Announcement

Collapse
No announcement yet.

Κατοχοι Αμερικανικων διαβατηριων

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by jimathens View Post
    Εσύ πρέπει να ξαναδιαβάσεις την πρώτη σελίδα γιατί κ πάλι κάνεις λάθος.
    Όσο για τα ποια ποστ είναι με ουσία το ξέρουμε πολύ καλά, άλλωστε έτσι είναι σχεδόν κάθε ελληνικό φόρουμ αλλά αυτός που ενδιαφέρεται κάνει αξιολόγηση, διασταύρωση κ φυσικά την επαλήθευση όλων των πληροφοριών κ αποφασίζει μόνο με δικιά του ευθύνη το τι θα πράξει.

    Ένα θα σου πω:
    Το Πατριωτάκι μέχρι σήμερα έχει 8.000 μέλη κ αν το πολλαπλασιάσεις με το 0.4 % βγάζει 32 μέλη,
    Ελπίζω εσύ να είσαι το 33 μέλος αν κ δεν το νομίζω γιατί μέσα σε ένα χρόνο έχεις γράψει 13 ποστ από τα οποία τα 6 είναι "άσχετα ή ειρωνικά".
    Με λίγα λόγια μιας κ έχεις κ την Αμερικάνικη υπηκοότητα που λες έναν χρόνο τώρα δεν έχεις μάθει τίποτα το ιδιαίτερο ή καινούργιο γύρω από αυτό το θέμα ή γενικά ότι αφορά την μετανάστευση στην Αμερική...?


    υ.γ. Προσωπική μου γνώμη: έχεις μάθει αρκετά αλλά δεν σε ενδιαφέρει να τα γράψεις γιατί απλά έχεις πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις στον ελεύθερο χρόνο σου από το να κουράζεις τα χεράκια σου.


    Συμβουλή: Διάβαζε όσο θέλεις αλλά μην μας την λες κιόλας...!!! Πάει πολύ...!!!
    Τα εχω παρει ασχημα..

    Κλασσικη περιπτωση ΝεοΕλληνα @@@@@@. Βρισκει κατι τσαμπα, που εχτισαν αλλοι, μεγαλωσαν αλλοι χωρις ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, εχει απαιτησεις σαν να το πληρωσε χρυσαφι, την λεει κιολας σε ολους γιατι τα σκλαβακια δεν του απαντησανε οταν ηθελε .

    θα φας καλα εκει στα ξενα....
    Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

    Comment


      #17
      Originally posted by patousis View Post
      Τα εχω παρει ασχημα..

      Κλασσικη περιπτωση ΝεοΕλληνα @@@@@@. Βρισκει κατι τσαμπα, που εχτισαν αλλοι, μεγαλωσαν αλλοι χωρις ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, εχει απαιτησεις σαν να το πληρωσε χρυσαφι, την λεει κιολας σε ολους γιατι τα σκλαβακια δεν του απαντησανε οταν ηθελε .

      θα φας καλα εκει στα ξενα....
      έννοια σου και τους στρώνουν καλά εκεί στην Αμερική κάτι τέτοιους

      σα μοσχαράκια σιτευτά τους περιμένουν...

      Comment


        #18
        Originally posted by patousis View Post
        Τα εχω παρει ασχημα..

        Κλασσικη περιπτωση ΝεοΕλληνα @@@@@@. Βρισκει κατι τσαμπα, που εχτισαν αλλοι, μεγαλωσαν αλλοι χωρις ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, εχει απαιτησεις σαν να το πληρωσε χρυσαφι, την λεει κιολας σε ολους γιατι τα σκλαβακια δεν του απαντησανε οταν ηθελε .

        θα φας καλα εκει στα ξενα....
        Το φοβερο ,ειναι,οτι σε ερωτηση του ,στις 24/1/13 περί σπουδών κι αν δικαιουται καποια βοηθεια ....του δοθηκαν links να μπει να διαβασει και του ανεβασαν και αποσπασματα απ αυτα τα links,στις 25/11/13.Δεν εχει σημασια ,που πέρασαν 10 μήνες, μεχρι καποιος ανθρωπος-ο claus- ,να ψαξει και να του ανεβασει πληροφοριες...Σημασια ,εχει , οτι πηρε καποιες πληροφοριες ,εστω και μετά απο 10 μηνες κι οτι στις 18/1/14 μπηκε στο θρεντ ,περί σπουδων ,που ο ιδιος ανοιξε...διαβασε και δεν εγραψε μια ευχαριστηρια απαντηση....Λες κι ο άλλος ,ηταν υπαλληλος του...Βεβαια ,οταν καποιος εχει αγωγή ,λεει ευχαριστώ και στον υπαλληλο του...Το δε φοβεροτερο ,αφου μπηκε και διαβασε στις 18/1/14.....ερχεται στις 18&19/1/14 και γραφει τα απαραδεκτα και προσβλητικα που εγραψε σε 2 threads....

        υ.γ Eνδέχεται και να μην μπορεσε να βγαλει και νοημα ,των οσων του παρεθεσε ο claus...που μπορει και να οφειλεται στο οτι μιλαει μετρια Αγγλικά...Το να μην γραψει ,ουτε ενα ''ευχαριστώ''..σιγουρα δεν οφειλεται στα μετρια Αγγλικά...
        ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

        Comment


          #19
          Originally posted by spyros87 View Post
          τελικα δεν του απαντησε κανενας...παρα μονο οσοι θελατε να την πειτε σε αλλους για τις συντακτικες τους δυνατοτητες και αλλοι που θελετε να σας "πολτοποιουν" την καθε φραση μπας και παρει στροφες ο εγκεφαλος! ...Αν ξερει καποιος ας απαντησει στο ερωτημα παρακαλω,ειναι καλη ερωτηση!
          ευχαριστω φιλε Σπυρο
          μετρημενοι στα δακτυλα ενος χειριου ειναι αυτοι που απαντανε και βοηθανε οπως ο jimathens o agoriani o australian που θυμαμαι τωρα
          «Μηδενί δίκην δικάσεις πριν αμφοίν μύθον ακούσεις».Πιτθέας (1240 π.Χ)

          Comment


            #20
            Originally posted by johngreek View Post
            ευχαριστω φιλε Σπυρο
            μετρημενοι στα δακτυλα ενος χειριου ειναι αυτοι που απαντανε και βοηθανε οπως ο jimathens o agoriani o australian που θυμαμαι τωρα
            Συγνωμη,αλλά δεν καταλαβες ,οτι την ΄΄ειπε'' σε οσους θελησαν να σε βοηθησουν; Αν τον ευχαριστεις ,που χαρακτηρισε οσους θελησαν να σε βοηθησουν- στην προκειμενη ,εμενα και τον claus- οτι
            ''και αλλοι που θελετε να σας "πολτοποιουν" την καθε φραση μπας και παρει στροφες ο εγκεφαλος! ''

            τότε παω πασο ,που συμφωνεις μαζι του-και αρα με οσα άλλα προσβλητικα εγραψε - ,αφου διαβασες και ολα τα προηγουμενα σχολια και ειδες τί γραφτηκε......και δεν εχω να προσθεσω κατι άλλο ...Και το οτι προσπαθησα και στο άλλο θρεντ ,να μπορεσεις να παρεις απαντησεις ,απ αυτον που τις γνωριζει ,ειναι γεγονος ,αλλά μάλλον ,οφειλεται στις στροφες ,που δεν παιρνει ο εγκεφαλος μου ,κατά το ατομο ,το οποιο ευχαριστησες για το σχολιο του...Kαλη τυχη ,σου ευχομαι..


            υ.γ το ''παρα μονο οσοι θελατε να την πειτε σε αλλους για τις συντακτικες τους δυνατοτητες '' ,αναφερεται στο ατομο ,που σου εγραψε οτι τα ειπες αοριστα...Τα περι εγκεφαλου ,σε μενα και προφανως και στον claus ,αφου εγω κι αυτος ,προσπαθησαμε να σε βοηθησουμε..
            ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

            Comment


              #21
              Originally posted by vertigo View Post
              Συγνωμη,αλλά δεν καταλαβες ,οτι την ΄΄ειπε'' σε οσους θελησαν να σε βοηθησουν; Αν τον ευχαριστεις ,που χαρακτηρισε οσους θελησαν να σε βοηθησουν- στην προκειμενη ,εμενα και τον claus- οτι
              ''και αλλοι που θελετε να σας "πολτοποιουν" την καθε φραση μπας και παρει στροφες ο εγκεφαλος! ''

              τότε παω πασο ,που συμφωνεις μαζι του-και αρα με οσα άλλα προσβλητικα εγραψε - ,αφου διαβασες και ολα τα προηγουμενα σχολια και ειδες τί γραφτηκε......και δεν εχω να προσθεσω κατι άλλο ...Και το οτι προσπαθησα και στο άλλο θρεντ ,να μπορεσεις να παρεις απαντησεις ,απ αυτον που τις γνωριζει ,ειναι γεγονος ,αλλά μάλλον ,οφειλεται στις στροφες ,που δεν παιρνει ο εγκεφαλος μου ,κατά το ατομο ,το οποιο ευχαριστησες για το σχολιο του...Kαλη τυχη ,σου ευχομαι..


              υ.γ το ''παρα μονο οσοι θελατε να την πειτε σε αλλους για τις συντακτικες τους δυνατοτητες '' ,αναφερεται στο ατομο ,που σου εγραψε οτι τα ειπες αοριστα...Τα περι εγκεφαλου ,σε μενα και προφανως και στον claus ,αφου εγω κι αυτος ,προσπαθησαμε να σε βοηθησουμε..
              σε παρακαλω μην το περνεις ετσι, ειληκρινα δεν ειδα ολη την εξεληξη οταν εγραψα με παραθεση διοτι ημουν με το κινητο.
              θελω να ειμαι και ειμαι φιλικος. για αλλη μια φορα λεω ευχαριστω ο Θεος να σας ανταποδωσει αυτο το εργο που κανετε.
              εγραψα λιγα για την περιπτωση μου εδω
              «Μηδενί δίκην δικάσεις πριν αμφοίν μύθον ακούσεις».Πιτθέας (1240 π.Χ)

              Comment


                #22
                Originally posted by johngreek View Post
                σε παρακαλω μην το περνεις ετσι, ειληκρινα δεν ειδα ολη την εξεληξη οταν εγραψα με παραθεση διοτι ημουν με το κινητο.
                θελω να ειμαι και ειμαι φιλικος. για αλλη μια φορα λεω ευχαριστω ο Θεος να σας ανταποδωσει αυτο το εργο που κανετε.
                εγραψα λιγα για την περιπτωση μου εδω

                ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                Comment

                Working...
                X