Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εργοδότης στην Αδελαΐδα θέλει να γίνει sponsor σε Έλληνες.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Εργοδότης στην Αδελαΐδα θέλει να γίνει sponsor σε Έλληνες.

    Καλημέρα - καλησπέρα από την Αδελαΐδα σε όλα τα πατριωτάκια.

    Επιχείρηση στην Αδελαΐδα ενδιαφέρεται για άτομα με τις εξής ειδικότητες: 1. Boiler making κ 2. Welding
    Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να γνωρίζουν πολύ καλά Αγγλικά κ φυσικά να περάσουν το IELTS http://www.ielts.org/ - http://www.britishcouncil.org/gr/gre...t-is-ielts.htm
    Να έχουν μεγάλη προϋπηρεσία η οποία φυσικά πρέπει να είναι μεταφρασμένη.
    Αν υπάρχουν συστατικές επιστολές από τους εργοδότες που έχουν δουλέψει παίζει πολύ μεγάλο ρόλο.
    Όλα τα πτυχία κ τα χαρτιά που θα μεταφράσετε (Βιογραφικό) πρέπει να σταλούν με emails στην επιχείρηση για να αξιολογηθούν.

    Η παραπάνω επιχείρηση κατασκευάζει πολύ μεγάλες μεταλλικές κατασκευές κ θέλει πολύ καλούς ηλεκτροσυγκολητές κ τεχνίτες να διαβάζουν πολύ καλά σχέδιο.
    Αυτοί που θα επιλεγούν θα έχουν για 2 χρόνια νόμιμη παραμονή στην χώρα, θα έχουν το δικαίωμα να φέρουν όλα τα μέλη της οικογένειάς τους (εκτός των Γωνιών τους) κ την δυνατότητα ανανέωσης μάλλον για ακόμη 2 χρόνια (κ στα 4 παίρνουν την Αυστραλέζικη υπηκοότητα).
    (Μέχρι τώρα προσλαμβάνει μόνο ειδικευμένους εργάτες από τις εδώ γύρω χώρες κ η αξιολόγησή τους γίνετε πηγαίνοντας ο υπεύθυνος της επιχείρησης πχ στην Κίνα τους κάνει το ανάλογο ΤΕΣΤ κ αν είναι ικανοί τους προσλαμβάνει).
    Τώρα για εσάς που σας ενδιαφέρει το θέμα δεν ξέρω πως θα μπορέσετε να το κάνετε... αν έχετε την δυνατότητα ενός ταξιδιού? ή μέσω skype?
    Εσείς θα αποφασίσετε... Πάντως η εταιρεία είναι πολύ μεγάλη, σοβαρή κ με πάρα πολλά χρόνια πάνω στις κατασκευές σε όλη την Αυστραλία...!!!

    υ.γ. 1. Χωρίς να έχω ευθύνη θα πω κ αυτό: Όποιος περνάει το IELTS κ το επάγγελμά του είναι γύρω από τις μεταλλικές κατασκευές κτηρίων κ άλλων χώρων κ έχει προϋπηρεσία ας μου απαντήσει γιατί δεν ξέρεις καμιά φορά τι γίνετε.

    υ.γ. 2. Όσοι έχετε τα ανάλογα προσόντα κ θέλετε στείλτε μου προσωπικό μήνυμα (pm) ή Email εδώ: jimyathens@gmail.com.
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    #2

    Comment


      #3
      ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ.

      Comment

      Working...
      X