Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aνταπόκριση - Αγγελική

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Να σου πω την αληθεια δεν ξερω απο αυτα...αλλα αν το θελεις τοσο πολυ προσπαθησε το...καλη τυχη....

    Comment


      #17
      ευχαριστω να δουμαι δυσκολο αλλα θα το παλεψω παλι καλα που όλα τα παιδια στο πατριοτακι γραφουνε και μας ενημερωνουναι μπραβω σε όλα τα παιδια και εσυ Αγγελικη ότι καλητερο και μια συμβουλη όταν νιοθησ λισμονια για την πατριδα αρκει να βλεπεισ ελληνικεσ ειδησεισ για να βλεπεισ από τι κολαση εφηγεσ ετσι θα παιρνεισ κουραγιο και δυναμη

      Comment


        #18
        Ευχαριστω πολυ Αγγελικη,ησουν αρκετα κατατοπιστικη,με καλυψες πληρως,αυτο ηθελα να τεκμηριωσω,αν υπαρχει δουλεια οπως λεν για το επαγγελμα μου,ευχαριστω και παλι,καλη συνεχεια!!

        Comment


          #19
          Ευχαριστω πολυ κ τους δυο σας!υπομονη κ πανω απ'ολα κουραγιο!

          Comment


            #20
            Γεια σου Αγγελική, σε ποια πόλη της Αυστραλίας εισε αν επιτρέπεται? Ύστερα από τόσο καιρό παραμένεις ευχαρηστιμενη?

            Comment


              #21
              Originally posted by jopasha View Post
              Γεια σου Αγγελική, σε ποια πόλη της Αυστραλίας εισε αν επιτρέπεται? Ύστερα από τόσο καιρό παραμένεις ευχαρηστιμενη?
              καλησπέρα. Συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά έχει απαντήσει η κοπέλα και στα 2 ερωτήματα.. Διάβασε το πόστ αν θέλεις γιατί οι ίδιες ερωτήσεις γίνονται κουραστικές και σε εμάς που απλά διαβάζουμε. 2 σελίδες είναι μόνο..
              Ευχαριστώ και συγγνώμη πάλι για την επέμβαση.....

              Comment


                #22
                Ok φίλε, (contripolis) απλά ίσως να έχει μετακομίσει η κοπέλα και εξάλλου απτό 2015 και μετά δεν είδα κάποιο άλλο μήνυμα γιαυτο και ρώτησα αν παραμένει ευχαρηστιμενη. Sorry

                Comment


                  #23
                  Δεν με κουραζεις κ δεν εχω κανενα προβλημα να απαντησω στα ερωτηματα σου.Εξαλλου σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κ εγω εχω βρεθει στη θεση σου κ αναζητουσα απο ολους επιβεβαιωσεις.Εμεις πριν λιγες μερες επιστρεψαμε απο Ελλαδα ,ειχαμε παει για να δουμε τους δικους μας μετα απο δυο χρονια...Μελβουρνη μενουμε στην περιοχη maribyrnong..Για να σου απαντησω στην ερωτηση σου, οταν περασε λιγος καιρος αρχισα να στεναχωριεμαι λιγο, πιο πολυ για τους ανθρωπους που εχουμε αφησει πισω,το οτι περναει ο χρονος γρηγορα κ οτι χανω στιγμες ..ολα αυτα ναι μεν ισχυουν αλλα ειμαι καλα εδω κ ικανοποιημενη απο τη ζωη εδω...οτι θελεις να με ρωτησεις με τα χαρας να σου απαντησω..Με το καλο να ερθετε κ θα χαρω να τα πουμε κ απο κοντα.

                  Comment

                  Working...
                  X