Announcement

Collapse
No announcement yet.

Immigrate to Manitoba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    καποιος είχε δημοσίευση για ένα δικηγορικό γραφείο στον καναδά όπου εγαζεται μια ελληνίδα σου βρίσκουν δουλειά και χράτανε την αμιβί τους από τον μισθό σου κάπου το διάβασα αλλά δεν θυμάμαι που το έχασα που να ψάξεις όλα τα θέματα από την αρχή αν το βρει καπιος να μου πει δίνεις 9.000 ευρώ λέει και όλα αυτά στο τέλος

    Comment


      Γεια σας φίλοι,

      ενδιαφέρομαι κι εγώ με τη γυναίκα μου να μεταναστεύσουμε Καναδά και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.
      - Για να είμαστε σίγουροι για προγράμματα που τρέχουν να πάμε πρεσβεία/προξενείο (κάτοικοι Θεσ/νίκης);
      - το hiic.ca έχει κλείσει για κάποιο λόγο;
      - διάβασα αρκετές σελίδες για manitoba και morden mpnp, τί ισχύει αυτή τη στιγμή;

      είμαστε και οι δύο πτυχιούχοι, εγώ Τεχνικός Ιατρ. Μηχ/των από Αγγλία και η σύζυγος Μηχανικός ΤΕ με Μεταπτυχιακό Αγγλία και γλώσσες αγγλικά και γερμανικά.

      ευχαριστώ για το χρόνο σας

      Comment


        Originally posted by marvinos View Post
        Γεια σας φίλοι,

        ενδιαφέρομαι κι εγώ με τη γυναίκα μου να μεταναστεύσουμε Καναδά και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.
        - Για να είμαστε σίγουροι για προγράμματα που τρέχουν να πάμε πρεσβεία/προξενείο (κάτοικοι Θεσ/νίκης);
        - το hiic.ca έχει κλείσει για κάποιο λόγο;
        - διάβασα αρκετές σελίδες για manitoba και morden mpnp, τί ισχύει αυτή τη στιγμή;

        είμαστε και οι δύο πτυχιούχοι, εγώ Τεχνικός Ιατρ. Μηχ/των από Αγγλία και η σύζυγος Μηχανικός ΤΕ με Μεταπτυχιακό Αγγλία και γλώσσες αγγλικά και γερμανικά.

        ευχαριστώ για το χρόνο σας
        Για να μην ψάχνεις άδικα επικοινώνησε αρχικά με την ευγενικότατη Mrs Katy Louridas στο hiic.immigrant@gmail.com.
        Θα σε ενημερώσει για τα πάντα.
        Καλη επιτυχία...!!!

        Φιλικά

        Βαγγέλης
        So many projects to do.......but not enough time!!!!

        Comment


          Originally posted by bassjunkies View Post
          Για να μην ψάχνεις άδικα επικοινώνησε αρχικά με την ευγενικότατη Mrs Katy Louridas στο hiic.immigrant@gmail.com.
          Θα σε ενημερώσει για τα πάντα.
          Καλη επιτυχία...!!!

          Φιλικά

          Βαγγέλης
          Σ'ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη, να σαι καλά.

          Comment


            Γεια σας παιδια...ειμαι αποφοιτος επαλ νοσηλευτικης ονομαζομαι χρυσα κ σκεφτομαι να μεταναστευσω στο τοροντο σε ενα χρονο αφ μαζεψω καποια.χρηματα για να δουλεψω καπου σαν νοσοκομα κ να παω επιτελους στην.σχολη υποκριτικης που θελω...ξερετε που θα μπορουσα να μεινω εκει οικονομικα γιατι δεν εχω καποιο συγγενη?

            Comment


              αμα εχω βρει δουλεια στον Καναδα, χρειαζομαι οπωσδηποτε πιστοποιηση ielts ? ξερει κανεις απο εμπειρια κατι αναλογο?

              Comment

              Working...
              X