Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Exclamation Υποδείξεις να κάνεις στον εαυτό σου...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Swethess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Patrioten σε παρακαλώ... αγνόησε τα μνμ μου! Μπορείς μάλιστα να κάνεις τις αναλογες ρυθμίσεις κ να μη σου εμφανίζονται καν αυτα που γράφω.

Υ.γ. δε γράφω πουθενά οτι είναι δικό μου το σπίτι.
    Αρχική Δημοσίευση από Swethess.....Κ ναι ξέρω σουηδικά, έχω δουλειά στο αντικείμενο μου, κύρος, καλό μισθό, σπίτι στο κέντρο, φίλους κλπ αλλα αυτό δεν αναιρεί τα γεγονότα όσο κ αν το θέλω/θέλετε! Οπότε σας παρακαλώ σταματήστε να κατηγορείτε οποιονδήποτε ρεαλιστή ως κακεντρεχή, μικροπρεπή, συκοφάντη κ ο,τιδηποτε αλλο. Στην τελική μπορει εσεις να έχετε πολύ χαμηλά στανταρ.
    Υποδείξεις να κάνεις στον εαυτό σου...
    Λοιπόν για να τελειώνουμε...το πατριωτάκι είναι δημόσιο φόρουμ και αυτά που γράφονται επηρεάζουν καταστάσεις, ανθρώπους και οικογένειες να πάρουν αποφάσεις για το μέλλον τους.
    Τα μηνύματα σου, και όχι μόνο τα δικά σου διαβάζονται από πλήθος ανθρώπων που ψάχνουν μια ελπίδα για να γλιτώσουν, όπως ακριβώς έκανες και εσύ πριν ανέβεις στην Σουηδία.
    "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patrioten Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποδείξεις να κάνεις στον εαυτό σου...
    Λοιπόν για να τελειώνουμε...το πατριωτάκι είναι δημόσιο φόρουμ και αυτά που γράφονται επηρεάζουν καταστάσεις, ανθρώπους και οικογένειες να πάρουν αποφάσεις για το μέλλον τους.
    Τα μηνύματα σου, και όχι μόνο τα δικά σου διαβάζονται από πλήθος ανθρώπων που ψάχνουν μια ελπίδα για να γλιτώσουν, όπως ακριβώς έκανες και εσύ πριν ανέβεις στην Σουηδία.

Καλησπέρα patrioten!

Δεν είχα κανένα σκοπό να κάνω υποδείξεις, απλά ήταν μια πρόταση γιατι απο οτι καταλαβαίνω ενοχλείσαι με οσα γράφω. Φυσικά κ αποφασιζεις εσυ πως θα το χειριστείς.
    Προσωπικά έχω γράψει πολλά θετικά αλλα κ αρνητικά ολο αυτό το διάστημα που επισκέπτομαι το φορουμ. Αυτο δε σημαίνει σε καμία περίπτωση οτι προσπαθώ να αποθαρρύνω τον κόσμο να ανέβει ή να "πείσω" οτι η Σουηδία δεν είναι ωραία. Όλα όσα γράφονται (εκτος των διαδικαστικών/γραφειοκρατικών/πρακτικών θεμάτων) είναι υποκειμενικές απόψεις που έχουν διαμορφωθεί μέσα απο τις εμπειρίες και τις αντιλήψεις του καθένα. Έτσι λοιπόν κ εγω γράφω αυτα που νομίζω. Θεωρώ δε οτι ο κόσμος που διαβάζει κ ψάχνει ελπίδα (όπως έκανα κ εγω πριν ανέβω Σουηδία) έχει την ικανότητα να κρίνει τι θα κρατήσει κ τι θα αφήσει απο οσα γράφονται εδω μέσα (οπως ακριβώς έκανα κ εγω πριν ανέβω).
    Καταλήγω λοιπόν στο οτι σε καμία περίπτωση δε θέλω να στερήσω την ελπίδα κανενός κ σε παρακαλώ ας λήξει εδω αυτή η παρεξήγηση. Δεν νομίζω οτι αρμόζει στο φορουμ να πιανόμαστε κάθε φορά απο λεπτομέρειες κ να καταλήγουμε σε διαδυκτιακούς "καβγάδες".

Με τις καλύτερες των προθέσεων!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Έλληνας λογιστής στην Στοκχόλμη;
    Από rockas072 in forum Διάφορα Θέματα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29.09.2013, 21:32
  2. volkshochschule στην περιοχη Zuffenhausen -Στουτκαρδης
    Από eleonora@ in forum Εκπαίδευση και Σπουδές
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 02.07.2013, 22:05

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like