Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανέκδοτα No2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Κάθε φορά που γνωρίζω εναν Γιάννη θελω να τον ρωτήσω..
    Το δικό σου σπίτι Γιάννη πρόκοψε?
    ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

    Comment


      Η καλυτερη απαντηση στο:
      "Ξερεις ποιος είμαι εγώ?"
      Ειναι "Ξερω και στ αρχιδια μου"..
      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

      Comment


        Ένας Κινέζος πάει σε ένα Εβραίο για να αγοράσει μαύρα σουτιέν, 38 μέγεθος.
        Ο Εβραίος, γνωστός για την ικανότητα του σαν έμπορας, λέει ότι τα μαύρα σουτιέν είναι σπάνια
        και οτι βρίσκει μεγάλη δυσκολία να τα προμηθευτεί. Γι’αυτό και τα πουλά ακριβά 50 ευρώ το ένα.
        Ο Κινέζος αγοράζει 25
        Σε μερικές μέρες επιστρέφει και παραγγέλνει 50 Ο Εβραίος του λέει οτι έχουν γίνει πολύ
        δυσεύρετα και τα πουλά 60 ευρώ το ένα. Ο Κινέζος επιστρέφει σε ένα μήνα και
        αγοράζει όλο το απόθεμα του Εβραίου, και αυτή τη φορά για 75 ευρώ το ένα.
        Ο Εβραίος περίεργος και παραξενεμένος ρωτά τον Κινέζο
        “πες μου σε παρακαλώ που τα πουλάς όλα αυτά τα μαύρα σουτιέν, 38 μέγεθος;”

        Ο Κινέζος απαντά:

        “Τα κόβω στη μέση και τα πουλώ για καπελάκια σε εσάς τους Εβραίους για 200 ευρώ το ένα.”
        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

        Comment


          Σε είδα μες στο facebook
          και μου τρεχαν τα σάλια.
          Με photoshop όμως έκρυψες,
          τα μαύρα σου τα χάλια.
          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

          Comment


            Συζητούν δυο Πόντιοι φίλοι μεταξύ τους.
            – Λοιπόν εντάξει; Σε δέχτηκε ο γιατρός που σου σύστησα; Του είπες ότι πηγαίνεις εκ μέρους μου;

            – Ναι του το είπα και μου ζήτησε να τον πληρώσω προκαταβολικά!
            ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

            Comment


              Χαχαχαχα... πολύ καλό!! Και τι ωραίο νημα γενικα, έλιωσα στα γέλια, να 'σαι καλα, και το χρειαζόμουν... χαχαχαα

              Comment


                ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                Comment


                  ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                  Comment


                    Ύστερα από έναν μεγάλο σεισμό, κρατική επιτροπή επισκέπτεται την πληγείσα περιοχή και καταγράφει τις ζημιές. Πάει στον πρώτο παθόντα και ο επικεφαλής της επιτροπής τον ρωτάει:
                    – Εσύ τι έπαθες φίλε μου;
                    – To σπίτι μου κύριε, έχει πάθει ρωγμές.
                    – Και τί θέλεις;
                    – Ένα άλλο σπίτι.
                    Γυρίζει στη συνοδεία του και λέει:
                    – Γράψτε, σπίτι.
                    Πάει στο δεύτερο παθόντα.
                    – Εσύ φίλε μου;
                    – Να, έχουν πέσει δυο κολώνες από το σπίτι μου. Θα ήθελα ένα άλλο σπίτι.
                    Γυρίζει πάλι στη συνοδεία του:
                    – Γράψτε, σπίτι.
                    Όσοι κι αν ρώτησε τέλος πάντων ήθελαν σπίτι. Έφτασε και σ’έναν που έδειχνε να πονάει.
                    – Τί θέλεις εσύ; Σπίτι;
                    – Όχι κύριε, αλλά να, έπεσε μια κολώνα και μου έσπασε τα αρ**δια . Θέλω αρ**δια.
                    Γυρίζει πάλι στη συνοδεία του και λέει:
                    – Γράψτε, σπίτι.
                    – Μα εγώ θέλω αρ**δια.
                    – Γιατί, οι άλλοι τι νομίζεις ότι θα πάρουν;
                    ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                    Comment


                      Μερικές σκέψεις περί γυμναστικής…
                      – Γράφτηκα σε ένα γυμναστήριο πέρσι, έσκασα 400 ευρώ και δεν έχω χάσει ούτε γραμμάριο. Τί δηλαδή… πρέπει να πηγαίνω κιόλας;
                      – Η γιαγιά μου άρχισε να περπατά 5χλμ. την ημέρα όταν ήταν 60. Σήμερα είναι 97 χρόνων και δεν έχουμε ιδέα που είναι!
                      – Ο μόνος λόγος που θα μπορούσα να ξεκινήσω τζόκινγκ είναι για να ξανακούσω λαχάνιασμα…
                      – Εγώ ξεκινάω την γυμναστική πολύ νωρίς το πρωί, γιατί αλλιώς ο εγκέφαλός μου συνειδητοποιεί τι κάνω!
                      – Δε γυμνάζομαι καθόλου. Αν ο θεός ήθελε να αγγίξουμε τα δάχτυλα των ποδιών μας, θα τα έβαζε κάπου πιο κοντά στα χέρια μας.
                      – Μου αρέσουν οι μακρινοί περίπατοι, ειδικά όταν τους κάνουν τα άτομα που με ενοχλούν…
                      – Έχω αγύμναστους μηρούς αλλά ευτυχώς το στομάχι μου τους καλύπτει!
                      – Το πλεονέκτημα του να γυμνάζεσαι καθημερινά είναι ότι πεθαίνεις υγιέστερος!
                      – Δεν κάνω ποτέ τζόκινγκ. Κάνει τον πάγο να αναπηδά στο ποτήρι μου.
                      – Ο γιατρός μου συνέστησε να κάνω μια βόλτα με το ποδήλατο κάθε πρωί κι εγώ του απάντησα ότι θα το ήθελα πολύ, αλλά το πρόβλημα είναι, ποιός θα με σπρώχνει…
                      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                      Comment


                        Ακολουθούν μερικοί ιοί καθώς και τα συμπτώματα που παρουσιάζουν.
                        - - - - - - - - - - - - - - - - - -
                        1) Arnold Scwarzenegger Virus
                        Εξολοθρεύει και παραμένει στην μνήμη. Θα ξαναγυρίσει.

                        2) Goverment Economist Virus
                        Δεν λειτουργεί τίποτα, αλλά το πρόγραμμα διάγνωσης αναφέρει ότι όλα είναι ΟΚ.

                        3) Adam and Eve Virus
                        Παίρνει κανα δυό by(i)tes από το Apple σας

                        4) Freudian Virus
                        Ο υπολογιστής σας αποκτά ψύχωση και θέλει να παντρευτεί την motherboad του.

                        5) Nike Virus
                        Just does it!

                        6) Jimmy Hoffa Virus
                        Tα προγράμματά σας εξαφανίζονται.

                        7) Star Trek Virus
                        Πηγαίνει το σύστημά σας σε μέρη που κανένας άλλος ιός δεν έχει πάει.

                        8) Health Virus
                        Τσεκάρει το σύστημά σας, δεν βρίσκει τίποτα και σας στέλνει έναν λογαριασμό 150.000 δρχ. στο σπίτι.

                        9) Olympic Airlines Virus
                        Βρισκόσαστε στην Θεσσαλονίκη (και τα data σας στην Σινγκαπούρη)

                        10) Politically Correct Virus
                        Δεν αποκαλεί ποτέ τον εαυτό του ιό.Αντίθετα,αναφέρεται στον εαυτό του ως ?ηλεκτρονικός μικρο-οργανισμόςΣ.

                        11) Catholic Church Virus
                        Εμφανίζει το μήνυμα ΟΧΙ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ, κάθε φορά που διαλέγετε το Abort από το μήνυμα Abort, Retry, Fail.
                        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                        Comment


                          Το πουλόβερ


                          Τέσσερις παντρεμένοι άντρες πήγαν για ψάρεμα.
                          Μετά από λίγο άρχισαν να συζητούν μεταξύ τους.
                          - Δεν θα το πιστέψετε τι έπρεπε να κάνω για να μπορέσω να έρθω για ψάρεμα αυτό το σαββατοκύριακο.
                          Υποσχέθηκα ότι θα βάψω όλο το σπίτι σε μια εβδομάδα!

                          - Αυτό δεν είναι τίποτα λέει ο άλλος...
                          - Εγώ έπρεπε να της υποσχεθώ ότι θα χτίσω καινούργια πέργκολα για την πισινά.

                          - Καλά με δουλεύετε;
                          - Εγώ της υποσχέθηκα ότι θα κάνω πλήρη ανακαίνιση στην κουζίνα συμπεριλαμβανόμενων και των ηλεκτρικών συσκευών!

                          - Ο τέταρτος δεν μιλάει....

                          -Εσύ μεγάλε γιατί δεν μιλάς; Θες να πιστέψουμε ότι δεν υποσχέθηκες τίποτα;

                          - Εγώ παιδιά έβαλα το ξυπνητήρι σήμερα το πρωί να χτυπήσει στις 5 και 30...
                          και όταν άρχισε να βαράει,
                          γυρίζω στην γυναικά μου και της λέω:

                          Ψάρεμα η Sex; και μου απαντά...



                          Πάρε ένα πουλόβερ μαζί σου!
                          Last edited by W.AUSTRALIAN; 03.04.2020, 16:44.
                          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                          Comment

                          Working...
                          X