Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ, ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ, ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

    Με λύπη μου πληροφορήθηκα από κάποια φίλη, ότι κάποιος (και πάλι) χρησιμοποιεί δική μου φωτογραφία στο προφίλ του στο facebook. Όσοι από εσάς έχετε λογαριασμό εκεί λοιπόν, θα σας παρακαλούσα να του κάνετε μια αναφορά ότι χρησιμοποιεί φωτογραφία άλλου ατόμου. Όχι μπλοκάρισμα, ΑΝΑΦΟΡΑ, για να τον κανονίσει το facebook από εκεί και μετά.
    Το βρίσκω τελείως γελοίο να προσπαθεί κάποιος να κρυφτεί πίσω από το πληκτρολόγιο με φωτογραφίες άλλων, ώστε να αποκομίσει ότι μπορεί από άλλα άτομα. Επίσης οι ιδέες του είναι πολύ πιθανόν, να μη συμβαδίζουν με τις δικές μου. Έτσι δεν θα ήθελα ούτε να πάρω τα εύσημα, αλλά ούτε και να με βρίζουν άτομα που θα τύχει να με δουν αργότερα στο δρόμο, για κάποιες δηλώσεις που έκανε αυτός χρησιμοποιώντας δική μου φωτογραφία.

    Το link του:

    Κάθε πρόβλημα, έχει και μια λύση

    #2
    Και πως θα γίνει να το μεταφέρουμε στα ΔΙΑΦΟΡΑ? Συγνώμη για το λάθος στην τοποθεσία!
    Κάθε πρόβλημα, έχει και μια λύση

    Comment


      #3
      Originally posted by Christodoulos View Post
      Και πως θα γίνει να το μεταφέρουμε στα ΔΙΑΦΟΡΑ? Συγνώμη για το λάθος στην τοποθεσία!
      Done,mate

      Comment


        #4
        Originally posted by australian View Post
        Done,mate
        Μερσί ρε φίλε
        Κάθε πρόβλημα, έχει και μια λύση

        Comment


          #5
          Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθειά σας. Από ότι φαίνεται, άλλαξε τη φωτογραφία στο προφίλ του.


          Τώρα ή κλειδώνουμε το θέμα ή το κρατάμε για όποιον άλλο συνφορουμίτη κατά καιρούς ανακαλύπτει πλαστά προφίλ και τα αναφέρει εδώ
          Κάθε πρόβλημα, έχει και μια λύση

          Comment

          Working...
          X