Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aνταπόκριση Αλκιόνη - Νοσηλεύτρια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Οικονομική κρίση....δεν τα βγάζουμε πέρα.....φόβος για το αύριο......τρια παιδιά.......τι θα γίνει;........ΦΛΑΣ!!!!.....μετανάστευση!!!...πως; που;......ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ!!!!!.....πρεπει να ψάξω.....που;;;;; Partiotaki? τι είναι αυτό;.....αδρεναλίνη......η προσπάθεια στο φουλ......τα νεύρα τεντωμένα......πρέπει να αντέξουμε......IELTS......ερωτήσεις για λεπτομέριες.......απαντήσεις για ότι έχουμε μάθει.....φίλοι, σαν από πάντα, που δεν τους σφίξαμε το χέρι ποτέ....ξανά IELTS....ΤΙΙΙΙ;;;;;;; ΘΑ ΠΑΤΕ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ;;;;; ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ;;;;.....έφυγε ο πρώτος, εμείς πότε;....κάλο ταξίδι!!!!.....π_-_-στη IELTS θα σε σκίσω!!!ατέλειωτες ώρες πάνω στα βιβλία, σα τις πανελλήνιες, με καφέ και φρούτα μα και μισαωράκια στη γειτονιά του patriotaki...αρτικόλεξα που δεν θυμίζουν σε τίποτα τον ΟΑΕΔ το ΕΣΥ τον ΙΚΑ τον ΣΥΚΑ.....αγωνία αλλά και ένα πείσμα που σε κάνει να αναρωτιέσαι αν το χες και πριν....και να που έρχεται το πλήρωμα του χρόνου.....βήμα προς βήμα.....ο IELTS.....η αναγνωρίσεις βροχή....ΑΣΤΡΑΛΙΑ σου ρχομαι!!!!!!!!!!!



    Αλκιόνη μας ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ! Για τον αγώνα σου! Για το πείσμα σου! Για την επιτυχία σου!! Σας εύχομαι ότι καλύτερο, την πραγμάτωση των ονείρων σας για τηνοικογένιά σας!! Και πάλι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

    Comment


      #17
      Originally posted by leyteris77 View Post
      Θέλω να έχω την τιμή να σου πω πρώτος εγώ και προκαταβολικά συγχαρητήρια! Αν και τα συγχαρητήρια δεν αφορούν τη βίζα μόνο που θα βγει αλλά όλη σου την προσπάθεια που τώρα αποδίδει σιγά-σιγά καρπούς.

      Εφόσον έφτασες μέχρι αυτό το σημείο με τόσες αντιξοότητες τα επόμενα θα σου φανούν piece of cake!
      Λευτερη η τιμη ειναι δικη μου που σε γνωρισα, για μια ακομη φορα σε ευχαριστω για ολα! δεν εχω λογια να περιγραψω την ευγνωμοσυνη μου!
      i don't do drugs, i am drugs!

      Comment


        #18
        Originally posted by kikirikoy View Post
        συγχαρητηρια alkioni

        όλα θα πάνε καλά μετα απο αυτό(συναισθηματα? ενω νομιζα πως οταν θα εχει βγει η βιζα θα πεταω απο την χαρα μου, αισθανομαι μουδιασμενη, τι κανω? τι κανουμε? που παμε? θα τα καταφερουμε? πως ειναι αραγε? ουφ, παλι αγχωθηκα!) που διάβασα.... είμαι σίγουρος οτι είσαι απο τα άτομα που τα μελετάνε ολα και ειμαι σίγουρος οτι θα τα πάτε πολύ καλά
        και πάλι συγχαρητήρια
        σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια! ευχομαι και σε εσας τα καλυτερα!
        i don't do drugs, i am drugs!

        Comment


          #19
          Originally posted by christine View Post
          Alkioni τα συγχαρητήρια είναι λίγα.....!!!!!
          Η πορεία, η προσπάθεια μα πάνω από όλα η επιμονή και η πίστη στο όραμά σου είναι πραγματικά αξιοθαυμαστη!!!
          Τις καλύτερες ευχές μου για ότι καλύτερο από εδώ και στο εξής!!
          Κράτα το παρελθόν για να θυμάσαι ότι πρέπει να είσαι περήφανη για το τι κατάφερες....
          και ονειρέψου το μέλλον με την δύναμη που αποδεδειγμένα έχεις!!!!!
          θα πω μονο πως συγκινήθηκα απο τα λογια σου! μακαρι καποια μερα να βρεθουμε και απο κοντα!
          i don't do drugs, i am drugs!

          Comment


            #20
            Originally posted by karmen1314 View Post
            αλκιονη πολλα συγχαρητηρια και ευχες για ακομα καλυτερη συνεχεια.να θυμασαι οτι μια μερα τα παιδια σας θα σας ευγνωμονουν γι αυτο που καταφερατε!τωρα πατε γι αλλα!
            καρμεν ή θα μας ευγωμονούνε ή θα μας βρίζουνε! πάντως οπως και να εχει η αποφαση παρθηκε! παμε για αλλα!
            i don't do drugs, i am drugs!

            Comment


              #21
              Originally posted by patousis View Post
              Εγω θα ηθελα να ενημερωσω καθε ...ενδιαφερομενο πως το Ελ. βενιζελος θα εχει δυσκολιες να αποδεσμευσει αεροσκαφη προς αυστραλια πριν τις 31 ιουλιου λογω... Τηλεφωνικων κλησεων για τοποθετηση βομβας ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
              αχαχαχα βρε οτι και να κανεις, πρωτη θα παω! οσες βομβες και να βαλεις θα σε περασω! χαχαχαχαχα ζηλια! ζηλια!
              i don't do drugs, i am drugs!

              Comment


                #22
                Originally posted by billy View Post
                Εγώ πάλι εκτός από τα συγχαρητήρια που θα σου (ξανά)πω, θέλω να ευχαριστήσω & δημόσια για όλη τη βοήθεια που μου πρόσφερες εώς τώρα. Όχι για να φανώ ευγενικός, αλλά για να καταλάβουν ορισμένοι ότι έτσι πρέπει να συμπεριφερόμαστε!!!!! όταν σε βοηθάνε, θα βοηθήσεις & εσύ με τη σειρά σου.... αυτό βέβαια πρέπει να το "έχεις" & να το θέλεις κιόλα!!! κάτι που εσύ τα διαθέτεις & με το παραπάνω!!!!! Εύχομαι καλό ταξίδι από τώρα, (αφού είναι σαν να έχετε ήδη φύγει....μετράτε μέρες...... ) & καλή αντάμωση!!!!
                Βασιλη και εγω σου ευχομαι οτι καλυτερο και να τα καταφερετε, και ευχομαι του χρονου τετοιο καιρο να πινουμε καφε στην Αδελαιδα! θα τα πουμε και απο κοντα!
                i don't do drugs, i am drugs!

                Comment


                  #23
                  Originally posted by ssggeeoorrgg View Post
                  Μπράβο!! Επίμονη και υπομονή. Αυτό χρειάζεται και εσύ alkioni μας δίνεις το παράδειγμα. Η υπομονή σε αυτή τη διαδικασία είναι δύσκολη αφού το άγχος μας κάνει ανυπόμονους με κάθε μέρα που περνά (μιλώ από προσωπική εμπειρία-βλέπε την ανταπόκριση μου – Ιατρικές εξετάσεις). Και πάλι συγχαρητήρια. Πότε φεύγετε?
                  σε ευχαριστω παρα πολυ, ακομη δεν εβγαλα εισητηριο, αλλα σιγουρα μεσα στον ιουνιο, ανυπομονησία κατα καιρους βιωσα και εγω αλλα δεν βγαζει καπου, ισα ισα πανω στην βιασυνη σου κανεις και λαθη, οποτε περνουσα τετοια περιοδο ελεγα στον εαυτο μου, στοπ συγκρατησου εχεις ακομα βουνο να ανεβεις! φιλιά και μακαρι να μας ερθουνε ολους βολικα τα πραγματα!
                  i don't do drugs, i am drugs!

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by australian View Post
                    Αlki, ενημέρωσέ με ποιά μέρα να έρθω στο airport για παραλαβή!
                    φιλε μου αστραλιαν, θα σε ενημερωσω οταν πεταω πανω απο μελβουρνη για να ανοίξεις πανό! το θέλω να ειναι μεγάλο για να φαίνεται απο ψηλά! περα απο την πλάκα thank you very much for your help and support!
                    i don't do drugs, i am drugs!

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by jimathens View Post
                      Συγχαρητήρια Αλκιόνη κ σε περιμένουμε σύντομα...!!!

                      υ.γ. Όσο για τον Πατούση άστον να λέει
                      γιατί θα έρθει η ώρα του κ θα δούμε ποιος θα γελάσει τελευταίος.
                      τζιμ σε ευχαριστω παρα πολυ, εμεις απο κοντα θα τα λεμε καλυτερα!
                      i don't do drugs, i am drugs!

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by ευανθια View Post
                        Αλκιονή Συγχαρητήρια !!!
                        ευανθία φιλιά στη Στοκχόλμη!
                        i don't do drugs, i am drugs!

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by FarfyFfs View Post
                          Κοριτσι εκανες ανταπόκριση μωρεεεερ. Φτανει ο καιρός σιγα σιγα. Με το καλο κοπελα μου κ ολα θα βρουν το δρομο τους. Με το καλο να μας ερθεις. Ενα τσιγαρο δρομος θα λεμε πλεον.
                          Αννούλα μου, όντως ένα τσιγάρο δρόμος η Αδελαιδα με την Μελβούρνη, σα να λεμε Αλεξανδρούπολη με Αθήνα! φιλιά καλα να είστε και να περνάτε όμορφα!
                          i don't do drugs, i am drugs!

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by vertigo View Post
                            Μπραβο alkioni!!!
                            'Αξια! Εχεις τσαγανό , επιμονή & υπομονή , βαζεις στοχους ,ενημερωνεσαι και ετοιμαζεσαι σωστα και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα σας πανε καλά! Congrats!
                            ειναι τιμη μου που εστω και απο εδω μεσα γνώρισα ανθρώπους σαν εσένα, παρακολουθώ συχνά οτι δημοσιευεις και φαινεται πως εισαι ενας πολυ αξιολογος ανθρωπος, τα λόγια σου μου δίνουνε κουράγιο και δύναμη για να προχωρήσω στο επόμενο σκαλί!
                            i don't do drugs, i am drugs!

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by sakisatz View Post
                              ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,και ενα μεγάλο μπράβο για την επίμονη σου.μάθημα για όλους πως ο επιμένων νικά.
                              όλα βολικά απο εδω και περα και θα τα ξανά πούμε κάτω μια χαρούμενη παρέα ανταλλάσσοντας γνώμες και απόψεις όπως κάναμε και εδώ σε μια απο τις συνάντησής που βρεθήκαμε.
                              Σάκη, ευχομαι και στους δυο μας να μας πανε ολα καλά, και σε ενα χρονο απο τωρα να πινουμε καφε καπου αλλού χωρις αγχος!
                              i don't do drugs, i am drugs!

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by Aussie View Post
                                ΑΛΚΙΟΝΗ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
                                ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ
                                ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ
                                ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ

                                Αθηνα μου και σε εσας τα καλυτερα ευχομαι!
                                i don't do drugs, i am drugs!

                                Comment

                                Working...
                                X