Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αγγλία - Σκωτία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by Kostas_GR View Post
    Μπορεις να μου πεις τη δουλεια κανεις? 6 μηνες προυπηρεσια ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ αλλιως δεν εχει δουλεια?
    Τελικα μαλλον εσυ εισαι τρομερα ικανος !!
    Επειδη 3 φορες εχω ερθει Αγγλια για δεκαημερα...Φραπε ηπια ακομα και στη Σκωτια !!Βγες απο το καβουκι σου λιγο και ασε τα σχολια του καναπε !!
    "Ολα ειναι χαλια,θα φας σκ@τα@ αν ερθεις,βοηθεια δεν εχει απο κανεναν...μην βλεπεις εμενα,αγω ειχα το ενα ,ειχα το αλλο,ειμαι ικανος" και ενα καρο σαχλες!!
    Βαρεθηκα να ακουω αυτην την καραμελα!! Αν ειναι τοσο χαλια δεν θα ησουνα ακομα εκει φιλαρακι μου !!!


    τά 'πες όλα πιστεύω.

    Comment


      #32
      Originally posted by jdc80 View Post
      Μου αρεσει βρε παιδια που ψαχνετε να βρειτε και λογικη στα γραφομενα του εγκελαδου...
      Ξέρεις τώρα. Στην περίπτωση που δεν τρολλάρει να έχουμε ήσυχη τη συνείδησή μας ότι δεν κάψαμε έναν άνθρωπο!

      Comment


        #33
        Originally posted by miss espresso View Post
        Ξέρεις τώρα. Στην περίπτωση που δεν τρολλάρει να έχουμε ήσυχη τη συνείδησή μας ότι δεν κάψαμε έναν άνθρωπο!
        Με προλαβες!!

        Comment


          #34
          παιδια ολα θα πανε καλα θα δειτε!
          και θελω να έχετε ησυχη την συνειδηση σας! θα σας πω νεα συντομα!
          θα εχω σας εχω καλα νεα.

          Comment


            #35
            Ρε φιλαρακι τρολλαρε σε αλλο φορουμ !!!! Μην μας πριζεις !!

            Comment


              #36
              Kατι καλο παιχτηκε απο εδω μεσα.
              Να ναι καλα ο ανθρωπος!
              bb

              Comment


                #37
                Καλη τυχη και αφου βρεθηκε να σε βοηθησει καποιος, μην ανησυχεις. BB

                Comment


                  #38
                  How To Become A Security Guard in Uk
                  Security Guarding
                  chococaramel, η "κουτσή Μαρία" την άδεια πάντως δεν την έχει, πως το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα απορώ.....!!!
                  Originally posted by chococaramel View Post

                  Ζητηση για security υπαρχει παιδια... Τουλαχιστον εδω σε μενα... Φυσικα ομως και η κουτση Μαρια εχει διπλωμα οποτε δεν ξερω ποσο γρηγορα κλεινουν οι αγγελιες!
                  Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

                  Comment


                    #39
                    Ζεις στην Αγγλία Ζέλντα?

                    Comment


                      #40
                      Ποτέ μη λές ποτέ, αλλά έχω την άποψη ότι εάν είναι να βρεις εργασία στη Σκωτία, θα την βρείς στην Αγγλία.

                      Ούτως ή άλλως και να πας Σκωτία, καναδύο πόλεις είναι που αξίζουν (Γλασκώβη, Εδιμβούργο, Αμπερντην), τα υπόλοιπα είναι χωριά. Πάντως είναι πολύ όμορφη περιοχή.

                      Εάν θες να πας Σκωτία επειδή πράγματι σου αρέσει (όπως εμένα αρέσει το Λίβερπουλ), τότε ναι.

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by chococaramel View Post
                        Ζεις στην Αγγλία Ζέλντα?
                        Οχι φυσικά, για πές μου εσυ που ζείς! Είναι τόσο εύκολο δλδ;
                        Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

                        Comment


                          #42
                          Ναι ποσο δυσκολο ειναι να γινεις σεκιουριτας?
                          1 εβδομαδα εκπαιδευση κανεις και κοστος κοντα στις 300 λιρες πανω κατω. Απο εκει και περα, οπως ειπα βγαινουν παντα αγγελιες αν και οι θεσεις ειναι εποχιακες και οι περισσοτερες καλυπτονται αμεσως απο agencies (απο μια γρηγορη ματια αν τυχει να ριξω γιατι δεν με ενδιαφερει ο κλαδος για να τον παρακολουθω). Σε αντιθεση με την Ελλαδα που πλεον θελει διετη φοιτηση. Που κολλησες ακριβως?

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by chococaramel View Post
                            Ναι ποσο δυσκολο ειναι να γινεις σεκιουριτας?
                            1 εβδομαδα εκπαιδευση κανεις και κοστος κοντα στις 300 λιρες πανω κατω. Απο εκει και περα, οπως ειπα βγαινουν παντα αγγελιες αν και οι θεσεις ειναι εποχιακες και οι περισσοτερες καλυπτονται αμεσως απο agencies (απο μια γρηγορη ματια αν τυχει να ριξω γιατι δεν με ενδιαφερει ο κλαδος για να τον παρακολουθω). Σε αντιθεση με την Ελλαδα που πλεον θελει διετη φοιτηση. Που κολλησες ακριβως?
                            Καταρχήν δεν είναι έτσι ακριβώς, τυχαίνει να είναι το επάγγελμα που ενδιαφερόμαστε και το έχουμε ψάξει σε τρείς ηπείρους και ευρώπη!
                            Το πώς θα περάσεις την εκπαίδευση είναι εδω:
                            What Training Do I Need?

                            Τώρα για το εδώ, η εκπαίδευση είναι εξάμηνη για το επίπεδο 1, διετής είναι για το επίπεδο 2, για το δεύτερο η προϋπόθεση είναι να έχεις πτυχίο ηλεκτρονικού ή ηλεκτρολόγου!
                            Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

                            Comment


                              #44
                              Δεν τα ξερω λεπτομερως. Μια ιδεα μετεφερα.
                              You know better

                              Comment

                              Working...
                              X