Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - AUSSIE & W.AUSTRALIAN

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Καλό σας ταξίδι & από μένα παιδιά!!!! Εύχομαι κάθε ευκολία & πολλή δύναμη στην νέα ζωή!!!!
    μόνο που από χειμώνα...πάλι σε χειμώνα πάτε!!!!
    δεν πειράζει....στον γυρισμό θα έχετε δυό καλοκαίρια στη σειρά..... ;)

    Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

    Comment


      #17
      Αθηνούλα μου έφτασε η στιγμή !! Καλό Ταξίδι !!
      Σας Εύχομαι Ολόψυχα όλα τα Καλύτερα στην Νέα σας Ζωή !!
      Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
      Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

      Comment


        #18
        Dear AUSSIE & W.AUSTRALIAN Αν και χανω τους night time chat buddy's σας ευχομαι ολοψυχα καλο ταξιδι καλη αρχη και φυσικα καλη ανταμωση
        κατω ALL THE BEST THE XSD FAMILY pantamazi_
        The standards you let pass you by are the standards you accept

        Comment


          #19



          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

          Comment


            #20
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #21
              Καλό Ταξίδι να έχετε...!!!!

              Κ εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλα τα όνειρά σας....!!!!
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                #22
                Οζι και Γουεστ σας ευχομαι ολοψυχα καλο ξεκινημα στην καινουρια σας ζωη!Σιγουρα ολα θα πανε καλυτερα εκει!Καλη επαγγελματικη αποκατασταση τωρα και να κοιτατε μονο μπροστα!Καλη τυχη και καλη ζωη!(Ολες αυτες οι ευχες δινονται καταχρηστικα αφου ηδη σας ειχα ευχηθει παλια)Περιμενουμε με ανυπομονησια την ανταποκριση σας!!!!!!!!!!!φιλιαααααααααααααααααααααααααααααααα αααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Οζι και Γουεστ καλη αρχη στην καινουρια σας ζωη!Ολα θα πανε καλυτερα τωρα!Γρηγορη επαγγελματικη αποκατασταση σας ευχομαι και μονο μπροστα να κοιτατε!(αυτη τη φορα ελπιζω να μην κανω λαθος και οντως να φευγετε)Περιμενουμε με ανυπομονησια την ανταποκριση σαςpantamazi_

                Comment


                  #23
                  Originally posted by karmen1314
                  Οζι και Γουεστ καλη αρχη στην καινουρια σας ζωη!Ολα θα πανε καλυτερα τωρα!Γρηγορη επαγγελματικη αποκατασταση σας ευχομαι και μονο μπροστα να κοιτατε!(αυτη τη φορα ελπιζω να μην κανω λαθος και οντως να φευγετε)Περιμενουμε με ανυπομονησια την ανταποκριση σαςpantamazi_
                  δεν κάνεις λάθος karmen Μου φεύγουμε χαχαχα
                  ευχαριστούμε πολύ
                  άντε και στα δικά σας

                  Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                  Comment


                    #24
                    25/4? τι βλεπουνε τα ματακια μου? και εγω τωρα με ποιον θα ξημερωβραδιαζομαι στις εφημερίες μου?
                    υπεροχη, αγαπητη, καταπληκτικη Αθηνα, με το αστειρευτο γέλιο σου και τις καταπληκτικες σου συνταγες, σας ευχομαι ολοψυχα all the best! να τα βρειτε πολυ καλυτερα απο οτι περιμένετε και πολύ πιο ευκολα απο οτι ονειρευεστε! φιλιά
                    grrrrrrrrrrrrr εγω ποτε θα φυγω?
                    i don't do drugs, i am drugs!

                    Comment


                      #25
                      υπεροχη, αγαπητη, καταπληκτικη Αθηνα,
                      εδω θα είμαι απλά εγω θα πίνω πρωινό καφέ και συ βραδινό
                      καλή αντάμωση


                      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                      Comment


                        #26
                        Aussie εχω παρακολουθήσει τις δημοσιεύσεις σου και νοιώθω οτι σε γνωρίζω αν και δεν έτυχε να τα πούμε,ειλικρινα εύχομαι σε σένα και την οικογένεια σου οτι το καλυτερο στην νεα σας πατρίδα και να θυμάστε και εμάς που αφήνετε πισω να μας ενημέρωνε.Καλη τύχη μέσα απο την καρδια μου...

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Maira View Post
                          Aussie εχω παρακολουθήσει τις δημοσιεύσεις σου και νοιώθω οτι σε γνωρίζω αν και δεν έτυχε να τα πούμε,ειλικρινα εύχομαι σε σένα και την οικογένεια σου οτι το καλυτερο στην νεα σας πατρίδα και να θυμάστε και εμάς που αφήνετε πισω να μας ενημέρωνε.Καλη τύχη μέσα απο την καρδια μου...
                          αχ Maira σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά
                          εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα απο καρδιάς


                          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                          Comment


                            #28

                            Θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους προσωπικα που μοιραστηκατε τις αγωνιες μας ,
                            (δεν θα αναφερθω σε ονοματα ,για να μην ξεχασω κανεναν φοβαμαι)
                            κανατε τον πονο μας πονο σας και ελαφρυνατε οσο ηταν δυνατον το αγχος που συνοδευει μια μια τετοια αποφαση
                            λιγο με το chating , λιγο με τα αξεχαστα online παρτυ ( για οσους/ες τα προλαβαν )
                            ολοι μαζι βοηθησατε με τις αποψεις και εμπειριες σας να φτασουμε στο σημειο αυτο και ευχωμαι σε ολους οσους
                            ειναι ειναι ηδη στα σταδια που ξεκινησαμε και εμεις
                            ΥΠΟΝΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ
                            (κλεμμενο απο τον Agorianni)
                            και σε οσους εφτασαν
                            Για να καρφωθει το καρφι της επιτυχιας , χρειαζετε το σφυρι της επιμονης
                            (απο την υπογραφη μου αυτο )
                            Και το να μην καταφερναμε να ειμαστε half way there σημερα τo μεγαλο κερδος μας ηταν (και ειναι φυσικα)
                            τα απιστευτα παιδια που γνωρισαμε εδω μεσα

                            Να στε καλα ολοι σας
                            ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                            Comment


                              #29
                              Για να καρφωθει το καρφι της επιτυχιας , χρειαζετε το σφυρι της επιμονης
                              (απο την υπογραφη μου αυτο
                              westako μου ξέχασες την δική μου υπογραφή

                              με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις
                              εγω εχω αν πω διαβάστε όσοι ενδιαφερόμενοι και δεν θα χάσετε οι
                              πληροφορίες εδω μέσα είναι θυσαυρός


                              Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                              Comment


                                #30
                                GOOD LUCK MATE KEEP YOUR HEAD HIGH NO MATTER WHAT
                                The standards you let pass you by are the standards you accept

                                Comment

                                Working...
                                X