Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καφε-συναντηση στην Stockholm?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    OK λοιπον....
    αφηνουμε ως εχει την ημερομηνια για 28 δηλαδη,και ας δουμε το μερος γιατι λιγο απομακρο μου φανηκε απο οτι ειδα με μια ματια!
    αν εχει να προσθεσει καποιος το λεει σαν μερος!
    Κατα τ αλλα οποιος πιστος προσερχετε εκτος αυτης της ημερομηνιας , π.χ (αυτη την παρασκευη 13/09 αν θελει καποιος)αρκει να στειλει κανα μυνημα για συνενοηση ειτε πμ ειτε απο εδω!
    Αυτααααα....

    Comment


      #17
      Kalhspera! To cafe pou proteine o patrioten fainetai mia xara!! Makari na mazeutoume ki alloi paidia!
      To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

      Comment


        #18
        Kalhspera! Exoume k to kafedaki methaurio, mh ksexniomaste!! Na poume gia wra??..
        To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

        Comment


          #19
          Kατα τις 3 το μεσημερι ας πουμε ειναι καλα?Τι γνωμη εχει το κογκλαβιο?Ειναι μια καλη ωρα για μενα,κι αργοτερα μπορω.Πιο πριν δουλευω(οχι τον κοσμο ε! )

          Comment


            #20
            εγω οκ....
            αλλα και αργοτερα να ειναι παλι οκ,απλα αυριο ας ειναι τελευταια μερα που θα ορισουμε την ωρα για σιγουρα...
            ακουω λοιπον εσας...

            Comment


              #21
              Παιδιά εγώ είμαι πολύ πιεσμένη αυτό το διάστημα, και δεν θα μπορέσω να σας ακολουθήσω. Να περάσετε όμορφα !!!!
              Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
              Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

              Comment


                #22
                Τyvärr...θα δουλεύω αύριο, μέχρι αργά το απόγευμα...
                Vi ses nästa gång !
                "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                Comment


                  #23
                  Μηπως τελικα αν γινοταν κατα τις 18.00 θα ηταν πιο καλα ισως για καποιους αν οχι ολους?
                  Απλα παιδια κανονιστε το σημερα μην εγκλοβιστουμε αυριο σπιτι σε εναν υπολογιστη μπροστα για να δουμε τι ωρα θα αποφασιστει!
                  περιμενω απο εσας λοιπον !

                  Comment


                    #24
                    Kalhspera! Egw proteinw stis 7 an mporeite!! Pisteuw oti einai mia kalh wra gia na voleutoume oloi.. Apla tha pioume kamia mpuritsa anti kafe, ala souhdika..
                    To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

                    Comment


                      #25
                      Γεια σας, επειδη δεν σας βλεπω να βγαζετε ακρη, ας πει καποιος μια λογικη ωρα και οποιος μπορει μπορει

                      Θα υπαρξουν κι αλλες μερες για οσους το χασουν!
                      You Can Have Whatever You Like...

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by Diamond Spy View Post
                        Γεια σας, επειδη δεν σας βλεπω να βγαζετε ακρη, ας πει καποιος μια λογικη ωρα και οποιος μπορει μπορει

                        Θα υπαρξουν κι αλλες μερες για οσους το χασουν!
                        To 7 den to vlepeis mia logikotath wra dhladh?.. apla tha kerastoume mpuritsa!
                        To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Georgia9 View Post
                          To 7 den to vlepeis mia logikotath wra dhladh?.. apla tha kerastoume mpuritsa!
                          Μην το λες σε μενα, εγω ειμαι ακομα ελλαδα..

                          Προσπαθω να σας πω μια λυση, γιατι αμα λεει ο καθενας ποτε μπορει και ποτε οχι, δεν θα βγαλετε ακρη.

                          Μια χαρα ωρα ειναι το 7 imo. Απλα ας προτεινει καποιος και οποιος μπορει ας παει. Οποιος δεν, την επομενη φορα.
                          You Can Have Whatever You Like...

                          Comment


                            #28
                            Το λοιπον,αντε να το φιξαρουμε στις 6 το απογευμα.Οποιος θελει ερχεται και 7,τι διαολο,θα περιμενουμε.Στο μερος που προταθηκε παραπανω,παμε μια βολτα να δουμε πως ειναι.Ευελπιστω να εχει και φραπεεεεεεεε
                            Οποτε οσοι πιστοι προσελθετε!
                            Εγω παντως θα παραστω,για να γνωρισω και το μαγαζι.Αν ειναι καλα,μπαινει σε καλη σειρα για να εξελιχθει σε πιθανο στεκι
                            ΡΑΝΤΕΒΟΥ στις εξι,κι οποιος αντεξει

                            Comment


                              #29
                              εγινε παιδια τοτε κλεινουμε στις 6...

                              Comment


                                #30
                                Παιδιά πάρτε ένα τηλέφωνο πριν πάτε,
                                γιατί δεν ξέρω τι ώρα κλείνει το μαγαζί !
                                Να περάσετε όμορφα !
                                Αναμένουμε ανταπόκριση !
                                "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                                Comment

                                Working...
                                X