Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 122 από 122
    Προσωπική γνώμη: αν και η Αμερική έχει πολλά προβλήματα και στραβά, την προτιμώ ένα εκατομμύριο φορές από την Ευρώπη. Έχω ζήσει και στα δυο μέρη και η Ευρώπη κατά τη γνώμη μου δεν αντέχεται. Και όχι, δεν πρόκειται να γίνει κραχ στην Αμερική όπως έγραψε ένας πριν χρόνια σε αυτό το νήμα. Αν γίνει στην Αμερική, θα γίνει παντού.

Εν πάση περιπτώσει, όποιος έχει την ευκαιρία για δουλειά ή σπουδές στην Αμερική, θα πρέπει να το σκεφτεί πριν αρνηθεί. Μπορεί φυσικά πάντα να γυρίσει Ευρώπη.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπική γνώμη: αν και η Αμερική έχει πολλά προβλήματα και στραβά, την προτιμώ ένα εκατομμύριο φορές από την Ευρώπη. Έχω ζήσει και στα δυο μέρη και η Ευρώπη κατά τη γνώμη μου δεν αντέχεται. Και όχι, δεν πρόκειται να γίνει κραχ στην Αμερική όπως έγραψε ένας πριν χρόνια σε αυτό το νήμα. Αν γίνει στην Αμερική, θα γίνει παντού.

Εν πάση περιπτώσει, όποιος έχει την ευκαιρία για δουλειά ή σπουδές στην Αμερική, θα πρέπει να το σκεφτεί πριν αρνηθεί. Μπορεί φυσικά πάντα να γυρίσει Ευρώπη.
    Ειδικα με τους μεγαλους αριθμους φονταμεταλιστικων ισλαμικων πληθυσμων, σε εικοσι με τριαντα χρονια θα χαθει η ευρωπη οπως την γνωριζαμε μεχρι σημερα.
    Στο Σικαγο ακουω ειναι ασχημα τα πραγματα. Πολυ εγκληματικοτητα.
    Ελπιζω να ζεις σε καλη περιοχη.
    instagram.com/anelixis_net/
    youtube.com/user/AlexGraphicd1

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213

Παρόμοια Θέματα

1. Μετανάστευση στην Αμερική
    Από idiamadis in forum Μετανάστευση στις ΗΠΑ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07.04.2016, 01:25
  2. Σπουδες στην Αμερικη USA
    Από JonWood in forum Η Ζωή στο εξωτερικό
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24.02.2013, 15:05
  3. Αγορά από Αμερική
    Από kolovos in forum Κουβεντούλα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 03.12.2011, 13:19

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like