aussie και W.AUSTRALIAN και σας περιμενω να ανταμωσουμε στο:
              The Place to Be!!!!


              Μην το συζητας , δεν καναμε και τιποτα το ιδιαιτερο .
              Κοντευει η ωρα που θα τα πουμε απο κοντα και παλι Σωτηρη
              ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

              Comment


                #22
                Κύριε Σωτήρη, καλώς ήρθες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. (Απλά να σου θυμίσω εάν δεν κάνω λάθος είχαμε γνωριστεί πέρισυ στην πρώτη συνάντηση στη Θεσσαλονίκη)

                Comment


                  #23
                  Καλώς ήρθες στην Αυστραλία Σωτήρη κ εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλα τα όνειρά σου...!!!
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    #24
                    dimhal ειχαμε την τυχη να πιουμε καφε στον Πειραια,νομιζω οτι πρεπει να πιουμε και στην Μελβουρνη,sakisatz εμεις δεν προλαβαμε να ποιουμε καφε στη Θεσσαλονικη γιατι οπως ειπες, ειχα μονο 5 λεπτα καιρο,αντε μετο καλο να μας ερθεις και συ εδω και να πιουμε τον καφε εδω με την ησυχια μας!!!!
                    XSD1998 μην καθυστερεις, γιατι οσο καθυστερεις, χανεις και την ευχαρηστηση του να εισαι εδω !!!
                    Kathy ακομα Θεσσαλονικη εισαι??!!!!χαιρετισματα στον συζυγο!!!!
                    Black red δεν εκανα και τιποτα σπουδαιο φιλε και σιγουρα εκανα πολυ λιγοτερα απο τα αλλα παιδια εδωστο πατριωτακι!!
                    Παιδια εισατε υπεροχοι και μου δινεται κουραγιο!!!!
                    Για ολα λοιπον τα ωραια που μου γραφετε :
                    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                    Comment


                      #25
                      Welcome Down Under mate!
                      Να δούμε πότε θα πιούμε εκείνον τον καφέ...!!! (wtf)

                      Comment


                        #26
                        Να εισαι καλα Αθανασια ναι εχουμε γνωριστει στη πρωτη συναντηση!!!σε ευχαριστω και σου ευχομαι τα καλλιτερα!!!!
                        !!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΖΙΜ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ φιλε και!!!!! ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΕΙΚΑ!!!!και εκκρεμει ενα καφεδακι μεταξυ μας .
                        Τωρα Μελβουρνη θα ειναι? Αδελαϊδα??? δεν εχει σημασια!!!!!
                        Σας Ευχαριστω Πολυ παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by W.AUSTRALIAN View Post
                          Μην το συζητας , δεν καναμε και τιποτα το ιδιαιτερο .
                          Κοντευει η ωρα που θα τα πουμε απο κοντα και παλι Σωτηρη
                          παντα κανεται πολλα West !!!!!παντα!!!
                          Ναι κοντευει η ωρα !!!!!και θα ειναι μια πολυ ομορφη ωρα, πρωτα ο Θεος!!!!!!
                          θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                          Comment


                            #28
                            Thank you mate !!!
                            Oσο για τον καφε περιμενω φιλε οποτε μπορεσεις !!!!!
                            Να εισαι παντα καλα !!!!!!
                            θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                            Comment


                              #29
                              μπραβο Σωτηρη! χαιρομαι που ολα ειναι τελεια,
                              που τα οργανωσες τελεια,
                              που προχωραγες παντα στο στοχο σου,οσο καιρο και αν σου πηρε, διοτι ετσι τελικα τα καταφερες.
                              Ευχομαι να μεινεις εκει οσο καιρο θελεις εσυ και να μην αντιμετωπισεις καμια αλλη δσκολια απο εδω και περα.
                              Περιμενουμε νεοτερη ανταποκριση!!!

                              Comment


                                #30
                                αχ, Σωτήρη! εγω τι να σου ευχηθώ? όλα πρόλαβαν και τα είπανε! τεσπα, για να ειμαι ειλικρινής στην αρχή που σε γνώρισα αναρωτήθηκα, μα καλά είναι τόσο μεγάλος και μπαίνει στην διαδικασία της μετανάστευσης? που την έχει την όρεξη και τη δύναμη για να κάνει μια νέα αρχή? όμως μου απέδειξες περίτρανα πως έχεις περισσότερη όρεξη, σθένος και αντοχές απο πολλούς νεότερους, βάζω και τον εαυτό μου μέσα! Σωτήρη μου, πραγματικά να είσαι καλά, να περνάς καλά, χαίρομαι πολύ που ζεις το όνειρο σου, άλλωστε τα όνειρα δεν έχουνε ηλικίες και σύνορα! έυχομαι να ξαναανταμώσουμε, κάπου χωρίς κουνούπιακαι που ξέρεις, Αδελαιδα- Μελβούρνη ένα τσιγάρο δρόμος! είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις και θα μείνεις, πολύ σίγουρη μάλλον διότι έχεις αποδείξει πως ξέρεις να ξεπερνάς τα εμπόδια στην ζωή σου! γεια σου φίλε μου Σωτήρη, χαίρομαι που σε γνώρισα! άντε και σειρά μου τώρα, όλοι φύγατε, η τελευταία είμαι!
                                φιλιά Σωτήρη μου, να είσαι καλά!
                                i don't do drugs, i am drugs!

                                Comment

                                Working...
                                X