Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αμερική ή Ευρώπη;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Προσωπική γνώμη: αν και η Αμερική έχει πολλά προβλήματα και στραβά, την προτιμώ ένα εκατομμύριο φορές από την Ευρώπη. Έχω ζήσει και στα δυο μέρη και η Ευρώπη κατά τη γνώμη μου δεν αντέχεται. Και όχι, δεν πρόκειται να γίνει κραχ στην Αμερική όπως έγραψε ένας πριν χρόνια σε αυτό το νήμα. Αν γίνει στην Αμερική, θα γίνει παντού.

    Εν πάση περιπτώσει, όποιος έχει την ευκαιρία για δουλειά ή σπουδές στην Αμερική, θα πρέπει να το σκεφτεί πριν αρνηθεί. Μπορεί φυσικά πάντα να γυρίσει Ευρώπη.

    Comment


      Originally posted by Lara View Post
      Προσωπική γνώμη: αν και η Αμερική έχει πολλά προβλήματα και στραβά, την προτιμώ ένα εκατομμύριο φορές από την Ευρώπη. Έχω ζήσει και στα δυο μέρη και η Ευρώπη κατά τη γνώμη μου δεν αντέχεται. Και όχι, δεν πρόκειται να γίνει κραχ στην Αμερική όπως έγραψε ένας πριν χρόνια σε αυτό το νήμα. Αν γίνει στην Αμερική, θα γίνει παντού.

      Εν πάση περιπτώσει, όποιος έχει την ευκαιρία για δουλειά ή σπουδές στην Αμερική, θα πρέπει να το σκεφτεί πριν αρνηθεί. Μπορεί φυσικά πάντα να γυρίσει Ευρώπη.
      Ειδικα με τους μεγαλους αριθμους φονταμεταλιστικων ισλαμικων πληθυσμων, σε εικοσι με τριαντα χρονια θα χαθει η ευρωπη οπως την γνωριζαμε μεχρι σημερα.
      Στο Σικαγο ακουω ειναι ασχημα τα πραγματα. Πολυ εγκληματικοτητα.
      Ελπιζω να ζεις σε καλη περιοχη.
      instagram.com/anelixis_net/
      youtube.com/user/AlexGraphicd1

      Comment


        παιδια εχει παει kapoios με βισα ιr1 gamou ameriki? θελω να ρωτήσω στο ελεγχο τού airport μεταναστευτικου τι γινεται?

        Comment

        Working...
        X