Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaso31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατι συμβαινει και δεν μου εμφανιζει σωστα το μηνυμα που εγραψα
    Αυτό δεν συμβαίνει μόνο σε σένα.
    Αν αφήνεις κενό ανάμεσα στις λέξεις δεν θα έχεις πρόβλημα.
    [Είδα τα μηνύματά σου αλλά κ του alex-gva κ σε κάποιο σημείο στο τέλος έχετε βάλει λέξεις οι οποίες χωρίζονται μόνο με κόμμα (,) χωρίς καθόλου κενό. Το ίδιο θα γίνει αν βάλετε κ πολλές τελείες (..........)]
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

Α τελεια τωρα καταλαβα!Το διορθωσα και βγηκε φυσιολογικα.Ευχαριστω πολυ!

Παντως οντως κατι συμβαινει με αυτο το θεμα.Εχει κολλησει.Δεν φαινεται πουθενα και πρεπει να μπω στο προφιλ μου για να το βρω απο τις τελευταιες απαντησεις μου.
    Επισης δεν φαινεται στην κεντρικη σελιδα κατω-κατω εκει που υπαρχουν ολα τα θεματα που απαντηθηκαν προσφατα.Γιατι?

Τεστ

Το θεμα φαντασμα?

Κι εμένα μια φίλη μου βρήκε ένα σπίτι σε πολύ χάλια κατάσταση και θέλει πάρα πολλά λεφτά για μια ανακαινιση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vertigo : 04.02.2019 στις 12:53 Αιτία: link με διαφημιση για εταιρεία ανακαινισης στην Ελλαδα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lela_k Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εμένα μια φίλη μου βρήκε ένα σπίτι σε πολύ χάλια κατάσταση και θέλει πάρα πολλά λεφτά για μια νορμάλ ανακαινιση .
    Έτσι είναι. Πολλές φόρες Η ανακαινιση σπιτιου, παλαιού διαμερίσματος μπορεί και να κοστίζει περισσότερο από την ίδια την αγορά του. Γι' αυτό θα πρέπει να γίνει η κατάλληλη αξιολόγηση επισκευών πριν προχωρήσει κάποιος σε αγορά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vertigo : 04.02.2019 στις 13:16 Αιτία: link με διαφήμιση εταιρείας ανακαίνισης στην Ελλαδα.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spacer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι είναι. Πολλές φόρες Η ανακαινιση σπιτιου, παλαιού διαμερίσματος μπορεί και να κοστίζει περισσότερο από την ίδια την αγορά του. Γι' αυτό θα πρέπει να γίνει η κατάλληλη αξιολόγηση επισκευών πριν προχωρήσει κάποιος σε αγορά.
    Μολις γραφτήκατε ,ανεβάσατε σχόλιο με link που εβγαζε σε εταιρεία ανακαινισης στην Ελλαδα και μαλιστα σε θεμα για Γερμανια...
    Προφανώς ,αγνόησατε τους κανόνες του site.Διαφημίσεις απαγορευονται.
    http://www.patriotaki.net/showthread...wfull=1#post13

Το ιδιο ακριβώς ειχε κάνει το 2014 και το μέλος ,πανω απο το δικο σας σχόλιο.(Το οποίο σχόλιο με την παραπομπή-διαφημιση παραθέσατε και βάλατε link άλλης εταιρειας.)
    Μπηκε και με το καλημερα ,ανέβασε σχόλιο με link για εταιρεια ανακαινισης στην Ελλαδα (και δεν ξανασυνδεθηκε απο τοτε).Το σχόλιο αυτό ,μας ειχε διαφυγει ,αλλά χάρη σε σας και το σχόλιο σας που περιείχε διαφημιση ,το εντοπίσαμε.
    Οι κανόνες ,τους οποιους αποδεχτήκατε κατα την εγγραφη σας ,ειναι σαφείς...

υγ Και στο σχόλιο σας και στο σχόλιο του άλλου μελους ,εγινε διορθωση και αφαιρεθηκαν οι παραπομπές.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vertigo : 05.02.2019 στις 04:29
    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Ζευγάρι για Σκωτία...αξίζει τελικά?
    Από ORFEAS in forum Μετανάστευση στη Μεγάλη Βρετανία
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 29.08.2014, 23:04
  2. Ποια ειναι η ιδανικη χωρα για μεταναστευση τελικα;;;
    Από sophiez in forum Μετανάστευση και η ελληνική ομογένεια
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.06.2013, 09:09

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like