Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πως μπορουμε να διαγραψουμε τον λογαριασμο μας,τα προσωπικα μας δεδομενα ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Πως μπορουμε να διαγραψουμε τον λογαριασμο μας,τα προσωπικα μας δεδομενα ?

    message deleted by user

    #2
    Originally posted by tdanki View Post
    Θα ηθελα να μου δωσετε οδηγιες το πως θα μπορεσω να κανω διαγραφη του λογαριασμου μου ,των αναρτησεων μου ,τα προσωπικα μου μηνυματα.

    Δεν υπαρχει τετοια ρυθμιση στον προφιλ η στον πινακα ελεγχου απο οτι ειδα και με προβληματιζει η ασφαλεια των προσωπικων δεδομενων σε ενα τετοιο forum.Ευχαριστω.
    Δεν μπορώ να καταλάβω για ποια προσωπικά δεδομένα μιλάς αφού μόνο ένα email έχει ο λογαριασμός σου
    Το λες λες κ έχεις γράψει τίποτα πληροφορίες από 10 λογαριασμούς τράπεζας κ 10 πιστωτικές κάρτες μαζί με τα pin τους

    Είναι πολύ απλό. Ζήτα με προσωπικό μήνυμα από τον διαχειριστή του forum να σε διαγράψει. Τόσο απλό...!!!


    υ.γ τα προσωπικά σου μηνύματα κ τις αναρτήσεις σου (μόνο 11) μπορείς να τα διαγράψεις εσύ.
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    Comment


      #3
      Originally posted by jimathens View Post
      Δεν μπορώ να καταλάβω για ποια προσωπικά δεδομένα μιλάς αφού μόνο ένα email έχει ο λογαριασμός σου


      Επίτρεψε μου να συμπληρωσω δε ,οτι το email του ,δεν μπορουν να το δουν οσα μέλη μπαινουν στο προφιλ του-αρα δεν ειναι σε δημοσια θέα- και επισης ειναι το ζητουμενο για να μπορεσει να γινει εγγραφη μελους.

      Κι εγω δεν καταλαβαινω ποια προσωπικα του δεδομενα ,δεν ειναι ασφαλη...σ ενα τετοιο φορουμ ...οπως εγραψε...
      ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

      Comment


        #4
        Originally posted by vertigo View Post
        Κι εγω δεν καταλαβαινω ποια προσωπικα του δεδομενα ,δεν ειναι ασφαλη...σ ενα τετοιο φορουμ ...οπως εγραψε...
        Αν δεν του αρέσει το συγκεκριμένο φόρουμ μπορεί να πάει σε όποιο άλλο θέλει.
        Εκτός κ αν είναι σε κάποιο άλλο που δεν πατάει ψυχή κ μπήκε εδώ για να πει την κακία του για να δημιουργήσει κακές εντυπώσεις σε όσους το διαβάζουν.

        υ.γ. δυστυχώς έτσι είναι, ήταν κ θα είναι ένα μεγάλο ποσοστό ελλήνων
        κ εκτός από αυτό η κρίση κάποιους ανθρώπους τους κτυπάει κ στον εγκέφαλο εκτός από την τσέπη τους.
        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

        Comment


          #5
          Originally posted by tdanki View Post
          Δεν υπαρχει τετοια ρυθμιση στον προφιλ η στον πινακα ελεγχου απο οτι ειδα και με προβληματιζει η ασφαλεια των προσωπικων δεδομενων σε ενα τετοιο forum.Ευχαριστω.
          Αγαπητέ tdanki με την παραπάνω ερώτησή εσύ προσβάλεις πολλούς εδώ μέσα γιατί είναι σαν να αμφισβητείς την ασφάλεια των μελών κ την νοημοσύνη τους γιατί πάρα πολλοί μαζί κ εγώ έχουμε ανταλλάξει 500 ίσως κ 1.000 μηνύματα μεταξύ μας για να μην πω κ 2.000 ορισμένοι κ με πολύ προσωπικά στοιχεία οπότε πρέπει να ανησυχούμε μην γίνει κάτι άσχημο. (Μιλάς σοβαρά...???)
          (Εδώ ούτε το FBI δεν ασφαλές από κάποιους Χάκερς το Πατριωτάκι θα είναι.....???)

          Εγώ δεν σε πρόσβαλα γιατί μόνο η πρώτη σειρά στο ποστ Νο 4 αφορά εσένα κ γι'αυτό στο τέλος έβαλα το ανθρωπάκι που χαιρετάει με χαμόγελο.

          Τώρα η δεύτερη σειρά ξεκινάει με το (Εκτός κ αν) γιατί δεν είμαι σίγουρος κ απευθύνομαι γενικά σε αυτούς που το κάνουν κατά καιρούς κ ορισμένοι συστηματικά.

          Όσο για το υ.γ. αυτό είναι δεδομένο κ το λέω μετά βεβαιότητας κ εκ πείρας...!!!

          υ.γ. Βλέπεις πως με τον γραπτό λόγο γίνεται 99% παρεξήγηση...??? Γι'αυτό πρέπει όλοι μας να προσέχουμε τι κ πως το γράφουμε...!!!
          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

          Comment

          Working...
          X