Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xειμερινός εξοπλισμός

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Xειμερινός εξοπλισμός

    Καλημέρα! Επειδή ο χειμώνας πλησιάζει σιγά σιγά και επειδή θα είναι και ο πρώτος χειμώνας για μένα στη Σουηδία λέω να αρχίσω να το ψάχνω νωρίς το πράγμα.. Βρήκα αυτά εδώ Dam - Underst στο Stadium.se και ήθελα να μου πει όποιος γνωρίζει, είναι τα λεγόμενα ισοθερμικά που λέμε? Επειδή ψάχνω για ισοθερμικά όπως θα καταλάβατε.. Είμαι στο σωστό δρόμο οεο?.. Παρεπιπτόντως, έχουν και έκπτωση στο stadium απ'οτι είδα αυτόν τον καιρό, σε όλα τα είδη..
    To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

    #2
    Originally posted by Georgia9 View Post
    Καλημέρα! Επειδή ο χειμώνας πλησιάζει σιγά σιγά και επειδή θα είναι και ο πρώτος χειμώνας για μένα στη Σουηδία λέω να αρχίσω να το ψάχνω νωρίς το πράγμα.. Βρήκα αυτά εδώ Dam - Underst στο Stadium.se και ήθελα να μου πει όποιος γνωρίζει, είναι τα λεγόμενα ισοθερμικά που λέμε? Επειδή ψάχνω για ισοθερμικά όπως θα καταλάβατε.. Είμαι στο σωστό δρόμο οεο?.. Παρεπιπτόντως, έχουν και έκπτωση στο stadium απ'οτι είδα αυτόν τον καιρό, σε όλα τα είδη..
    Intressant ämne !
    "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

    Comment


      #3
      Winter is coming! (Οπως λενε και στο game of thrones)!

      Θα σου προτεινα να αγορασεις και εσωθερμικες λεπτες καλτσες που ειναι για σκι. Κανουν καλη δουλεια αλλα ειναι λιγο πιο ακριβες. Δεν πειραζει ομως.. εχετε λεφτα εκει πανω!!!
      You Can Have Whatever You Like...

      Comment


        #4
        Originally posted by Diamond Spy View Post
        Winter is coming! (Οπως λενε και στο game of thrones)!

        Θα σου προτεινα να αγορασεις και εσωθερμικες λεπτες καλτσες που ειναι για σκι. Κανουν καλη δουλεια αλλα ειναι λιγο πιο ακριβες. Δεν πειραζει ομως.. εχετε λεφτα εκει πανω!!!
        Ξέρεις πόσα θα ήθελα να αγοράσω?..Προς το παρόν όμως μόνο ένα καλο μπουφαν και παπούτσια έχω τη δυνατότητα. Ως καινούρια εδώ, δεν είμαι σε (καθόλου θα έλεγα) καλή οικονομική κατάσταση, αλλά το ψάχνω για μελλοντικές αγορές και γενικώς να ξέρω τι παίζει.. Οι ισοθερμικές κάλτσες μου φαίνονται καλή ιδέα, θα επενδύσω σίγουρα κάποια στιγμή! Και γενικά επειδή κρυώνω εύκολα, με βλέπω να φοράω ισοθερμικά μέχρι κ στη μύτη....!!
        Αλλά βρε παιδιά πώς τα ζητάμε τα ισοθερμικά, πχ αν πάμε σε ένα κατάστημα?.. termal?..värm kläder?..
        To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

        Comment


          #5
          Originally posted by patrioten View Post
          Intressant ämne !
          ja! det tror jag!
          To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

          Comment


            #6
            Επίσης όποιος ξέρει κανένα καλό σάιτ ή εταιρεία για παπούτσια, κατάλληλα για τον σουηδικό χειμώνα, ας το πει εδώ. Πιστεύω οτι είναι χρήσιμες πληροφορίες για όλους μας!!
            To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

            Comment


              #7
              Kαλησπέρα! Λοιπόν, τα ισοθερμικά μπορούμε να τα ζητήσουμε με τη λέξη underställ, όπως άλλωστε φαίνεται κ στο λινκ που είχα δώσει αρχικά. Από την αναζήτηση που έκανα είδα οτι υπάρχουν σε wool- μάλλινα, που είναι και τα καλύτερα αλλά και τα ακριβότερα, και πιο απλά, με συνθετικό ύφασμα. Επίσης καλό κατάστημα για να ψωνίσει κανείς είναι το Start - Intersport με καλές τιμές αλλά και ποικιλία.
              To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

              Comment


                #8
                Originally posted by Georgia9 View Post
                Kαλησπέρα! Λοιπόν, τα ισοθερμικά μπορούμε να τα ζητήσουμε με τη λέξη underställ, όπως άλλωστε φαίνεται κ στο λινκ που είχα δώσει αρχικά. Από την αναζήτηση που έκανα είδα οτι υπάρχουν σε wool- μάλλινα, που είναι και τα καλύτερα αλλά και τα ακριβότερα, και πιο απλά, με συνθετικό ύφασμα. Επίσης καλό κατάστημα για να ψωνίσει κανείς είναι το Start - Intersport με καλές τιμές αλλά και ποικιλία.

                shopping , shopping , πάτα εδώ ! shopping ,
                πάτα εδώ !shopping ,
                shopping
                "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                Comment


                  #9
                  Δειτε κι εδω Skor & kläder online | Fri frakt | ZALANDO.SE
                  Αυτο ειναι το σουηδικο "Skroutz" Jämför priser och hitta bästa köpet i Sverige - PriceRunner

                  Comment


                    #10
                    Γεωργία κοίτα επίσης και εδώ Damkläder, mode för kvinnor, handla säsongens största trender på Ellos. | Ellos.se και εδώ Kl

                    εδώ Kvinna | Blocket Shopping υπάρχουν ρούχα απο όλες τις μπουτίκ !
                    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                    Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                    Comment


                      #11
                      endiaferouses selides!!!
                      To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Georgia9 View Post
                        endiaferouses selides!!!
                        Πάτα εδώ !Cubus !
                        "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by patrioten View Post
                          To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

                          Comment

                          Working...
                          X