Announcement

Collapse
No announcement yet.

Για όσους είναι Αυστραλοί υπήκοοι (12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by mariasiran View Post
    Καλησπέρα
    Θέλω να κάνω αίτηση για TFN για μένα. Έχω κάνει ήδη για τον άντρα μου που είναι Αυστραλός υπήκοος και τώρα θέλω να κάνω για μένα. Απλώς θέλω μια απιβεβαίωση από εσάς.
    Η αίτηση η δική μου που δεν είμαι υπήκοος και δεν έχω κάνει ακόμα αίτηση για partner visa θα είναι Tax file number – application or enquiry for individuals living outside Australia
    https://www.ato.gov.au/uploadedFiles...D6797n2628.pdf


    Αν θυμάμαι καλά εδω κάνεις αίτηση αφου είσαι στήν Αυστραλία μέσα και δεν είσαι ακόμα permanent
    το άλλο που έβαλες είναι( for individuals living outside Australia)


    και για όποια απορία μην γίνει κανένα λάθος


    If you need more information, visit the nearest Tax Office shopfront site or phone 13 28 61. If you do not speak English you should contact our translating and interpreting service (TIS) on 13 14 50
    Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

    Comment


      Originally posted by Aussie View Post
      https://www.ato.gov.au/Individuals/T...rary-visitors/

      Αν θυμάμαι καλά εδω κάνεις αίτηση αφου είσαι στήν Αυστραλία μέσα και δεν είσαι ακόμα permanent
      το άλλο που έβαλες είναι( for individuals living outside Australia)


      και για όποια απορία μην γίνει κανένα λάθος


      If you need more information, visit the nearest Tax Office shopfront site or phone 13 28 61. If you do not speak English you should contact our translating and interpreting service (TIS) on 13 14 50
      Efxaristo poly Aussie. Ta greeklish einai giati akoma den exoume internet sto spiti kai eimai se mia bibliothiki tora.

      Comment


        Yuppee!
        Έρχονται τα χαρτιά για citizenship by descent της κόρης μου.
        Τα είχα στείλει 17 Δεκέμβρη , εγκρίθηκαν κ έφυγαν από Αγγλία 17 Γενάρη αλλά είναι ακόμη στο δρόμο!? (Από Ελλάδα είχαν κάνει 5 μέρες να φτάσουν εκεί)
        Ώρα για διαβατήρια τώρα!

        Comment


          Originally posted by smara View Post
          Yuppee!
          Έρχονται τα χαρτιά για citizenship by descent της κόρης μου.
          Τα είχα στείλει 17 Δεκέμβρη , εγκρίθηκαν κ έφυγαν από Αγγλία 17 Γενάρη αλλά είναι ακόμη στο δρόμο!? (Από Ελλάδα είχαν κάνει 5 μέρες να φτάσουν εκεί)
          Ώρα για διαβατήρια τώρα!
          Άντε με το καλό! Και μετά τα εισιτήρια!!!

          Comment


            Originally posted by smara View Post
            Yuppee!
            Έρχονται τα χαρτιά για citizenship by descent της κόρης μου.
            Τα είχα στείλει 17 Δεκέμβρη , εγκρίθηκαν κ έφυγαν από Αγγλία 17 Γενάρη αλλά είναι ακόμη στο δρόμο!? (Από Ελλάδα είχαν κάνει 5 μέρες να φτάσουν εκεί)
            Ώρα για διαβατήρια τώρα!
            Υπομονή κ σύντομα στην Αυστραλία
            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment

            Working...
            X