Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bug reports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Bug reports

    δεν ειδα καπου αναφορα προβληματων του φορουμ οποτε ξεκιναω εδω. Εχω παρατηρησει πως οταν συνδεομαι στο φορουμ και παω στα νεα μηνυματα δεν μου εμφανιζει τιποτα, ενω στη δεξια στηλη new forum posts εμφανιζει τις νεες δημοσιευσεις. Τι συμβαινει ακριβως;

    #2
    Εμένα ,μου τα εμφανιζει κανονικα κι οταν επιλεγω ''new posts'' ,πανω κι αριστερα και μου δειχνει στην δεξια στηλη ,στα new forum posts ,τις νεες δημοσιευσεις.
    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

    Comment


      #3
      κι εγω εχω προβλημα... οταν παταω νεα μυνηματα δε μου βγαζει τον τιτλο των ποστ και οταν παταω ενα για να ανοιξει δεν ανοιγει. αντιθετα τα δεξια τα διαβαζω κανονικα. Εχω δοκιμασει και με chrome k me internet explorer.... ειδικα το τελευταιο με πεθανε στις διαφημηστικες σελιδες. Δεν το ξανακανω

      Comment


        #4
        Δεν ξερω ,γιατι συμβαινει ,σε καποια μέλη και σε μένα ,οχι..
        Και τωρα ,που ξαναδοκιμασα κι απο chrome κι απο firefox....δεν ειχα κανενα θέμα...

        Θα ενημερωθει ο admin ,σχετικά.

        Αν εχουν κι άλλοι ,τετοιο θέμα ,ας το αναφερουν ,εδώ ,παρακαλώ!
        ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

        Comment


          #5
          Εγω το εχω παρα πολλους μήνες αυτο το προβλημα και γι' αυτο εχω "χαθει" απο το πατριωτακι

          Comment


            #6
            Αρκετό καιρό έχω αυτό το πρόβλημα που ανέφερε η Afrodite . ( Με Internet Explorer ) Παρουσιάζει αυτή την εικόνα:

            28-06-14, 15:19
            afrodite απάντησε στο θέμα στο [url=http://www.patriotaki.net/forumdisplay.php?f=2&
            κι εγω εχω προβλημα... οταν παταω νεα μυνηματα δε μου βγαζει τον τιτλο των ποστ και οταν παταω ενα για να ανοιξει δεν ανοιγει. αντιθετα τα δεξια τα...
            Περισσότερα
            4 Απαντήσεις | 160 Εμφανίσεις


            28-06-14, 18:13
            afrodite απάντησε στο θέμα στο [url=http://www.patriotaki.net/forumdisplay.php?f=2&
            Εγω το εχω παρα πολλους μήνες αυτο το προβλημα και γι' αυτο εχω "χαθει" απο το πατριωτακι
            Περισσότερα
            4 Απαντήσεις | 160 Εμφανίσεις

            28-06-14, 16:51
            vertigo απάντησε στο θέμα στο [url=http://www.patriotaki.net/forumdisplay.php?f=2&]
            Δεν ξερω ,γιατι συμβαινει ,σε καποια μέλη και σε μένα ,οχι.. Και τωρα ,που ξαναδοκιμασα κι απο chrome κι απο firefox....δεν ειχα κανενα θέμα... ...
            Περισσότερα
            4 Απαντήσεις | 160 Εμφανίσεις


            (Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με διαφημιστικές σελίδες)
            Απότομα κάποια μέρα άρχισε να λειτούργει έτσι. Και κάνοντας κλικ πάνω στη διεύθυνση δεν βγάζει πουθενά.
            Τυχαία δοκιμάζοντας διαφορά χθές, έκανα κλικ πάνω στα αγγλικά ελληνικά του forum κάτω κάτω στη σελίδα. Και άρχισε να τα βγάζει κανονικά. Δηλαδή κάνοντας κλικ για τα αγγλικά, βγάζει κανονικά όπως παλαιοτέρα το όνομα και τη διαδρομή του μηνύματος. Και το ανοίγει επίσης όπως πριν. Βεβαία εννοείται ότι τα υπόλοιπα δεν είναι εντάξει.
            Αυτή είναι εικόνα με κλικ στα αγγλικά:




            %28-%06-%14, %18:%Jun
            afrodite replied to a thread Bug reports in Κανόνες - Ανακοινώσεις - Βοήθεια - Ερωτήσεις
            Εγω το εχω παρα πολλους μήνες αυτο το προβλημα και γι' αυτο εχω "χαθει" απο το πατριωτακι
            see more
            4 replies | 160 view(s)

            %28-%06-%14, %16:%Jun
            vertigo replied to a thread Bug reports in Κανόνες - Ανακοινώσεις - Βοήθεια - Ερωτήσεις
            Δεν ξερω ,γιατι συμβαινει ,σε καποια μέλη και σε μένα ,οχι.. Και τωρα ,που ξαναδοκιμασα κι απο chrome κι απο firefox....δεν ειχα κανενα θέμα... ...
            see more
            4 replies | 160 view(s)
            More Activity



            Μάλλον κάτι δε πάει καλά.

            Comment


              #7
              Ακριβως τα ιδια οπως τα γραφεις... εκανα αυτο με τα αγγλικα.... τουλαχιστον βλεπω τον τιτλο του τοπικ και ανοιγει κανονικα το ποστ...

              Comment


                #8
                Το πρόβλημα διορθώθηκε, ευχαριστώ για την προσοχή σας.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by thanasis View Post
                  Το πρόβλημα διορθώθηκε, ευχαριστώ για την προσοχή σας.

                  Σε μένα σήμερα το παρουσίασε μισά Ελληνικά μισά Αγγλικά
                  βλέπω
                  μάλλον έχει ακόμα θέμα Thanasi


                  Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                  Comment


                    #10
                    Ακόμα και σήμερα
                    Thanasi δεν έχει διορθωθεί
                    μισά Ελληνικά,μισά Αγγλικά
                    βλέπω
                    Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                    Comment


                      #11
                      Καλησπέρα, ένα μικρό bug που αντιμετωπίζω κάθε φορά που συνδέομαι είναι το ότι μου βγαίνει ένα μήνυμα το οποίο αναφέρει:

                      "Μήνυμα απο patriotaki.net
                      Invalid Redirect URL (http://patriotaki.net/)"

                      Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, δεν ξέρω και αν οφείλεται στο λογισμικό που χρησιμοποιώ. Μπαίνω στο φόρουμ με firefox σε linux Lubuntu.

                      Comment


                        #12
                        Προσπαθώ να ανεβάσω μια καινούργια φωτογραφία στο προφίλ μου και μου λέει "unable to transfer/copy". Το αναφέρω όπως και να έχει.
                        Ει ο Θεός μεθ' ημών, ουδείς καθ' ημών.
                        https://pablitogreco.com

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by NickD View Post
                          Προσπαθώ να ανεβάσω μια καινούργια φωτογραφία στο προφίλ μου και μου λέει "unable to transfer/copy". Το αναφέρω όπως και να έχει.
                          Εδω και πολυ καιρο το εχω παρατηρησει κι εγω και πολλα ακομα μελη. Ουτε με απευθειας ανεβασμα ουτε μεσω ξενου σερβερ.

                          Comment

                          Working...
                          X