Announcement

Collapse
No announcement yet.

καλως σας βρηκα κ γω!ελπιζω συντομα μεταναστρια!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    καλως σας βρηκα κ γω!ελπιζω συντομα μεταναστρια!

    καλησπερα σε ολους!!!σας παρακολουθω πολυ καιρο κ σημερα αποφασισα να κανω κ εγγραφη!!ειμαι 27 χρονων κ σκεφτομαστε με τον αντρα μου κ τα 4 παιδακια μας να φυγουμε για γερμανια!εχουμε εκει ενα φιλικο ζευγαρι που μας βοηθαει!κατα καποιο τροπο εχουμε βρει σπιτι μεσω του ζευγαριου κ περιμενουμε για δουλεια!εστειλε κ το ζευγαρι καποια βιογραφικα για τον αντρα μου κ βλεπουμε!!η αγωνια δεν περιγραφεται πραγματικα!τωρα θα μου πειτε για μια εξαμελη οικογενεια δυσκολη η μεταναστευση....αλλα για εξαμελη οικογενεια δυσκολη κ η παραμονη στην ελλαδα!πολυ δυσκολη μπορω να πω!μην ειμαι αχαριστη επιβιωνουμε ΑΚΟΜΑ,αλλα δεν υπαρχει μελλον!μεσα μου νιωθω οτι εκει θα ειναι ευτυχισμενα τα παιδια,θα μπορεσουμε να τους προσφερουμε περισσοτερα πραγματα,θα μπορουν αργοτερα να ονειρευονται!γιατι δυστυχως στην ελλαδα τα ονειρα βουλιαζουν,φοβασαι κ να σκεφτεις το παραμικρο για το αμεσο μελλον!
    ελπιζω ολο αυτο να μας βγει σε καλο κ ολη αυτη η αγωνια που εχουμε καποτε να φαινεται...μακρινη!υπομονη κ οτι θελει ο Θεος!

    συγχαρητηρια κ για το ομορφο φορουμ σας!κανετε πολυ καλη δουλεια κ πραγματικα βοηθατε κ εχουμε κ μεις μια εικονα που ακομα δενε χουμε ρθει!!θα χαρω πολυ να τα λεμε!!

    ''να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

    #2
    Καλησπερα μανουλα χ 4 και καλως ηρθες στην παρεα μας!!!Σου ευχομαι καλη επιτυχια στα σχεδια σας και μπραβο που σκεφτεστε να προσφερετε ενα καλυτερο μελλον για τα παιδια σας!!!

    Comment


      #3
      καλως σας βρηκα καρμεν μου!!!σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!κ γω ευχομαι οντως να μπορεσουμε να προσφερουμε ενα καλυτερο μελλον στα παιδακια μας!!γι'αυτο αγωνιζομαστε αλλωστε!!!
      ''να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

      Comment

      Working...
      X